Şimdi Ara

Huawei P30 Pro ve Huawei P30’un Türkiye fiyatı belli oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
1
Favori
7.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Huawei P30 Pro ve Huawei P30’un Türkiye fiyatı belli oldu

Huawei dün gerçekleştirdiği etkinlik ile Huawei P30 ve Huawei P30 Pro modellerini tanıttı. Fotoğrafçılık yetenekleri ile öne çıkan Huawei P30 ailesinin Türkiye fiyatı beklentilerin üzerinde.

Huawei P30 ve Huawei P30 Pro, Hepsiburada’da ön siparişe açıldı. Telefonu ön sipariş ile satın alanlara Huawei Watch GT akıllı saat ve 3 ay ekran koruma garantisi hediye ediliyor. Telefonların gönderimi ise 4 Nisan tarihinde yapılacak. Bu tarihe kadar telefon fiyatında değişiklik yapılması halinde fiyat artışı durumunda fiyat farkı alınmayacak, fiyat düşüşü durumunda ise aradaki fark müşteriye iade edilecek.

Huawei P30 Pro Türkiye fiyatı ne kadar?

10X hibrit zoom özellikli kamerası ile öne çıkan Huawei P30 Pro’nun 128 GB versiyonu 6999 TL’ye, 256 GB versiyonu ise 7999 TL’ye satılıyor.

Huawei P30 Türkiye fiyatı ne kadar?

Birtakım özelliklerin kırpılmasıyla daha uygun fiyat etiketine sahip olan Huawei P30’un 128 GB depolama alanına sahip versiyonu 5699 TL fiyat etiketine sahip.

Huawei P30 serisinin en büyük rakibi olan Galaxy S10 ailesine baktığımızda Galaxy S10e’nin 5499 TL’ye, Galaxy S10’un 6599 TL’ye ve Galaxy S10+’ın 7499 TL’ye satıldığını görüyoruz. Huawei P30 ve Huawei P30 Pro’nun fiyatı Galaxy S10 ailesi ile benzer seviyede tutulmuş. Müşteriler, rekabetin kızışması için daha uygun fiyatlar bekliyordu.

• Türkiyeye özel fiyat uygulanmış, yurtdışında 1000 euro olan bir telefonun Türkiye'de 7000 TL'ya satılabilmesi imkansızdır normalde, bakınız; iPhone XS yurtdışında 1000 dolardır yani P30 Pro'dan daha ucuzdur ama Türkiye fiyatları malum, adamların burada suçu yok, neredeyse yurtdışı fiyatına vergi eklemeden satacaklar... Şu "4K60FPS" diye saçmalayanlar da hayatlarında kaç kere 4K60FPS video çekmişler acaba, sorsan sanki yeni Star Wars filmini çekeceklermiş gibi davranıyorlar. 4K60FPS'nin kapladığı alanı gördükleri anda FullHD 30FPS'ye iniş yapacaklar haberleri yok, önemli olan bir cihazın videoda FPS değeri değil, videonun çamur gibi olmamasıdır. Bkz. iPhone XS ve XR videoları 30 FPS'de, Galaxy S10'un 60 FPS'de çektiğinden daha akıcı ve net videolar çekmektedir. Aynı Gimbal'a bağlayarak ikisiyle de video çekip videoda rastgele yerlerde durdurduğunuzda iPhone XSgillerin çok daha net çekime sahip olduğunu görebiliyorsunuz. Bunu bir iPhone düşmanı, Xiaomi kullanıcısı olarak söylüyorum.

4K 60FPS GEREKSİZDİR!!! Önemli olan Full HD de olsa, 30 FPS de olsa kaliteli, pürüzsüz video çekimidir...
    Yine dilenciler doluşmuş, hiçbirşey üretemeyen ülkenin, hiçbirşey üretemeyen vatandaşlarıyız. 6000 lira avrupada ve amerikada asgari ücretten daha düşük bir para. Ne istiyorsunuz high END bir telefonun cipsin içinden taso gibi bedava çıkmasını mı? 4k 60fps çekemiyor diye bok atıyorlar, 10 bin liralık xsmax kutusundan 5 liralık şarj aleti çıkıyor, 10 liralık kulaklık ve saatini almak için bi 3500 lira daha gerekiyor... Burada birşeyin de beğenildiğini görmedim, aşağılık kompleksli insanlar gelip herşeyi kötülüyor. Adamlar kar amaçlı bir şirket yönetiyor, açlara yemek, fakirlere telefon dağıtmayı misyon edinen bir yardım kuruluşu değil. Beğenmiyorsan, işine gelmiyorsa alma vır vır vır yettiniz gerçekten
  • Yuhhhh

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • böbreğimi satıyorum arkadaşlar... bu nedir yahu .
    Bu telefonun fiyatı belli peki neden Mi9 fiyatı net değil hala ?

• S10+ alir bu fiyat olmamis bu dolar boyle yuksek oldugu surece insanlar ellerindeki telefonlari kaybetmemeye baksin yazik cok yazik ne duruma dusuldu 😡😡😡😡

• Rüçhan Çamay zamanında ne güzel demiş.... Para para para,, varlığı bir dert, yokluğu yara .. :)

• Hatırlıyorum da, bir zamanlar 2000₺ olan telefonlara "ne pahalı telefon" diyordum.

• Murat3566 kullanıcısına yanıt
    Yarın Türkiye'de tanıtım etkinliği var. Orada belli olur.

• yok deve

• 7999-TL vereceksin ama 4k 60p video kaydedemeyeceksin dostum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinanx -- 27 Mart 2019; 16:20:53 >
  • Dolar alın dolar seçimden sonra yükselir yatırım yapın

• 4K 60 fps çekemeyen telefona 8000 lira vermek. 2700 liraya LG V30 alın daha iyi. En azından cebinize 5300 lira para kalır başka ihtiyacınızı görürsünüz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • p30 pro s10+ modeline bin basar.
    maalesef kur ve vergi yükü fiyatları bu hale getiriyor.
  • O zaman tl değerliydi

• Tabi tabi. Biri çin biri kore. Hangisi mantıklı? Çin mi :)

• Adamlar ne yapsın 999 euro telefon türkiyede euro 6.20 tlniz değerli olsaydı daha düşük olurdu

• ukc34 kullanıcısına yanıt
    Mantık kore diyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Huawei P30 Pro ve Huawei P30’un Türkiye fiyatı belli oldu

• Kamerada devrim yapcaz dediler 4k 60fps cekmio la

• hahahahhahahahaha, gidip S10 plus alın canavar gibi kullanın :)

• quote:

Orijinalden alıntı: dobrasam

Dolar alın dolar seçimden sonra yükselir yatırım yapın

Mantıklı değil. Çünkü döviz artıyor çünkü TL değer kaybediyor. TL değer kaybettikçe ürünlerin fiyatı artıyor. Yani 1 dolar 5 TL olduğunda fiyatlar ona göre baz alıyor 1 dolar 6 TL olduğunda da fiyatlar ona göre değişiyor. Yatırım sadece sabit borçlar için yapılabilir.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.