Şimdi Ara

HUAWEİ P20 LİTE [ANA KONU] (77. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.443
Cevap
53
Favori
333.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Suan yeni güncellemeye 3g ye gecebiliyorsunuz. 2g yok sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • seffa S kullanıcısına yanıt
    Nasıl yapılıyor? Aydınlatır mısınız? Teşekkürler.

• -parantez kullanıcısına yanıt
    HUAWEİ P20 LİTE [ANA KONU]
    4.5 g kapanıyor buradan eğer aradığınız buysa.

• seffa S kullanıcısına yanıt
    4.5g yi etkinleştir seçeneği gözükmüyor bende hocam. O yüzden sordum.

• -parantez kullanıcısına yanıt
    Bilemiyorum hocam Türkiye cihazı son surume güncelledim daha önce var mıydı hatırlamıyorum.

• Telefonda uygulama gizleme özelliği yok mu acaba

• Arkadaşlar telefonu dün aldım yapmam gereken bişey var mı ayar filan,güncellemeyi yapayım mı?
    Bokeh efekti nasıl kullanılıyor beceremedim bir türlü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi getz63 -- 13 Mart 2019; 9:54:21 >
  • arkadaslar buda bize kapak olsun,ya bu tr sayfasi kendinden bi haber yada cidden daha piyasaya cikali senesi dolmamis bir cihazin guncelleme destegi nasil olmaz cozemedim,bir kez daha andoroitin bes para etmez bir os oldugu ortaya cikmis oldu!

• Büyük ekran için mate 20 lite ve oppo arasında gidip geliyordum...
    Eğer denilen doğru ise oppo der geçerim. Huawei den sanırım sadece üst segment telefon alınır...
    Haklısınız daha 1 senesi olmuş cihaza bu güncellemenin verilmemesi hoş olmaz...

Umarım bilgileri yanlıştır...

• True_Sun kullanıcısına yanıt
    hocam benden size bir tavsiye çin malı hicbir cihaza bulasmayin derim,iki üç fazla katın samsung htc ne varsa bildiginiz markadan sasmayin,kardesimdeki dandik dedigim j7 prime2 bile bu cihazdan daha kararli calisiyor ben başka birseyde demicem

• quote:

Orijinalden alıntı: yoldagezen

hocam benden size bir tavsiye çin malı hicbir cihaza bulasmayin derim,iki üç fazla katın samsung htc ne varsa bildiginiz markadan sasmayin,kardesimdeki dandik dedigim j7 prime2 bile bu cihazdan daha kararli calisiyor ben başka birseyde demicem
    Hocam sizde haklısınız da...
    HTC yi çok severim ve senelerce kullandım. Kısmen de olsa sense ile klasik android den farklı ve güzel ara yüzler yapardı. Stabil çalışması konusunda hiç sıkıntı yaşamadım. ama HTC nin durumu özellikle ülkemizde belli.
    Samsung da ise orta ve alt segmente sıkıntı yaşanıyor (bu konuda çok kesin konuşmayayım ama bilgim bu yönde)
    LG düşündüm kullananlar çok sıkıntı yaşıyor.
    Bu yüzden Huawei yada oppo demiştim ancak sizde haklısınız....
    Sony dahil olmak üzere sanırım biraz daha bakınmak lazım ...

• P20 LİTE mi yoksa samsung A7 2018 mi karar veremedim sizce?
  • yoldagezen kullanıcısına yanıt
    Tamamen fake bir görüntü merak etmeyin emui 9 bizim cihazlara gelecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi virus18 -- 16 Mart 2019; 14:49:30 >
  • virus18 kullanıcısına yanıt
    Hem e posta attım hemde canlı görüştüm bilgi doğru şuan planlanan bisey yok denildi

• virus18 kullanıcısına yanıt
    fake mi? adamların resmi twitter sayfasından cevap gelmiş.güncel gelecek olsa müşterilerini neden kaçıracak cevaplar versin adamlar?! diyorum ya, tr sayfası ya kendilerinden bir haber yada ciddi ciddi güncel yok.umarım sizin dediğiniz gibi gelirde birçok sorun çözüme kavuşur emui9 ile çünkü yaşadığım bazı sorunları emui9 ile çözüme kavuşacağımı söylemişti mh deki vatandaş örn; bildirim seslerinin cihaz sessizdeyken bile müzik ve videoları engellemesinin kalkması gibi.yoksa son 2 taksidi kaldı cihazı elden çıkaracam ve kısa süreli andoorooit macerama son vereceğim.
  • Beyler otomatik döndürme ve pusula filan çalışmıyor. Guncellemeden sonra böyle oldu şimdi de guncelleme çıkmadı ????

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Huawei, Huawei P20 Lite için Android 9.0 Pie Open beta güncellemesi yapmaya başladı. Güncelleme, Android Pie özelliklerinin yanı sıra birçok özellik içeren güzel EMUI 9.0 Beta'yı da içeriyor. Şu anda, Açık beta güncellemesi, yalnızca beta kanalı altındaki seçilen kullanıcılar için yayınlanıyor. Beta testçisi değilseniz, aşağıda verilen bu kılavuzu izleyerek Huawei P20 Lite Android 9.0 Pie güncellemesini manuel olarak yükleyebilirsiniz.

Huawei tarafından yayınlanan açıklamaya göre, bu güncelleme, ilgilenen kullanıcıların önceki yazılım özelliklerinden önceden yararlanmalarını ve kararlı sürümü halka duyurmadan önce iyileştirme için geri bildirimde bulunmalarını sağlayan açık bir beta sürümüdür. Mevcut gelişme beta aşamasında olduğundan problemler ya da böcekler mevcut olabilir. Bu yüzden, bu güncellemeyi yüklemeden önce Huawei P20 Lite'ınızdaki verileri yedeklediğinizden emin olun.

Güncelleme şimdi yayında ve buradan indirebilirsiniz. Huawei Beta programına kaydolmadıysanız veya OTA'yı beklemekte sabrınız yoksa, tam bellenimi indirebilir ve Android 8.0 Oreo'dan Huawei P20 Lite'daki Android 9.0 Pie'e yükseltmek için gösterişli bir araçla güncellemeyi flaş edebilirsiniz. . Aşağıda vermiş olduğumuz Open Beta yazılımı, eğer hata yaşarsanız sorumlu değiliz.

Birkaç sitede beta test kullanıcılarına dağıtıldığından ve güncellemenin geleceğinden bahsediliyor. 2019'un ilk yarısı deniyor.

• Almanya'daki arge ekibinden aldığım bilgilere göre emui9 P20 Lite için ANE-AL00 modelinde hindistan için beta aşamasında. Beta aşaması 30-45 gün süre ile test edilecek olup sadece 200 cihaza beta programı yüklenebiliyormuş. Nisanın ortasında denilen emui9 sözünün beta ile tutulduğunu mayıs sonuna veya haziran başına stabil versiyonunun dağıtılacağı bilgisi verildi.

• Otomatik döndürme sorununu çözen var mi bi yol göstersin lütfen

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Trendyol ithalatçı garantili kargo dahil 1721 liraya veriyor.acil karar vermem lazım. Ne dersiniz alınır mı? Yoksa bekleyeyim mi?halihazırda güncelleme de alıp almayacağı meçhul.bütçe bu kadar .başka cihaz tavsiye eder misiniz?

• 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.