Şimdi Ara

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ (99. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.455
Cevap
64
Favori
484.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: meisida

Hocam lumiaları yakalaması imkansız p10'un. p10'u bırakın diğer androidlerde yakalayamaz o performansı ondan dolayı hayal kırıklığına uğramanız normal.

Evet öyle oldu. Ama telefon kullanışlı, hız olsun çok süper. 950 Xl deki kamera bunda olsaydı muhteşem olurmuş. Telefona kamera dışında bayıldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • P10 Plus ile 6 saatten fazla ekran süresi alıyorum ben. Yaklaşık 36 saat falan kullanıyorum. %1 e kadar da düşürmedim daha pili.

Benim yaşadığım sıkıntı şu.

Zil ve bildirim seslerinin seviye ayarı aynı.

Masanın üstünde falan ayarladığım seviyede çalıyor zil ve bildirimler. Fakat cebimdeyken inanılmaz sesli geliyor arama sesleri.

Bunun ayarını bulamadım henüz.

Onun harici çok düşündüm çok kurcaladım araştırdım ve p10 Plus alarak doğru kararı vermişim. Elde tutuşu inceliği ekranı emui arayüzü çok iyi.

• uzays1z U kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim mesajınız için. Ekran 2k da mı 6 saat aldınız? Kullanımınız nasıldı?

• herkese selamlar öncelikle cihazınızı keyifle kullanmanızı dilerim, telefon için 2500 bütce ayırdım ve çok fazla seçenek var (ithalatçı) p10 plus alınırımı yoksa lg g6 xiaomi mi6 yada başka bir cihazamı yöneleyim karar veremedim. sizin fikirlerinizi merak ediyorum.
  • uzays1z U kullanıcısına yanıt
    Hocam 36 bekleme ile 6 saat ekran süresi alıyorsanız çok iyi peki bu süreleri mobil veri açık şekilde mi aldınız biraz kullanım detaylarınızı ekran görüntüsü ile beraber ekleyebilirsiniz seviniriz

• Arkadaşlar ithalatçı p10 cihazıma bugün b162 güncellemesini indirdim hepsini, kur dedim hata verdi sizce nedendir
    .

İki sefer yüksek boyutlu indirdim bir seferse düşük olanı indirdim aynı hatayı aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byvanellus -- 23 Temmuz 2017; 13:0:52 >
  • byvanellus B kullanıcısına yanıt
    Sanırım bu hata burada Türkiye garantili cihazlara ota ile gelemediği için oluyor geçen defada aynısı oldu burda güncelleme ota ile dağıtıldı ondan sonra biz yükleyebildik bu yüzden beklemek gerekiyor

• Ah be bu telefon için fırsat kovalıyordum Vatan 2500 TL ye satmış. Kaçırmışım :(
  • arkadaşlar hali hazırda p9 kullanıyorum p10 plus almak istiyorum ama çok fazla kullanan yok galiba yorumlarınıza ihtiyacım var cihazı kullanıpta memnun olmayan varmı yada sıkıntılı gördükleri tarafları nedir özellikle pil, hoparlör, ahize sesi, ısınma, kamera bu konularda tam olarak bilgilenemiyoruz aklım bazen Samsung galaxy s8 kayıyor Samsungu sevmememe rağmen s8 düşünüyorum aranızda s8 kullanıpta p10 plus kullanan varmı kıyaslama yapabilirlermi

• Kutuzov K kullanıcısına yanıt
    Tmm hocam huawei tr cihazlara geldikten sonra tekrar denerim.sizede zahmet olmazsa geldiginde pm ile ilgili bilgi verebilirmisiniz.tşk ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byvanellus -- 23 Temmuz 2017; 13:59:23 >
  • asil1425 A kullanıcısına yanıt
    Konusu bile aktif değil, bu cihaz tutmicak galiba.

• Tutsa nolcak tutmasa nolcak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Telefonun sıkıntılı hiç bi yanı yok s8 de ekran problemli yanları üstleri kırmızı oluyor bazı serilerinde p10 plus da ise hiç bi sorun yok

• Kutuzov K kullanıcısına yanıt
    Hocam büyük ihtimalle p10 plus alacağım siz kendiniz p10 plus kullanıyormusunuz eğer kullanıyorsanız pil durumu nasıldır acab

• S8 konusu mu aktif değil ? En son çıkan telefonlar arasında en aktif konu s8 şu an.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Hata edersiniz. S8 ile bu cihazlar karşılaştırılamaz bile. S8 almanızı elleriniz büyükse plus almanızı şiddetle tavsiye ederim. İyi akşamlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • YoğunBelKası kullanıcısına yanıt
    S8 ile nasıl karşılaşmaz acaba söyler misiniz siz s8 konusuna bakıyor musunuz böyle performanslı telefonu s8 ile yarışamaz diyorsunuz o s8 ki arka plan 5 uygulama bile zor çalıştırıyor ram yönetimi sıfır onda..

S8 dem s8 plus dan gayet iyi olduğunu biliyorum s8 3 saat 4 saat ekran süresi alan çok süper diyor o kadar para veripde... Ben p10 kullanıyorum 5.30 6 saat ekran süresi alıyorum p10 plus bi tık üstü olarak siz hesaplayın

• YoğunBelKası kullanıcısına yanıt
    Huawei konusu pasif, kimse kesin konuşmuyor. Kimisi ısınma var kimisi yok diyor

Kimi batarya iyi kimisi kötü diyor

Hep muallak ta konu

• Batarya kötü diye kimse demedi ısınma da 10 15 sayfa öncenin konusu gibi geride kaldı güncellemeler ile geçtiğini söyledik... Sorunsuz telefon olunca kimse konuşmuyor yapacak bişey yok

• 
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.