Şimdi Ara

HUAWEI P30/P30 PRO/P30 LİTE ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü (290. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.467
Cevap
106
Favori
652.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 288289290291292
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    P30 lite bir arkadaşımda var. Hızını beğenmedim. P30 ile çok fark var gibi geldi bana.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar P30 için ota ile kontrol edildiğinde emui sürümü nedir ?
  • okanic kullanıcısına yanıt
    186

• Cem095 kullanıcısına yanıt
    Merhaba bende cihazı yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum. Mono olması benim için sorun değil. Ama diğer sorunlar bende yok. Gece modunu aktifleştirdim. Hala onu kullanıyorum. Kamerası benim eski cihazımla kıyaslanamayacak kadar iyi. Ais bence çok iyi bu arada. Video gündüz çekimlerinde çok iyiydi. Ben çok beğendim. Bir tek parmak izi okuyucu o da muhtemelen ekran koruyucu kaynaklı diye düşünüyorum. İyi bir ekran koruyucu varsa tavsiye alabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dvl35 kullanıcısına yanıt
    Tamamıyla ekran koruyucu ile alakalı ya Nano kullanacaksıniz yada benim gibi full body kaplama yapacaksınız hiç sekmiyor anında açıyor gayet stabil ve hızlı

• Elimde 9h sertliğinde tam kaplayan yanlarında kapatan ekran koruyucusu var p30 pro için özelden yazana gönderirim fiyatı 25 tl

• Ekran açık kalma süresini sıfırlamak için ne yapmalıyız? Bende 35 saat gösteriyor da ☺️

• P30 kullanıyorum. Bir şikayetim yok ama bir şeyin eksikliğini hissediyorum. Kablolu olarak bilgisayarıma internet aktaramıyorum.
    Wifi üzerinden internet aktarıyor telefon ama Hisuite denilen program üzerinden aktaramıyor. Bazen iş yerinde internet gidiyor.
    Kalıyorum çaresiz. Huawei ye yazacağım. Kablolu internet aktarmanın yolunu bilen varsa paylaşırsa sevinirim.
  • onur226 O kullanıcısına yanıt
    kardeşim adb den açıp telefondan da açıp telefonda ki şifreyi girdikten sonramı giremiyorsun anlıyamadım?
  • Android 10 kurayım ı kamera performansı nasıl p30 pro acil

• Hiç bir yerde net bir cevap alamadım p30 lite android 10 ve emui 10 güncellemesi ne zaman alacak?

• Arkadaşlar 1 hafta oldu telefonu alalı ama şu fotoğraflara alışamadım ben. Çektiğim her fotoğraf sarı tonlu ve renkler soluk. Acaba kameranın bir ayarı mı var yoksa kamerada bir hata mı var acaba?
    HUAWEI P30/P30 PRO/P30 LİTE ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü

• yuvaz kullanıcısına yanıt
    Telefonunuz göz konforu modunda olabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: İnfinityWar

Hiç bir yerde net bir cevap alamadım p30 lite android 10 ve emui 10 güncellemesi ne zaman alacak?
    Yokmuş bilen?

• ridvan79 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim bir sonrakini nano olarak alıcam. Bir de şeffaf kılıfı değiştiricem.Spigen armour mu ya da standart bir şey mi almak lazım?

• ridvan79 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim bir sonrakini nano olarak alıcam. Bir de şeffaf kılıfı değiştiricem.Spigen armour mu ya da standart bir şey mi almak lazım?

• Zzball Z kullanıcısına yanıt
    Göz konforu modunda değil kontrol ettim

• dvl35 kullanıcısına yanıt
    Standart silikon kılıf iş görüyor sonuçta hafif ve ufak telefon

• quote:

Orijinalden alıntı: yuvaz

Arkadaşlar 1 hafta oldu telefonu alalı ama şu fotoğraflara alışamadım ben. Çektiğim her fotoğraf sarı tonlu ve renkler soluk. Acaba kameranın bir ayarı mı var yoksa kamerada bir hata mı var acaba?
    Renklerde bir sorun görmedim, ekranınızda sorun olabilir mi? Cihaz genellikle sıcak tonlarda çekim yapıyor, bende de fotoğraflar aynı.

• 
Sayfa: önceki 288289290291292
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.