Şimdi Ara

***Huawei P40 LİTE Ana Konu & Kullanıcılar Kulübü*** (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.650
Cevap
42
Favori
232.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Renk tavsiyesi alayım arkadaşlar cihazı alıyorum birazdan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • EuroAsia E kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Henüz gelmedi. Şimdi sordum kargoya verilmemiş henüz. Siz de güle güle kullanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Explorer79

Teşekkür ederim. Henüz gelmedi. Şimdi sordum kargoya verilmemiş henüz. Siz de güle güle kullanın.
    Benimde aynı şekilde fatura geldi fakat ürün kargoya verilmemiş. 23 Nisanda sipariş veren arkadaşın kargosu gelmiş bugün gördüğüm kadarıyla. Darısı başımıza artık...
  • Richards Covers kullanıcısına yanıt
    Yeşil renk güzel olabilir yada siyah
  • Kız arkadaşım siyah tercih etti şuan açmış cihazı memnun
    Telefonu 2016 model bir Samsungtu A5 phone clone maalesef stabil çalışmamış uygulamalar çok fazla güncelleme aldığı için bu sürüm çok eski deyip aktarmamis o biraz üzdü biraz sonra eksik şeyleri tekrar kurmaya calisicaz uzaktan bakalım ne kadar başarılı olucaz şimdilik
    Fotoğraflar da çillerini görür oldum dikkat çeken bu detaylı şeylerini düzenli olarak güncelleme yapicam video cektirmistim telefon ilk açarken Felan sanırım biraz kanser olmuş ama YouTube aticaz teknolojiye yakın olmayan biri vs HMS diye
    kamera sanırım biraz Zoomlu çekiyor gibi dedi ona yardımcı olabilir misin ne yapmak lazım yada o eski bir cihaz kullandığı için mi farklı geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bosunaokuma21karakter -- 30 Nisan 2020; 16:26:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bosunaokuma21karakter

Kız arkadaşım siyah tercih etti şuan açmış cihazı memnun
    Telefonu 2016 model bir Samsungtu A5 phone clone maalesef stabil çalışmamış uygulamalar çok fazla güncelleme aldığı için bu sürüm çok eski deyip aktarmamis o biraz üzdü biraz sonra eksik şeyleri tekrar kurmaya calisicaz uzaktan bakalım ne kadar başarılı olucaz şimdilik
    Fotoğraflar da çillerini görür oldum dikkat çeken bu detaylı şeylerini düzenli olarak güncelleme yapicam video cektirmistim telefon ilk açarken Felan sanırım biraz kanser olmuş ama YouTube aticaz teknolojiye yakın olmayan biri vs HMS diye
    kamera sanırım biraz Zoomlu çekiyor gibi dedi ona yardımcı olabilir misin ne yapmak lazım yada o eski bir cihaz kullandığı için mi farklı geldi
    Acaba gerçekçi çekti de o yüzden mi öyle görüyor yada eski telefonu detaylı çekim yapmıyor du

• bosunaokuma21karakter kullanıcısına yanıt
    Kamera 4:3 çekiyor ya belki o yüzden öyle gelmiştir. Ayrıca ekran 16:9 olmadığı için de farklı gelir.
  • krımınal kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bilgi için farklı geldi ona sanırım

Arkadaşlar telefonu aldığınız da ne kadar sağlıklı bilmiyorum ama appgalery ve apkpure ile indirebiliriz uygulamaları
    Bunu dememin sebebi sanırım bazı uygulamalar moreappste var ama bizim hatunun cihazda hep resmi sitesine yönlendirdi herhangi bir sonuca ulaşamadık malesef yada belki o yapamadı cihaz elimde değildi

Appgalery resmi olarak var olan uygulamalar için yeterli Olmayanlar içinde apkpure geçince tüm bize lazım olan uygulamaları kurmayı başardık sorunsuz bir şekilde kurulum tamamlandı
    YouTube vanced ile noktayı koyduk
    Yaklaşık 1 saatte benim.uzaktsn yardımım ile ki çok fazla bir şey yapamadım bitirdik
    Şuan tek sorunumuz Google harita konumu tam denk getiremiyor YouTube izlediğim videolarda öyle bir sorun yoktu ama senin bilgin varsa yardımcı olabilir misin

Edit gelen kulaklık için yorum yapmak gerekirse
    kız arkadaşım pek beğenmedi bir iki parça için denedi ama çok patlama oluyor cızırtı var dedi rakip kulaklık Jbl t500bt
    Yani gelince satmak mantıklı gibi iyi bir kulaklığıniz varsa
    2999 dan 250-300 daha düşünce hemen hemen Ağustos Eylül zamanında düşeceği fiyatlara almış oluruz hemde kullandığımız kâr olur (umarım 1 ay sonra 3200 den 2999 düşürmez tâbi Huawei amen)

