Şimdi Ara

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.454
Cevap
64
Favori
484.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    evet plus için yanında saat hediyesi var 1699tl sadece saatin fiyatı
  • BEN SAATİ CLASSIC HEDİYE ETSİNLER DİYE DEVAMLI TWEET ATIYORUM AMA ALMANYA MEDIAMARKT'TA CLASSIC MODELİ 400 EURO. SANMIYORUM KLASİK HEDİYE ETSİNLER.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Plus olmayan modelin ekranı biraz daha büyük olmalıydı.

iki model için özelliklerin karşılaştırması :
    http://www.digitaltrends.com/mobile/huawei-p10-vs-huawei-p10-plus/
  • Müşteri hizmetleri ni aradım bugün, ne zaman döneceksiniz on satış formu dolduranlara diye bilgi yok en kısa zamanda diyebildi bir tek.

• p10 plus diesle gold 6 gb ram 128 gb hafıza, kapalı kutu huawei hediye cihaz fatura garanti yok ama imei ithalat yollu kayıt
    3699 tl bir adet....İsteyen olursa diye...
  • Huawei Watch 2 İle mi geliyor P10
  • On sipariş verenlere evet.

• Telefona ciddi eleştiriler var.

http://www.theverge.com/2017/4/3/15159078/huawei-p10-review-price-specs

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Verge'ü telefon kıyaslamak için okumayın bence. Herkesin bildiği üzere The Verge'ün kabul ettiği tek şey iPhone'un telefonların ilahı olmasıdır. iPhone'dan önce Motorola mesela kulaklık girişini çıkarmıştı, eleştirmişlerdi, iPhone çıkardığında ise, ne gerek vardı zaten, inovasyon vs diyerek övgüler geldi.

-Ayrıca yazıda da okuduğunuz gibi telefonu yine iPhone ile kıyaslıyorlar, hatta iOS falan da var. Yaptığı inceleme android bi telefon incelemesi, yazılım kıyaslanacaksa git android ile iOS kıyasla, yani telefon incelemesi içinde bunun ne işi var?

-Kameranın p10 için testi 87 puan, iPhone 7 86 puan almış. Bunların Plus modelleri incelenmemiş henüz. (In practice, I don’t know how effective this is. I’m sure the secondary sensor is improving output one way or another, but in my experience it doesn’t quite elevate the P10 to the level of the best phone cameras out there today.) P10 modeli sanırım Google Pixel'den sonra en iyi olmuş ama dediğim gibi Plus modeli incelenmemiş (dxomark). Ki yine iPhone 7 ve Plus modellerini kamera yüzünden göklere çıkarmış bi site bunu diyor.

Bunları ben bir iPhone kullanıcısı olarak söylüyorum. Tabii yine inceleme sitelerine bakıp bilgi almak iyi bi şey, benim de yaptığım şeyler ama TheVerge'ün bu konuda bir apple taraflılığı var bilginiz olsun. Bunları izledikten sonra tabii ki kendi incelemeleriniz üzerine almalısınız telefonu, hoşunuza gidecek/gitmeyecek şeyler mutlaka çıkacaktır, son nihai kararı kendimiz vermeliyiz. (Herkes gibi ben de henüz görmedim P10 veya Plus modelini)

Demek istediğimi şu iPhone 7 incelemesi ile daha rahat anlatabilirim;
    https://www.theverge.com/a/apple-iphone-7-review-vs-iphone-7-plus . Burada mesela, ilk giriş cümlesi geleceğin telefonu vs diyor. Hem de iPhone için? Fjfjffnfn. Ayrıca alttaki skorlara veya inceleme başlıklarına bakarsanız; batarya süresi ayrı, kamera ayrı, ekran çözünürlüğü ayrı incelenmiş ve batarya olumlu olarak puan almış, keza ekran çözünürlüğü de öyle.

Huawei P10; 1080x1920 (3200 mAH) vs iPhone 7; 750x1334 (1960 mAH)
    Huawei P10 Plus; 1440x2560 (3750 mAH) vs iPhone 7 plus; 1080x1920 (2900 mAH)

Bu arada eleştirim size değil, theverge sayfasına, bu sayfaya karşı tarafsızlığından dolayı biraz doluydum, yanlış anlaşılmasın.

Saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Howheentered -- 5 Nisan 2017; 12:48:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Howheentered

The Verge'ü telefon kıyaslamak için okumayın bence. Herkesin bildiği üzere The Verge'ün kabul ettiği tek şey iPhone'un telefonların ilahı olmasıdır. iPhone'dan önce Motorola mesela kulaklık girişini çıkarmıştı, eleştirmişlerdi, iPhone çıkardığında ise, ne gerek vardı zaten, inovasyon vs diyerek övgüler geldi.

-Ayrıca yazıda da okuduğunuz gibi telefonu yine iPhone ile kıyaslıyorlar, hatta iOS falan da var. Yaptığı inceleme android bi telefon incelemesi, yazılım kıyaslanacaksa git android ile iOS kıyasla, yani telefon incelemesi içinde bunun ne işi var?

