Şimdi Ara

Huawei P20 Pro [ANA KONU] (322. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.472
Cevap
114
Favori
542.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 320321322323324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: quantum_aso

bende de ilk başta o çıkmıştı, dns ayarını yapmamıştım... dns ayarını doğru girdikten sonra 9.0.0 indirmeye başladı hocam umarım seninki de dns hatası değildir.

Alıntıları Göster
    dns ayarı derken ipv4 özelliklere girip altta tercih edilen dnsye kopyaladığım dnsyi yapıştırıyorum altta boşta diğer dns bolumunu bos bırakıyorum çıkarken doğrula butonuna basıp çıkıyorum sonra telefonu recovery moduna alıp dowload bölümünden ağa bağlanıyor direk onu inidiyor suanda %36 oldu iptal mi ediyim nediyim anlamadım

• kardeşim bana yardımcı ol şimdide recovery moduna girdiğimde installing uptade demeye başladı %36 inen dosya için installing update diyor kapatmaya calıstıgımda crash hata veriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: TrCondor

dns ayarı derken ipv4 özelliklere girip altta tercih edilen dnsye kopyaladığım dnsyi yapıştırıyorum altta boşta diğer dns bolumunu bos bırakıyorum çıkarken doğrula butonuna basıp çıkıyorum sonra telefonu recovery moduna alıp dowload bölümünden ağa bağlanıyor direk onu inidiyor suanda %36 oldu iptal mi ediyim nediyim anlamadım

Alıntıları Göster
    istersen yükle hocam o sürümü bitince tekrar denersin
    zaten hızlı yüklüyor.
    birde tekrar denediğinde ipv6 yı kapatıp dene olurmu

• TrCondor T kullanıcısına yanıt
    Hocam kur o güncellemeyi sonra tekrar denersin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • indir sonra kendi kendine açıldı sonra tekar recivery menusune girdigimde ayni yine onunindirmeye calisiyor baska bi cozumu yok mudur bunun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TrCondor -- 31 Aralık 2018; 13:26:26 >
  • emui 9 dosyası çıkmıyor ne yaptımsa 161 sürümünün fulunu hala daha gösteriyor mecbur bekleyecez

• O kadar mail attık hala guncelleme yok bugun gelseydi ıyıydı :))

• Selamun aleykum beyler. Sizin cihazda da resimdeki gibi Google ARCore yüklü mü? Size zahmet bakar mısınız ona göre sileceğim. Huawei P20 Pro [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Huawei ile yaklaşık 10 dakikalık bir telefon görüşmesi yaptım. Görüşmeden önce bağlandığım operatöre direk olarak daha yetkili bir isme bağlanmasını, cihazla alakalı kullanıcı olarak genel bir görüş bildirmek istediğimi söyledim.

En nihayetinde birisine bağladılar..

İlk olarak Pie güncellemesini sordum, neye göre dağıtıldığını vs aydınlatırsa bende kullanıcı forumunda paylaşacağımı ilettim.
    Pie güncellemesi IMEI sırasına göre dağıtılıyormuş. Benimde IMEI'mi alıp, yetkili birime ilettiklerini söyledi. Kısa süre içerisinde tüm cihazlara dağıtılmış olacakmış.

Daha sonra Pie güncellemesini merakla beklememin sebebinin, cihazın güncellendikçe kamerada yaşadığımız sıkıntıların giderilip giderilmediğini merak etmem olduğunu söyledim. Bunun üzerine tabii ki bir konu açıldı ve konuştuk. Kesinlikle kamera konusunda bir kötüleştirme yapılmadığı, açık açık Mate 20'nin satmasını mı istiyorsunuz çıkışıma karşılık, bunun kesinlikle Huawei'nin politikasına uymadığını söylediler.

Cihazın güncellemesi indirilirken, duraklatılması, bağlantıda oluşabilecek anlık kopmaların cihaz stabilizasyonunu bozabileceğini söylediler. Bundan dolayı Pie güncellemesi sonrası kesinlikle hard reset atılması gerektiğini ve tertemiz sorunsuz olarak cihaz kullanımının devam edilebileceğini söylediler. Konu üzerine mail adresime birde hard reset konulu bir bilgi mailide atmışlar..

Özet olarak, güncelleme inerken yaşanabilecek kopmalar cihazlarımızın yazılımında problem oluşturabileceğini, bu problemlerin hepimiz için farklı şeyler olabileceğini öğrenmiş oldum. P20 Pro bizim gurur duyduğumuz bir atılımımız, asla kamerasını kötüleştiremeyiz diyorlar. Pie gelsin, hard reset sonra değerlendireceğim bende..

• DagustuN kullanıcısına yanıt
    Donanımhaber p20 pro kullanıcıları olarak kendilerine hatim ettiğimizide iletseydiniz keşke

• Ben yoruldum artık sureklı bakmaktan umudu kestim baska yollarlada yuklemek daha dogrusu ugrasmak ıstemıyorum guncelleme dediğin ota ıle gelır yuklersın ne zaman gelırse gelsın, hepınıze mutlu seneler

• Bir cihaza bukadar vereceksem 4-5 yıl kullanmak isterim Mi8 lite alıcaktım ama daha uzun ömürlü bir cihaz arayısına girdim s9 plus-lg g7 ve p20 arasında kaldım bu konu çok rağbet gördüğünden buruya sorayım dedim arkadaşlar kamera iphone 5sden geçiceğim ondan sonra iş görsün yeter oyun oynuyorum pubg onun dısında whatsapp youtube instagram sadece p20pro düsündüm ama o cok pahalı 4800 en ucuz sizce ne yapayım Önceligim ortalama üstü kamera performansı 3-4 yıl kullanmak oyun performansı pil performansı ve şık olması.
  • Yüklü emui 9 ile geldi

• Vatal V kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam. Sağolasın.

• Merhaba arkadaşlar telefonu bugün aldım kutudan çıktığında şarjı %56 falandı biraz kurcaladım ettim şarj sanki çok hızlı bitti normal mi ilk şarjda
  • Junq kullanıcısına yanıt
    Çok normal bir haftada anca oturuyor hatta

• Vatal V kullanıcısına yanıt
    İçim rahatladı sağol hocam ilk şarjı doldu şuan %100 ama uzun bekletmeye gerek yok sanırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • emmare kullanıcısına yanıt
    Konuyu zaman zaman burayada getirip, çeşitli imalarda bulundum :)

• Huawei çok seviyordum bu güncellemeler yüzünden soğudum resmen.

• 1 senedir bekliyorum halâ güncelleme gelmedi 🤣😂

• 
Sayfa: önceki 320321322323324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.