Şimdi Ara

Huawei P20 Pro [ANA KONU] (309. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.472
Cevap
114
Favori
543.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 307308309310311
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Temiz kurulum yapıp deneyin bir de bence.
  • Benim bir arkadaşıma daha bugün gelmiş güncelleme. Onun telefonu da Türkiye garantili.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • temiz kurulum yaptım sıfırdan tekrar kurdum fakat aynı şartlarda kullanma rağmen şuan çok daha az gidiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: antonow

temiz kurulum yaptım sıfırdan tekrar kurdum fakat aynı şartlarda kullanma rağmen şuan çok daha az gidiyor
    Daha kötü mü oldu?

• O değilde Rusya da Antonov uçağa binmiştim pervaneli.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • YNSZ kullanıcısına yanıt
    aynen şuan çok daha az gidiyor malesef.

• YNSZ kullanıcısına yanıt
    aynen şuan çok daha az gidiyor malesef.

• ozhanbayram kullanıcısına yanıt
    nick ordan alıntı zaten 😂😂😂

• Always on display özelliğini kullanan var mı? batarya da ne kadarlık bir harcama oluyor?

• arkadaşlar güncelleme dağıtımında bence apple ın yanında sınıfta kalfı peki tam anlamıyla pil ömrü, ön ve arka kamera, uygulama açıp-gezinme-kapama, dokunmatik ekran tepkisi, konularında emui-8 e göre farklılık var mı? Kimisi kamera daha kötü diyor, kimisi net iyileşme var diyor, gözlemlerinizi ve incelemelerinizi detaylı olarak aktarabilir misiniz lütfen 🙏

• Bekleme süresi 1 buçuk ay, canlı sohbet öyle diyor,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caglarcigim -- 25 Aralık 2018; 10:51:59 >
  • Eve özel servisle Türkiye'deki bütün Huawei'lere tek tek manuel olarak kuracaklar herhalde. Maksimum 1.5 ay deyip garantiye almış işi. Sanmıyorum o kadar süreceğini ben yakında gelmeye başlar tüm telefonlara.

• .eRCaN. kullanıcısına yanıt
    Yazı tipinizi beğendim, ancak ayarlarda bulamadım bunu nereden nasıl değiştiriyoruz..

Ayrıca, ekran aydınlatmasını otomatikten çıkarmama rağmen arada sırada kendi kendine otomatik moda geçiyor. Bu neden oluyor, nasıl engelleriz ?
  • DagustuN kullanıcısına yanıt
    https://drive.google.com/file/d/11zC4O1fQrS925jXE9Fu3MqY-jOsbdW/view?usp=drivesdk

Bu dosyayı indirip cihazınızda Kök Dizin/Huawei/Themes klasörüne atın. Ardından Ayarlar/Ekran/Yazı Tipi bölümünden değiştirebilirsiniz.
  • Geçen gün telefonu düşürdüm, düşürdüğüm an sorun yoktu ama şimdi fark ediyorum arka cam tuz buz olmuş. Daha önce yetkili serviste arka kapak değiştiren oldu mu? Kaça patlar acaba? Yedek parça fiyatlarında kapak için 350 lira diyor ama bunun işçiliği vs. de vardır elbet.
  • Evet arkadaşlar vatana millete hayırlı olsun bugün 161 güncellemesi geldi benim cihaza 😁😁😁

Çok teşekkürler ancak "dökümüna ulaşılamıyor" uyarısı veriyor. Linki güncelleyebilir misiniz?

• DagustuN kullanıcısına yanıt
    https://www66.zippyshare.com/v/c7hBgwou/file.html

Tekrar teşekkür ederim. Dediğiniz yere attım indirdiğim dosyayı ancak yazı tipini seçebileceğim bir menü yok :(

• quote:

Orijinalden alıntı: .eRCaN.

https://www66.zippyshare.com/v/c7hBgwou/file.html
    İlgili yere attım ancak Ayarlar Ekran kısmında yazı tipi yok, telefonunuz p20 mi pro mu ?

• 
Sayfa: önceki 307308309310311
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.