Şimdi Ara

Huawei P7 Kullanıcıları Kulübü: (186. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.737
Cevap
28
Favori
147.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Huawei sitesinden 5.1.1 sürümünü telefonuma indirdim

Bundan sonra ne yapmam gerekiyor ilk defa sürüm yükselteceğim telefonda

Eminim konuyu açan arkadaş konunun başına yazmıştır ama emin olmak için soruyorum
  • TheYips kullanıcısına yanıt
    İndirdiklerini telefonun içine dload klsörü açarak onun içine atın. Daha sonra güncelleyiciye girin, menü ve yerel güncelleme yolunu izleyerek güncellemenizi yapın, benim hiçbir verim silinmemişti ama ne olur ne olmaz yedeklerinizi alın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KNTLG

İndirdiklerini telefonun içine dload klsörü açarak onun içine atın. Daha sonra güncelleyiciye girin, menü ve yerel güncelleme yolunu izleyerek güncellemenizi yapın, benim hiçbir verim silinmemişti ama ne olur ne olmaz yedeklerinizi alın

Tesekkurler fakat daha ilk adımı cumlenizi nasıl yapacağımı bilmiyorum o derece acemiyim biraz açar msınız?
  • TheYips kullanıcısına yanıt
    ilk önce Telefonunuza veya sd kartınıza ''dload'' adında bir klasör oluşturun.
    Daha sonra indirdiğiniz update dosyasını bu ''dload'' klasörünün içine atın.
    Şimdi ayarlara , oradan güncelleme kısmına girin ,
    Güncelleme kısmında yerel güncelleme yazan yere basın.
    Bu kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KNTLG

ilk önce Telefonunuza veya sd kartınıza ''dload'' adında bir klasör oluşturun.
    Daha sonra indirdiğiniz update dosyasını bu ''dload'' klasörünün içine atın.
    Şimdi ayarlara , oradan güncelleme kısmına girin ,
    Güncelleme kısmında yerel güncelleme yazan yere basın.
    Bu kadar.

Telefonuma dload'ı nasıl kuracağımı ve nereye kuracağımı bilmiyorum sorun orası :)
  • arkadaslar tel alali 2.5 sene olmus batarya ölmüştür diye su dejimax bataryalardan aldım gecen taktım buda ayni sekilde saatlerce sarj oluyor zor doluyor 1saatte yüzde 15 felan telefonda donanimsal bi ariza mi mevcut acaba

• Çakma batarya mı o dedigin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Huawei p7 cihazımda whatsapp bildirimleri ancak ekranı açtığım zaman geliyor böyle bir sorun yaşayan veya çaresini bilen varmı.

Cihaz vodafone çıkışlı. Lolipop 5.1.1 kurulu korunan uygulamalar açık, daima aktif mobil veri açık, ekran kapandığında wifi açık tut seçeneği aktif. Ama yinede ekran kapandıktan sonra bildirim gelmiyor. Sanki ekran kapandığı anda telefon uykuya geçip herşeyi kesiyor gibi

Huawei ile görüştüm, eski rom vodafone rom olduğu için 5.1.1 ile uyumsuzluk olabilir dediler.

• blackducati kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, yuklediginiz 5.1.1 romu B861 mi yoksa B852 mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ampenidas -- 17 Temmuz 2017; 2:59:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ampenidas

Merhabalar, yuklediginiz 5.1.1 romu B861 mi yoksa B852 mi?

Merhaba room b861

• quote:

Orijinalden alıntı: blackducati

Merhaba Huawei p7 cihazımda whatsapp bildirimleri ancak ekranı açtığım zaman geliyor böyle bir sorun yaşayan veya çaresini bilen varmı.

Cihaz vodafone çıkışlı. Lolipop 5.1.1 kurulu korunan uygulamalar açık, daima aktif mobil veri açık, ekran kapandığında wifi açık tut seçeneği aktif. Ama yinede ekran kapandıktan sonra bildirim gelmiyor. Sanki ekran kapandığı anda telefon uykuya geçip herşeyi kesiyor gibi

Huawei ile görüştüm, eski rom vodafone rom olduğu için 5.1.1 ile uyumsuzluk olabilir dediler.

benim cihazda oyle sanirim lolipopta sorun var onceleri yoktu sonradan basladi o sorun whatsapp mesaj gonderseler bile bana gelmiyo whatsabi acinca geliyo

