Şimdi Ara

Huawei p50 pro kullanıcı kulübü (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
4
Favori
17.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • müdahalesiz, otomatik çekim ilk fotoğraflar... Konu çok hareketsiz. Burada sorunlara çözüm bulmalıyız.

Huawei p50 pro kullanıcı kulübü Huawei p50 pro kullanıcı kulübü Huawei p50 pro kullanıcı kulübü Huawei p50 pro kullanıcı kulübü Huawei p50 pro kullanıcı kulübü

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Celia klavye sorunlu olduğu için mate serisinden alışık olduğum SwiftKey klavyeye geçtim. Klavye konumunu da yukarı çektim. Yazamıyordum öyle. Alt çerçeve olmazsa olmazmış. Klavyeyi de yukarı çektim. Tema olarak da arka kapak rengine yakın bu temayı seçtim. Ekran resmi ile de aynı tonlarda Huawei p50 pro kullanıcı kulübü

• yandex klavye kullan. ayarları ingilizce ama gerekli ayarları yapınca harika..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Huawei p50 pro kullanıcı kulübü

• 9metal_99 9 kullanıcısına yanıt
    Yandex in klavyesi olduğunu daha yeni duydum. 4 senedir filan bunu kullanıyorum. Alıştım. Kendime göre ayarlarım var . Kullanışlı da. Ama deneyeceğim.

• Huawei p50 pro kullanıcı kulübü

• lansker kullanıcısına yanıt

klavye gercekten harika. tavsiye ederim. hele ustteki yardimci araclar çok kullanışlı.

Google uygalamaları işini gspace dışında çözüm var mı ? Bir de bildirim problemi için çözüm. MicroG ve vmos pro vs var. Yabancı forumlarda ama Server problemi hatası verdi .... Huawei p50 pro kullanıcı kulübü

Bunları çözen toplu bir rehber gerek. Ama konu çok cansız. Nerde mate 10 pro forumu gibisi, nerede eski konular. Konu açıldığı zaman rom vs konuları ile ilgili sayfalarca rehber olurdu.

bu cihazı kullanan bildirim yada benzeri şeyleri problem etmemeli. BU CİHAZDA BİLDİRİMLER STABİL ÇALIŞMAZ. yöntemi bulunsada sonraki versiyonlarda huawei önlemi alıyor. Uygulamalar huawei app store geçince bildirim sorunu o zaman çözülmüş olur. huaweide bunu istiyor. google uygulamarı içinde alternatifler kullanılacak. şuanda huawei bu konuda hızlı ilerliyor. klavyesi var, mail uygulaması var, ofis uygulaması var, tarayıcısı var, harita uygulaması var. ........ belki eksiklikler olabilir ama zamanla düzeltecektir.

eski forumlar yok çünkü ekonomi hiç olmadığı kadar kötü. eskisi gibi yeni cihaz alınmıyor.

eskiden rom , root gibi şeyler vardı. şimdi birkaç marka dışında doğru dürüst yok. huawei zaten kapalı kutu.

şimdilerde ise forumlarda hangi kılıfı alim gibi gereksiz konularla dolu.

• Playstoredeki bütün uygulamalar, google hizmetleri ve apk dosyaları Bu telefona kurup sorunsuz kullanabiliyormuyuz?

• KalemKolik kullanıcısına yanıt
    Play hizmetleri çalışmıyor. Google hizmetlere bağlı uygulamalar da çalışmıyor haliyle. Arada derede bir cihaz olmuş. Kendi sistemi ise insanların ekosistemine yeterli değil.. Eski kullandığımız youtube nasıl ios da var ise, bilmem ne uygulaması ios da var ise harmony os da da olmalı. Yani Google play servissiz çalışan Android uygulamaları olmalı.

• Google playdeki uygulamaların çoğu çalışıyor. google uygulaması olan çeviri proğramıda çalışıyor. Sadece google servislerine entegre olan uygulamalar yada uygulama içi sayfalar çalışmıyor. mesela letgo çalışıyor ama letgo google haritaları kullanıyor, harita kısmı google hizmeti olduğundan çalışmıyor. whatsapp çalışıyor ama yedekleme google hizmeti olan drive yapıldığı için yedekleme çalışmıyor.

bunlar zamanla çözülecek. yani uygulama geliştiricisi cihazda google servisi ılmasa bile çalışacak şekilde ayarlaması gerekiyor ki birçok uygulama artık böyle.

Ben de onu diyorum. İos a nasıl Google uygulamarı entegre ediliyorsa, nasıl WhatsApp gibi uygulamalar Apple yedekleme ya da harita uygulamasını kullanıyorsa oyle olmalı. Ancak bunu bilerek yapmayacak uygulamalar var.abd merkezli şirketler geri duracak sanki. Çünkü banka uygulamaları vs önemli uygulamalar çoktan bir iki küçük ayar ile geçti bile Harmony os sistemine ya da google siz sisteme. WhatsApp istese çoktan o iş hallolmuştu. Ya da instagram ın birşey yapmasına bile gerek olmadan Huawei mağazaya koysa uygulamasını tamamdır o iş.

• ridvan79 kullanıcısına yanıt

"iphone çok iyi çekiyiiii" diyenler gelmeden Huawei p50 pro kullanıcı kulübü 

DxoMark da hep lider p20 pro-p30 pro-p40 pro -p50 pro gibi modeller olmuştur.

Samsung, iphone, xiaomi .... 3200 ISO gibi değerlerde gezerken,

p20 pro 102'400 Iso!!

p30 pro 409'600 ISO Huawei p50 pro kullanıcı kulübü  gibi değerlere çıkıyorlardı.

Samsung S10e kullanıcısı olarak, çok istediğim bir modeldir p30 pro.

P40 pro, p50 pro tabii ki daha daha iyilerdir.

Ha bir de sadece Megapiksele bakan andavallar da çokça :D

• ironblood19 kullanıcısına yanıt
    Huawei p50 pro kullanıcı kulübü Huawei p50 pro kullanıcı kulübü

İki fotoğrafta p50 pro ya ait
    Karanlık olan kamerası ile çekildi. Normal olan ise çekim öncesi ekran fotoğrafı. Fotoğraf çekilince nedense fotoğraf kararıyor. Ai kapalı olsa bile . Yazılımsal çok problem var .

video çekerken 60 fps de optik zoom devreye giriyormu. p40p da optik lensler sadece 30 fps de devreye giriyor. 60 fps de dijital zoom yapıyor. ve hiç iyi çekim yapmıyordu.

1080p testi

30 fps de W (geniş açı) ve 20X e kadar zoom yapıyor

60 fps de 1X 10X e kadar ... (geniş yok.)

Az sonra hangi kamera çekiyor , diğerlerini kapatıp bakacağım.

Video da 30 ya da 60 fps de 4X ve sonrasında en alttaki telefoto kamera işe başlıyor. 30 da 20 x e kadar , 60 da 10 x e kadar yakınlaştırma yapıyor.

4x e kadar üçlünün en sağdaki kamerası iş yapıyor. İki tane telefoto kamera var sanırım. Ya da 4 e kadar olan kamera dijital yapıyor.pek anlamadım.

Üst En sağdaki kamera 50 mp ile yüksek çözünürlüklü çekim modunda yapıyor, yakınlştıronca çektiğim objedeki yazı okunmuyor , yine aynı kamera ile zoom yapınca yazı okunuyor.demek ki onda da optik zoom var. Üstten en soldaki ise siyah beyaz kamera.en üstte ise W / geniş açı ve makro özellikli kamera

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.