Şimdi Ara

Huawei p50 pro kullanıcı kulübü (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
150
Cevap
4
Favori
17.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • iPhone 11 den geçmeyi düşünüyorum, mate 20 lite, nova 9t den sonra 3.huawei telefonum olacak, gspace kurulu vaziyette Google Maps çalışma kararlılığı nasıl ? İşim gereği navigasyon sürekli kullanıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Johnnie Walkerr kullanıcısına yanıt
    Kötü. Bazen tepki vermiyor. Arayüz genel olarak kitleniyor. Telefon incelemesi yapanlar hiçbir sorun yok. Herşey mükemmel diyor. Ancak öyle değil. Gspace birkaç uygulama açınca sorun olabiliyor. Telefonu yeniden başlatmadan düzelmiyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Maşallah çok aktif bir forum olmuş...

• arkadaş böyle bir telefonun konusu nasıl bu kadar ölü olabiliyor nerede kaldı forum ruhu neredesiniz eyy ahali..alma niyetindeyim iki bilgi öğreneyim google sorunları ne durumda bi bakayım vs diye girdim p10 konusu bile daha canlı..

• Huawei yüzünden, harmony os 3 yalan oldu derken emui 13 hala gelecek, trumore uygulaması açılmaz, app galery vasat. pişmanmısın dersen başta değildim ama şimdi çok pişmanım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • esVed kullanıcısına yanıt
    Çünkü telefon satılmadı. İşlemci vasat, pil vasat ( verimlilik problemleri) harmony yerine hibrit işletim sistemi. Google olmadan yok şu öyle yok bu böyle olursa kullanılır denilen yan yollar .. . Haliyle satılmadı. Alan da satmak istedi. Ben de sattım. Pil den ve yazılım sorunlarından dolayı.

• P50pro telefona imei atma işlemi yapılabiliyor mu?

• gugukkkusu G kullanıcısına yanıt
    Hayır .

• 6 ay sonra konuya soru cevap gelmiş 🤣🤣🤣

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.