Şimdi Ara

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.455
Cevap
64
Favori
484.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam peki bu ithalatçı cihazlar için güncelleme problemi nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Problem yok ki normal olarak ota dan geliyor ben sadece daha erken olması beklemeden program ile yapmayı seviyorum yoksa güncelleme de sıkıntı yok geliyor herkese ithal de olsa

• p10 da üstüne deki delik ne için? :)

• Kutuzov K kullanıcısına yanıt
    S8+ wifi ile 7.30 4g ile 6 dan aşağı süre hiç almadım. Ss leri de var isterseniz atarım
    Ram mesajınız için edit:
    Bu arada 5 falan değil 9-10 tane en az açıyor. Bk disabler ile gereksiz uygulamaları kaldırıyoruz samsungun. Ve bu daha da artıyor 10 un üstüne rahat çıkıyor bu şekilde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YoğunBelKası -- 23 Temmuz 2017; 23:16:55 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dediğim gibi s8 konusu pasif falan değil. Burdan aktif olduğu da kesin. Herkes de bir laf atma çabası var s8'e maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YoğunBelKası -- 23 Temmuz 2017; 23:15:56 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar telefonu 1 haftadır kullanıyorum. Gezegengsm den 128 6 GB ram delta garantili modelini aldım. Şuan b151 300 mb otomatik güncellemeli haliyle kullanıyorum. Büyük güncelleme otomatik gelmedi. Telefonla saatlerce internette gezindim wp de konuştum vs. hiç bir ısınma problemi yaşamadım ama bu kamera modunda telefon alev gibi oluyor. Misal haliyle telefonu yeni aldınız diyelim kamerası zaten efsane açıp incelemek istiyorsunuz 2 dk sonra telefon çok ısınıyor. Yukarıda da belirttiğim gibi b151 full versiyon daha otomatik olarak gelmedi belki o güncellemede sorun düzelir ama şuan için ısınma yapan tek uygulama kamera olarak gözüme çarptı.

• Tzoa T kullanıcısına yanıt
    Güncelleme neden gelmiyor peki?

B151 zaten ota öle kurmuşsunuz full otasi gelmez... Bi kaç güne b162 güncellemesi gelecek

• Telefonu kullanan arkadaşlar ekran görüntüsü paylaşabilir mi, kilit ekranı, duvar kağıdı, tema vs. vs fikir olması açısından.
    Kamerada ısınmayı lazer otofocus yapıyor muhtemelen. Önceki lazer otofocusu olan telefonumda da durum aynıydı.
  • Arkadaşlar,plus olanı almaya çok yakınım,sizden ricam çift hat ile tek hat farkını anlatabilirmisiniz.(Çift hat istemiyorum),Ayrıca 4 gb.olan modelini alsam 6gb olandan,hafıza haricinde bir eksiği(kırpılması olurmu)?ithalatçı garantili alsam mutlaka çift hatlı mı gelir?2500-2700 tl. bütçem var,şimdiden teşekkürler.
  • Arkadaşlar Merhaba;

Bende paralel ithalat Siyah P10 Plus ile aranıza katıldım :)

Bu cihaza manuel güncelleme nasıl yapılıyor, bununla ilgili rehber var mıdır, yardımcı olabilir misiniz.
  • Hayırlı olsun hocam telefondan memnunmusunuz özellikle kamerası nasıl almayı düşünüyorum bende

• Ben özellikle çift hatlısını aldım genelde paraleller çift hat oluyor. Elimde bir ses hattı bir data hattı var ikisini de aktif olarak kullanıyorum data hattında 50 GB internet var geceleri sınırsız bu yüzden bunu aldım. Xiaomi mi 6 alacaktım ama 4g de eksik frekansları var p10 Plusta her birinden 3 tane frekans var başka telefonda 40 mbit hız aldığım yerde bu telefonda 120 130 mbit hız alıyorum çift hatlı olmasının sana hiç bir zararı yok kullanmak zorunda değilsin bir eksiklik değil fazlalık

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★

• quote:

Orijinalden alıntı: nerocu

Hayırlı olsun hocam telefondan memnunmusunuz özellikle kamerası nasıl almayı düşünüyorum bende

Sağolasın. Daha 1 gün oldu tam kullanamadım ama özellikle ön/arka kamerası ve ses performansı mükemmel, kesinlikle tavsiye ederim.
    Yani otomatik aldığım b151 güncellemesi full mü hocam?

• ilk piyasada gözükmeye başladığından beri kullanıyorum p10 plus 6 gb yurtdışı cihazı , mate 8 den geçince pil hayal kırıklığı oldu biraz . gerçi mate 8 efsane , 3.5 4 maks 4.5 ekran suresi almışımdır. 6 - 7 ler nasıl alıyor kullananlar bilmiyorum ama gps wifi 4g vs hersey açık bende . genel olarak cok memnunum bugun kaybetsem bişey olsa alacağım tek telefon yine bu olur . . .
    Evet full tabi

• Dr. X kullanıcısına yanıt
    50 GB nasıl internetin iz var acaba bu hangi tarife oluyor

VINN tarifelerinde mevcut sadece data hattı olarak kullanılıyor ancak normal bir internet sağlayıcıya göre fiyatı 2 katından bile fazla durumda şuanda 129 TL gibi bir ücreti var aylık, 75 GB a kadar tarife mevcut şuanda.
  • 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.