• arkadaslar orjinal sarj aleti kullanan birisi bana yardimci olabilir mi benim sarj aleti bozulduğundan beri cin mali cakma kablolarla sarj ediyorum oda cok yavas dolduruyor birisi accubattery programını indirip kac amperle sarj ettiğini söyleyebilir mi suan cakma kablo 100 200 ma arasi sarj ediyor

• quote:

Orijinalden alıntı: la1end38

arkadaslar orjinal sarj aleti kullanan birisi bana yardimci olabilir mi benim sarj aleti bozulduğundan beri cin mali cakma kablolarla sarj ediyorum oda cok yavas dolduruyor birisi accubattery programını indirip kac amperle sarj ettiğini söyleyebilir mi suan cakma kablo 100 200 ma arasi sarj ediyor

Ne kadar doğrudur bilmiyorum ama 727ma gösteriyor . Bilgisayara bağladığımda ise 220ma gösteriyor . Sizin şarj aleti priz hızında değilde usb hızında şarj ediyor gibi.

• teşekkür ederim normalde 3 saatte sarj oluyordu sarj kablosu bozuldu sonra yan sanayi kablolarla idare ettim bi zaman sonra saatlerce sarjda kalmaya basladi saatte yuzde 20 sarj oluyodu kullanamiyodum artik sonra batarya öldü heralde diye dejimax batarya aldim taktim oda ayni saatlerce dolmuyor bu arada 8 10 kablo eskittim bir hafta dayanmıyo kopuyo orjinal gibisi yok

arti bir haftada tırnaklar tutmuyo teli daha sonra teli hanıma verip kendime a5 aldim sarji mükemmel internetide hizli bazen p7 yi elime alirim sarji iyi olaydi birakmazdim diyorum o kadar guzel ekranı varki incecik zarif begenerek almistim

simdi sarj kablolarım cakma kopanlari ekleme yaparak kullanıyoruz orjinal alacagim suan gec sarj olma sorunu sanirim kablodan kaynaklı cunki benimki 4 kati yavas sarj ediyo bu durumda gec sarj olmasi normal

• internetten sarj kablosu aldim on numara sarj ediyo suan 700 800 ma arasi sarj ediyo sikintim kalmadi sorun kablodaymış demekki

• Bu telefonda aşırı hızlı şarj bitmesi ve wifi a bağlanmama sorunu yaşıyorum. Ayarlardan wifi a kesinlikle girilmiyor ayrıca üst panelden de wifi açık görünüyor ancak bağlanmıyor. Çok ilginç bir sorun gibi geldi. Acaba wifi modülünü değiştirsem tabi bulabilirsem bu çözüm olabilir mi?
  • Merhabalar arkadaşlar huawei p7 cihazım â bir kaç farklı rom yukledikten sonra şu anda b620 romu kullanıyorum fakat cihaz artık magazine unlock resimlerini hiç güncellenmiyor yani ekranı açıp kapatınca hep aynı resimler geliyor

Resimler neden güncellenmiyor bilgisi olan var mı

• B861 rom, radyo aktif etmek.

Cihaz robot li olmalı.

Robot Explorer ve lucky patcher gerekli programlar.

Robot Explorer ile robot dizine girelim.

cust-channel-tr-prop=local.prop bulalım.

local.prop a basılı tutup open with-tex editör seçerek

açalım. Editör de ro.config.fm.disable=true satırında

true yerine false yazalım. Sayfayı save and exit seçerek

kapatalım. Yani FM radyoyu disable eden satırı false yaptık.

Şimdi telefonu yeniden başlatalım. FM radyo kurulmuş

olmalı. Kurulmamış ise robot dizininde system-app- hwradi=hwradio.apk kurun.

Sonra lucky patcher de hwradio uygulamasını bulun

Basılı tutun, açılan menüde system uygulaması yapın

seçeneğini seçin, yeniden başlayacaktır.

Radyo system uygulaması oldu. Şimdi kulaklık takın

uygulamayı çalıştırın.

• Root Explorer, robot Explorer yazılmış.

• Güvenli Mod

Telefonunuzda uygulamalardan kaynaklı

sorunlar varsa,

Telefonunuzu güvenli moda da başlatıp

uygulamaları tek tek çalıştırın.

Açılmayan ve açılmasına rağmen fonksiyonları

aktif olmayan uygulamarı kaldırın.

Normal modda tekrar başlatın, kaldırılan uygulamaları

yeniden kurun. Tekrar güvenli modda deneyebilirsiniz.

Güvenli mod a geçmeyi bilmiyorsanız, Google Play'de

den Reboot options kurup güvenli mod seçeneğini seçerek

deneyebilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.