Şimdi Ara

HUAWEI P30/P30 PRO/P30 LİTE ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü (291. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.467
Cevap
106
Favori
652.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 289290291292293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Destek uygulamasından girince güncelleme gözüktü. Şu an indiriyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar p30 lite mesaj gönderemiyorum.
    Vodafone TR mesaj gönderilemiyor hata kodu 330 şeklinde uyarı veriyor. Ayni hatayı alan varmı çözümü nasıldır.
    .
    Not:Telefonda sms numarası yokmuş, hallettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grolof -- 7 Mart 2020; 23:52:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: grolof

Arkadaşlar p30 lite mesaj gönderemiyorum.
    Vodafone TR mesaj gönderilemiyor hata kodu 330 şeklinde uyarı veriyor. Ayni hatayı alan varmı çözümü nasıldır.
    .
    Not:Telefonda sms numarası yokmuş, hallettim.
    Ooo Gürol abi burdasın . P30 lite mi var? Ben de note 8 ile takılıyorum şimdilik.

• quote:

Orijinalden alıntı: norton772

Ooo Gürol abi burdasın . P30 lite mi var? Ben de note 8 ile takılıyorum şimdilik.

Alıntıları Göster
    Merhaba
    Galaxy s10 vardı sattım ucuz bir telefon aldım. S10 ile çok kopma yaşadım. Bu konuda Huawei çok iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: grolof

Merhaba
    Galaxy s10 vardı sattım ucuz bir telefon aldım. S10 ile çok kopma yaşadım. Bu konuda Huawei çok iyi.

Alıntıları Göster
    O zaman sanırım turkcell kullanıyorsun. Genelde turkcell kullanıcıları kopma yaşıyor. Ben note 8 kullanıyorum ve çok memnunum ama belki yaza doğru note 10 lite düşünüyorum yada p 30. Bakalım maddi duruma göre hareket edicem.

• quote:

Orijinalden alıntı: norton772

O zaman sanırım turkcell kullanıyorsun. Genelde turkcell kullanıcıları kopma yaşıyor. Ben note 8 kullanıyorum ve çok memnunum ama belki yaza doğru note 10 lite düşünüyorum yada p 30. Bakalım maddi duruma göre hareket edicem.

Alıntıları Göster
    Bu kopma yüzünden vodafona geçtim. S10 dan evvel kopma yoktu.Bende p30 düşünüyordum ama son anda buna karar verdim. Belki bir iki ay sonra yine değişirim

• 21 ay garantisi bulunan siyah renk p30 pro telefonumu satıyorum. Sıfırdan farksız kutu aksesuar fatura var. İzmir Huawei mağazasından 7899₺ ye almıştım. İzmirde elden verebilirim sadece. Nakit ihtiyacından satıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brave353 -- 7 Mart 2020; 23:2:55 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tomasson85

Destek uygulamasından girince güncelleme gözüktü. Şu an indiriyorum.
    Nasıl yapıcaz babada anlatırmısın

• Destek uygulamasını açın > Hızlı servisler diğere basın > Güncelleme var orda ona basın

HUAWEI P30/P30 PRO/P30 LİTE ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü
    HUAWEI P30/P30 PRO/P30 LİTE ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü

• quote:

Orijinalden alıntı: yuvaz

Arkadaşlar 1 hafta oldu telefonu alalı ama şu fotoğraflara alışamadım ben. Çektiğim her fotoğraf sarı tonlu ve renkler soluk. Acaba kameranın bir ayarı mı var yoksa kamerada bir hata mı var acaba?
    Araştırıp alsaydınız keşke. Telefonun kamerası RYYB sensörleri barındırıyor. O yüzden diğer telefonların çektiği fotoğraflara göre daha sarımsı fotoğraf çekmesi normal. Youtubeda googleda örnekleri çok. Bundan hoşlanan da var efektli fotoğraf gibi göze hoş gelebiliyor özellikle karanlık fotolarda ışık açısından sarı sensör daha iyi olabiliyor.

• Ön kamerada portre modundaki efektlerde kalpler, sarmal, halka var ya o efekleri kullanabiliyor musunuz? Resimde bir farklılık oluşturmuyor? Benim telefonda ki sıkıntı var yoksa

• Cem095 kullanıcısına yanıt
    p20 lite kullaniyorum ve WhatsApp da yasadigin bildirim sorunu ( yada özelliği mi çözemedim) bende yaşıyorum,mesajlari okumazsam belirli aralıklarla yeni gelmiş gibi tekrardan bildirim düşüyor, işin garip tarafi bu olay benzeri Instagram da da mevcut,okudugum mesajlar belki yarim belki bir saat sonra sanki okunmamis gibi patır patır tekrar bildirime düşüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: yoldagezen

p20 lite kullaniyorum ve WhatsApp da yasadigin bildirim sorunu ( yada özelliği mi çözemedim) bende yaşıyorum,mesajlari okumazsam belirli aralıklarla yeni gelmiş gibi tekrardan bildirim düşüyor, işin garip tarafi bu olay benzeri Instagram da da mevcut,okudugum mesajlar belki yarim belki bir saat sonra sanki okunmamis gibi patır patır tekrar bildirime düşüyor.
    Tahminimce Huawei yazılımından kaynaklı bir sorun ben sadece P30'lar da var zannediyordum.
  • Cem095 kullanıcısına yanıt
    bence emui ler de başlı başına bir sorun

• quote:

Orijinalden alıntı: freedomfighter

Araştırıp alsaydınız keşke. Telefonun kamerası RYYB sensörleri barındırıyor. O yüzden diğer telefonların çektiği fotoğraflara göre daha sarımsı fotoğraf çekmesi normal. Youtubeda googleda örnekleri çok. Bundan hoşlanan da var efektli fotoğraf gibi göze hoş gelebiliyor özellikle karanlık fotolarda ışık açısından sarı sensör daha iyi olabiliyor.

Alıntıları Göster
    Yani forumu aylarca takip ettim ama bu durumu dillendiren pek olmadı. Telefon gerçekten harika ama kamera konusuna da alışmaya çalışacağız artık yapacak bişey yok.

• P30 lite 64gb cihazda kırılmaz cam takılı olduğu söyleniyor?
    Kırılmaz cam ekstra takılı olarak mı satışta bu cihaz. Bilgisi olan var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: firat74

P30 lite 64gb cihazda kırılmaz cam takılı olduğu söyleniyor?
    Kırılmaz cam ekstra takılı olarak mı satışta bu cihaz. Bilgisi olan var mi?
    P30, P30 Lite bu telefonlar cam filmi takılı olarak çıkar kutudan. Kırılmaz cam değil jelatin.
  • Beyler Siyah renk p30 pro mu satacağım İzmir içi elden teslim. 6000₺

• Arkadaşlar P30 lite 64gb ve 128gb lık olanları arasında hafıza dışında fark var mı? Donanım, kamera v.s. aynı mı?

• brave353 kullanıcısına yanıt
    6480 liraya sıfırını satıyorlar telefonun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yürüyen Hoparlör -- 9 Mart 2020; 14:31:33 >
  • 
Sayfa: önceki 289290291292293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.