Şimdi Ara

***Huawei P40 LİTE Ana Konu & Kullanıcılar Kulübü*** (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.650
Cevap
42
Favori
232.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    PM

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürünü huawie shopdan alan biri cevaplarsa sevinirim ürünün kargolaması nasıl kargo firmaları malum sağlam korumamı yapmışlar yani
  • pepewb kullanıcısına yanıt
    Küçük bir kutunun için de süngere sarılı geldi

***Huawei P40 LİTE Ana Konu & Kullanıcılar Kulübü***
  • pepewb arkadaş özel mesaj okuyamıyorum.
    Bana sorduğun link burada var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Saint Ralph

pepewb arkadaş özel mesaj okuyamıyorum.
    Bana sorduğun link burada var.
    o link çalışmıyor diyor hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: krımınal

Küçük bir kutunun için de süngere sarılı geldi

Pek korunaklı durmuyor yanlış görmediysem hb den alıcam galiba bayağı sarıyor onlar :D

Aldığın yerin önemi yok gönderici huawei Türkiye huaeei sitesinden alirsani 200 TL indirim kodu var 2999 gelir

Telefon gelince deneyimlerini paylaş burdan

EDİT: Pubg oynamak isteyenler resmi sitesinden apk olarak indirebiliyorsunuz arkadaşlar başka kaynakdan bakmayın hiç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krımınal -- 28 Nisan 2020; 16:45:24 >
  • Bende dün sipariş verdim huawei shop'tan. 1 Mayıs'a kadar teslim edebilecekler mi merak ediyorum.

• Arkadaşlar Huawei p10 kullanıyorum normalde ama şimdi samsung A71 xiaomi mi 9 Lite ve realme x2 ye bakıyorum bu telefon diğerlerine göre nasıl sizce amoled ekran sevdası var insanlar da alınır mı ne dersiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cihazı Huawei resmi sitesinden almak isteyenler ücretsiz 200 TL indirim kuponumu paylaşabilirim. Bu arada yapay zeka ile gerçekten güzel işler çıkarıyor cihaz.

• Richards Covers kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğin telefonlardan performans olarak bir tık daha iyi P40 lite. Amodel olayına bişi diyemem ama kamera konusun da o üç telefodan daha iyi çekiyor. Ve pili ıps olmasına rağmen bile işlemcinin getirdiği avantaj ile bir buçuk gün şarjı gidiyor. Kendi görüşüm amoled kullanmam orta segmentte tabi yine kişinin tercihlerine kalıyor seçim yapmak
  • Arkadaşlar gece modu için bir örnek bırakıcam buraya özellikle kamerayı zorlaması için ters ışıkta çektim bakalım tepkiler ne olucak

İSO : 1.250
    S : 5.00s

• quote:

Orijinalden alıntı: Explorer79

Bende dün sipariş verdim huawei shop'tan. 1 Mayıs'a kadar teslim edebilecekler mi merak ediyorum.
    2 gün oldu bende sipariş vereli. Bugün canlı destekten sorgulattım gün içerisinde kargoya verileceği söylendi. Sizin de muhtemelen bugün ürününüz kargoya verilir yarın teslim alırız diye tahmin ediyorum. Güle güle kullanın şimdiden.
  • Merhabalıar, aynı şekilde bende bugün canlı destekten sorgulattım. 27.04 te verdiğim sipariş bugün çıkacakmış. 2 günlük bir süre alıyor göndermeleri sanki.
  • Video kalitesini deneyen oldu mu ois yok galiba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Evet ois yok orta segmentte olmaması çok normal. Video çekerken çok az bir crop yapıyor ortalama bir video performansı var. Dijital bir sabitleme, eıs gibi bir sistem sanırım çalışmıyor yada çalışıyorsa bile bunu görebileceğmiz arayüz de bir seçenek yok.
    P40 Lite işlemci performansı olarak bu cihazlardan çok daha iyi. Oyun oynamayı seviyorsan eğer P40 Lite öneririm. Ama saydığın cihazlardan da memnun kalırsın. Ekran olayına gelirsek ben bugüne kadar hiç amoled ekranlı telefon kullanmadım açıkçası eksikliğini de hissetmedim. Oyun oynarken de film izlerken de gayet iyi. Kimbilir belki amoled kullanmadığım için bana normal geliyor da olabilir. Ama şöyle de bir gerçek var, kırılma veya onarım gibi durumlarda amoled ekranlar daha pahalı diye biliyorum.
  • blackeagle3673 B kullanıcısına yanıt
    Ürününüz kargoya verildi mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.