Şimdi Ara

Huawei P7 Kullanıcıları Kulübü: (185. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.737
Cevap
28
Favori
147.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar p7 min ekraninda ful parlaklikta bakinca noktaciklar var cok kucuk siyahken ekran belli oluyor neden acaba garantiye yollasam mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jackalone J kullanıcısına yanıt
    root yapınca imei gitmez.

• konu basindaki 7 saatlik ekran süresini nasil aldiniz acaba? p8 var bur bakayim dedim en fazla saat ekran suresi alabiliyorum genelde 4 saat civari

• quote:

Orijinalden alıntı: Crazy Goat

konu basindaki 7 saatlik ekran süresini nasil aldiniz acaba? p8 var bur bakayim dedim en fazla saat ekran suresi alabiliyorum genelde 4 saat civari

7 saat ekran süresi bu telefon için mümkün değildir
  • MDV kullanıcısına yanıt
    konu basindaki arkadas nasil basarmis merak ediyorum her seye dikkat ediyorum yok 2680 mah sanki 2000 mah mis gidiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Crazy Goat

konu basindaki arkadas nasil basarmis merak ediyorum her seye dikkat ediyorum yok 2680 mah sanki 2000 mah mis gidiyor

Kendisi yazmış 720p çözünürlüğe çevirmiş ekranı ancak wp filan kullanılmış. Amma bence yine 7 saat olmaz
  • MDV kullanıcısına yanıt
    ben de oyle düşünüyorum enteresan p8 de rog modunu kaldirmislar

• Arkadaşlar power butonu bozuldu. Telefon şarj alıyor ama açılmıyor açılsa power butonuna gerek duymayacağım.

Nasıl telefonu açabilirim acil yardım gibi bir butonu yok mudur?
  • MTKAK47 kullanıcısına yanıt
    gitar penası gibi ince ama sağlam bir plastik meret bul, kredi kartı da olabilir. telefonun arka yüzeyini bir süre sıcak bir yüzeye tut yada fön makinesi ile 30 sn kadar ısıt sonrasında hafif temaslarla kapağı aç. bu kadar! ama dikkatli olmanda fayda var kastırırsan kapak tuzla buz oluyor ve 30 lira gibi bir rakamı var
  • arkadaşlar benim bir ricam olacak sizden

geçen gün 2.el bir p7 aldım. sanırım vodafone getirmiş telefonu keza açılırken vodafone logosu çıkıyor ayrıca gömülü vodafone uygulamaları var. sürüm kodu p7-L10v100r001c02b130

yapmak istediğim bu romu kaldırıp logosuz olanı kurmak bir de öneri olarak 4.2 mi 5.1 mi kurmalıyım. son yorumlarda 5.1 sürümünün çok pil tükettiği gibi yazılar vardı.

yardımlarınızı bekliyorum
  • grimser G kullanıcısına yanıt
    Sitesinde yayınlanan resmi lollipop kurabilirsin, vodafone ekranı kalkıyor, şarj olayina gelirsek,1 günü rahat çıkarıyor, gerçi ben pek telefonu kurcalamiyorum.

• selamlar,telefonumun garanti süresi bitti sanıyordum.faturasını bulunca gördüm ki kalmış 5 günü garantiye.işe bak nedense sanki 3-4 yıldır p7 kullanıyorum sanmıştım.telefonumun şarj yeme sorunu vardı.çok hızlı tükeniyordu 2g de kullanmama rağmen,ara sıra da takılıyordu.neyse garantiye götürdüm,ertesi günü mesaj geldi,telefonunuzu gelip alabilirsiniz diye.gittim ki bana yeni ürün verdiler.sıfır p7 sahibi oldum.garanti sorgulamada 2 yıl daha garanti yazıyor ama sistemsel sebeple yazıyormuş o.1 sene imiş garantisi.neyse 1 senede 1 senedir.ben bataryasını değiştirmeyi umarken bu iyi geldi.sizce ne yapsam telefonu güncelleyim mi?güncellemek gerekecekse en son çıkan lolipopu mu yükleyim?önceki emui3.0 olan güncellemeyi yüklemeden?
  • Arkadaslar sizin telefonlarda güç tusu sabitmi bende hafiften yerinde oynuyor normal mi basarkende sanki basluk var gibi oluyor acil yardim?

• Huawei P7'mi kullanalı 23 ay oldu değiştirmeyi düşünüyorum.

Bu telefonun ön kamerasının özelliklerini harfi harfine bilen biri bana bunun kamerasından daha iyi bir Huawei telefon önerebilir mi?

NOT: Max 1500 TL verebilirim. SAR değeri yüksek olmayan ve ekranı sağlam olursa da süper olur
  • TheYips kullanıcısına yanıt
    Ben p7 den xaiomi redmi note 4 geçiş yaptım çok memnunum tavsiye ederim 999 tl Hepsiburadan aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheYips

Huawei P7'mi kullanalı 23 ay oldu değiştirmeyi düşünüyorum.

Bu telefonun ön kamerasının özelliklerini harfi harfine bilen biri bana bunun kamerasından daha iyi bir Huawei telefon önerebilir mi?

NOT: Max 1500 TL verebilirim. SAR değeri yüksek olmayan ve ekranı sağlam olursa da süper olur

mi5s

Huawei o fiyata bulamazsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MDV -- 3 Mayıs 2017; 18:16:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reis0655

Ben p7 den xaiomi redmi note 4 geçiş yaptım çok memnunum tavsiye ederim 999 tl Hepsiburadan aldım.

Hangisinin ön kamerası daha iyi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MDV

quote:

mi5s

Sar değerleri arasında çok fark var mı?

Ön kamerası kesinlikle p7'den daha mı iyi ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MDV

quote:

mi5s

Sar değerleri arasında çok fark var mı?

Ön kamerası kesinlikle p7'den daha mı iyi ?

Ön kamerası P7 den çok iyi

• TheYips kullanıcısına yanıt
    Redmi note 4 ön kamerası p7 den daha iyi .

• 
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.