Edit2 bu cihazın fiyatı çok kısa zamanda çok fazla düşebilir yada Turkcell sitesinde bir sorun var
    https://m.turkcell.com.tr/cihazlar/akilli-telefonlar/huawei-p40-lite?utm_source=epey&utm_medium=search-organic
    Cihazı 6 taksit ile aldığınız da şuan kulaklıktan vazgeçip 2958 lira gibi çok güzel bir fiyata alabiliyorsunuz
    12 taksit için bile
    Fiyat 3200 altında kalıyor kulaklık yok sadece bu beni çok korkuttu
    Normalde Turkcell enflasyon bazlı cihaz fiyatlarını taksitlendirme yaparken bir kâr koyuyor 500-600 TL
    bu cihazda bu yok demekki firmalara cihazı coookkk ucuza verdiler satılması için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bosunaokuma21karakter -- 30 Nisan 2020; 19:39:7 >

Ben yandex navigasyon ve HERE wego kullanıyorum google maps'i phone chlone ile almıştım sorunsuz du. Turkcell ile anlaşma yapmıştır o yüzdendir fiyat.
    TURKCELL Huawei ile yüksek oranlı bir anlaşma yapmış 1 Milyon Huawei Cihazı Satma adına anlaşmışlar fiyatlar düşer bence yoksa turkiyede 1 milyon huawei zor
  • https://bireysel.turktelekom.com.tr/cihazlar/Sayfalar/mobil/huaweip-40-lite.aspx

Buradaki fiyat doğru mu acaba,burada nasıl bir oyun var ben bulamadım

***Huawei P40 LİTE Ana Konu & Kullanıcılar Kulübü***

• catkara C kullanıcısına yanıt
    Bir oyun yok hocam. Turk telekom kampanya cikti bugun 3 taksit bizden diye. O nedenle fiyat bu. Normalde 12*315 di, suan 9*315

• Şu 3. Parti uygulamalara pek güvenemiyorum onun harici appgallerye akbank ve garanti gelmesi lazım Türk telekom kampanyası güzelmis.

• okny34 O kullanıcısına yanıt
    Akbank ve garanti için hızlı uygulama var üstte ki yorumlarda ben paylaştım
  • Papara ve Kredi kayıt birosu'na mail attım uygulama için dönüşler olumlu

***Huawei P40 LİTE Ana Konu & Kullanıcılar Kulübü******Huawei P40 LİTE Ana Konu & Kullanıcılar Kulübü***

• catkara C kullanıcısına yanıt
    Valla cihazın fiyatı çok kısa zamanda çok dip fiyatlara düşecek yada firmalar satsın diye çok sıkı anlaşmalar yaptılar çünkü telefon satışları Türkiye de %70 sanırım bayilerden satılıyor diye duymuştum belki yanlış olabilir

Edit şimdi kontrol ettim diğer bütün cihazlar Huawei pahalı bir tek p40 lar ucuz sanırım daha önce yazdığım gibi bayilerden satılsın diye böyle bir uygulamaya gidildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bosunaokuma21karakter -- 1 Mayıs 2020; 1:21:46 >
  • Kontratlı cihaz alımları diğer cihazlarda 500 600 ekliyor kesin ama bu cihaz neden böyle yapıyor anlamadım turk telekom kampanyası harika imiş pazartesi başvuru yapacağım direk

• quote:

Orijinalden alıntı: catkara

https://bireysel.turktelekom.com.tr/cihazlar/Sayfalar/mobil/huaweip-40-lite.aspx

Buradaki fiyat doğru mu acaba,burada nasıl bir oyun var ben bulamadım

Online olarak sipariş verme durumu yok sanırım Türk Telekom için?, illa bayiye mi gitmemiz gerekiyor.

• Richards Covers kullanıcısına yanıt
    Dostum turktelekom hattın varsa bu fiyata çok güzel duruyor içinden çıkan kulaklık 350 lira etmez çöp 350 liraya çok daha iyi ürünler alabilirsin hemde taksit biz 23 Nisan'da aldığımız da cihazı hiç yoktu böyle fırsatlar bilsem bekler hem taksitle alırdık hem ucuza alırdım

Normalde turkcell den alacaktım fakat ev interneti kullanıyorum turk telekom onun üstüne alabilirim galiba daha uygun yani

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.