Şimdi Ara

***Huawei P40 LİTE Ana Konu & Kullanıcılar Kulübü*** (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.650
Cevap
42
Favori
232.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bosunaokuma21karakter kullanıcısına yanıt
    Ben şöyle yaptım uygulama olayını ilk başta phone clone ile denedim ama bağzı uygulamalar hata verdi mesela garanti bankası çalışmadı ama google maps çalışıyordu garip bir şekil de. Daha sonra çalışmayanları sildim appgallery de olan uygulamaları indirdim.Daha sonra moreapps den uygulama indirdim. Kargo için bişi diyemicem 23 nisan'a denk gelmesi olabilir.
  • Fm radyo var mı bu cihazda? Bir de incelemelerden anladığım kadarıyla video kaydında EIS desteği görünmüyor, doğru mudur? Sonradan yazılımla gelmesi mümkün mü?
  • voxah kullanıcısına yanıt
    FM radyo yok evet. EIS yazılım ile gelmesini zannetmiyorum ben ya. Video'da çok az bi crop yapıyor zaten cihaz sabitleme amaçlı.
  • voxah kullanıcısına yanıt
    2k ve 4k çekim belki yazılım ile gelirse diyorlar ama ne kadar doğrudur bilmiyorum
  • telefonda vsco uygulaması çalışıyor mu acaba? (adobe Lightroom tarzı bir fotoğraf editleme uygulaması.)

bir de storytel mesela?

yabancı forumlarda bile bilgi bulamadım bu konuyla ilgili. çok sık kullandığım bir uygulama olduğu için benim için önemli. onun haricinde youtube'a tarayıcıdan girmeye falan alışılır dert değil. ama bu illa gms isteyen uygulamalar can sıkıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tfn2626 -- 26 Nisan 2020; 21:21:28 >
  • Cihazda nfc var mı arkadaşlar? Bazı yerlerde var bazı yerlerde yok yazıyor tam anlamadım çünkü?
  • Likeliness L kullanıcısına yanıt
    Evet var bu görsel daha detaylı yardımcı olur size

***Huawei P40 LİTE Ana Konu & Kullanıcılar Kulübü***
  • tfn2626 kullanıcısına yanıt
    Storytel huawei'nin kendi marketi appgallery'de var. Vsco markette bulamadım appsearch'den baktım güncel apk'sına yönlendiriyor.
  • okny34 O kullanıcısına yanıt
    Hocam garanti uygulamasini Moreapps uzerinden sorunsuz indirebilirsin, calisiyorda.
    Moreapps i indirmediysen AppGallery den indirebilirsin.
  • Merhaba,

Bende az önce Huawei' nin kendi sitesi üzerinden siparişimi verdim.

Kullanmak isteyenler için 200 TL' lik bir indirim kuponu var. 30.04 tarihine kadar geçerli olduğu söyleniyor. Ben kulaklık hediyesi ile birlikte 2.999 TL' ye almış oldum.

KOD: AK200TLOFF

Kargo süreci hakkında bilgi vermeye devam ederim.

Herkese sağlıklı günler dilerim.
  • blackeagle3673 B kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun
  • Merhaba. İkinci el p30, realme 6 pro, Samsung a71 ve bunun arasında gidip geliyorum kamera noktasında aydınlatacak kimse var mı acaba? Gönlüm p30 diyor ama şu ortamda ikinci el ne derece makul bilemedim.
  • emek1907 E kullanıcısına yanıt
    Bu üç modelden tabi ki de P30 ama ikinci el bakıyorsan dikkatli ol tanıdık felan bul çevrenden bilmediğin bi yerden alma
    Bu Axess kodu mu bende geçerli değil dedikleri için uğraşmadım üzülürüm eğer geçerli ise
    Bu Axess kodu değil hocam. Youtube' da bir inceleme videosunda karşılaştım denedim çalışıyor. Sonra web' de de arattım orada da karşıma çıktı.
    Neyse 60 lira zarar olsun bugün kargolasinlarda bu gidişle n11 gibi sitelerde 2800 düşecek biz elimize alasiya cihazı daha çıkalı 1 hafta oldu olmadı ürün 3050 satılıyor
    Aynen hayırlısı olsun bakalım. Bugün yarın çıkar herhalde kargoya.
  • Cihazı shop.huawei.com üzerinden almak isteyen bana ulaşsın fiyatta yardımcı olayım.
  • Vustic kullanıcısına yanıt
    Ne kadar fiyata dusecektiniz bir ürün daha Alicam

Bu arada benim 23 Nisan siparişim bugün kargoya verildi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vustic

Cihazı shop.huawei.com üzerinden almak isteyen bana ulaşsın fiyatta yardımcı olayım.
    Hocam ne yapabiliriz?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.