-Kameranın p10 için testi 87 puan, iPhone 7 86 puan almış. Bunların Plus modelleri incelenmemiş henüz. (In practice, I don’t know how effective this is. I’m sure the secondary sensor is improving output one way or another, but in my experience it doesn’t quite elevate the P10 to the level of the best phone cameras out there today.) P10 modeli sanırım Google Pixel'den sonra en iyi olmuş ama dediğim gibi Plus modeli incelenmemiş (dxomark). Ki yine iPhone 7 ve Plus modellerini kamera yüzünden göklere çıkarmış bi site bunu diyor.

Bunları ben bir iPhone kullanıcısı olarak söylüyorum. Tabii yine inceleme sitelerine bakıp bilgi almak iyi bi şey, benim de yaptığım şeyler ama TheVerge'ün bu konuda bir apple taraflılığı var bilginiz olsun. Bunları izledikten sonra tabii ki kendi incelemeleriniz üzerine almalısınız telefonu, hoşunuza gidecek/gitmeyecek şeyler mutlaka çıkacaktır, son nihai kararı kendimiz vermeliyiz. (Herkes gibi ben de henüz görmedim P10 veya Plus modelini)

Demek istediğimi şu iPhone 7 incelemesi ile daha rahat anlatabilirim;
    https://www.theverge.com/a/apple-iphone-7-review-vs-iphone-7-plus . Burada mesela, ilk giriş cümlesi geleceğin telefonu vs diyor. Hem de iPhone için? Fjfjffnfn. Ayrıca alttaki skorlara veya inceleme başlıklarına bakarsanız; batarya süresi ayrı, kamera ayrı, ekran çözünürlüğü ayrı incelenmiş ve batarya olumlu olarak puan almış, keza ekran çözünürlüğü de öyle.

Huawei P10; 1080x1920 (3200 mAH) vs iPhone 7; 750x1334 (1960 mAH)
    Huawei P10 Plus; 1440x2560 (3750 mAH) vs iPhone 7 plus; 1080x1920 (2900 mAH)

Bu arada eleştirim size değil, theverge sayfasına, bu sayfaya karşı tarafsızlığından dolayı biraz doluydum, yanlış anlaşılmasın.

Saygılar

+1

• vatanda ön sipariş başlamış p10 için sevk tarihi 18 nisan yazıyor ama p10 plus daha koymamışlar siteye ilginç
  • quote:

Orijinalden alıntı: akmac

Telefona ciddi eleştiriler var.

http://www.theverge.com/2017/4/3/15159078/huawei-p10-review-price-specs

The verge, amerikan sirketlerini tutan bir firma. Onlar icin Apple ne yaparsa en iyisini yapar. İphone 8 rumors diye aratip verge bakarsaniz, gelecegin telefonu, samsung bitexek gibi sacma sapan seyler yazildigini gorursunuz.

P10 plusi cok begendim. Ustelik samsungtan ucuz cikiyor olmasi ve 1700 liralik saati hediye vermesi cok iyi dusunulmus. Fiyati da 4200 tl olarak on siparis yapilabiliyor. Ancak bu fiyat fazla. P10un 3600 tl on siparis fiyati var mesela. Plusin da en fazla 4000 olmasi gerek.

Bakalim sira mate 10da. Mate 9, piliyle,kamerasiyla,ekraniyla,donanimiyla,isciligi ile kullanicilarinin yuzunu güldürdü. Bunu iphone kullanicisi olarak söylüyorum. Cevremde mate 9 kullanip da memnun degilim diyen tek bir kisi bile yok. Boyutu iphone pluslarla neredeyse ayni ama ekran buyuklugu cok daha yuksek. Mate 10da bu pil performansi ni 2k ekranla vermeyi basarirsa , cok basarili olur.

Once applein bu yil cikaracagi yeni iphoneda bu noktaya egilmesi elzem. Yuvarlak ikonik tustan vazgecmeyecektir, ama bu cagdisi kalmis ekran kasa oranini duzeltmezse,acik söylüyorum ben iphone almam. Zaten bu ekrana sahip bu buyuklukteki kutleyi sadece tuketmek icin kullaniyoruz. Note cihazlarindaki gibi icerik uretmek icin kullanamiyoruz. E ne anladim bu isten. İpad ile yapip da bunda yapamadigim hicbir sey yok. Konusma yapmak disinda. E neden huawei gibi firmalar varken fazladan 1.500-2.000 lira para vereyim sirf cihazinarkasinda elma logosu var diye?

Mediamarktta huawei mate 9 u inceledim, sonra kendi iphonum ile kiyasladim. Elde tutus hissinin ve malzeme kalitesinin mate 9da bariz ustun oldugunu kabul etmeliyim. Huawei yapmis. O kullanici dostu kisayollar, ortadaki tusun zekice islevlerle donatilmasi, ogrenen arayüze sahip olmasi ve 4 anten teknolojisinin bulunmasi nedeniyle sebeke ve wifi cekiminde aorun yasamayacagimin bilincinde olmak beni mutlu etti. İphoneda hicbir sey yok. Sadece ios. Ama ipadde de ios var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0173FC748 -- 5 Nisan 2017; 16:3:23 >

• Hocam neredeyse aynı şeyleri yazmışız. Ben de iPhone kullanıcısı olarak, sanırım artık apple beni kaybetti diyebilirim. Nedense Huawei 10 plus' la aramda bi bağ oluştu görür görmez 😬

• fener1979 F kullanıcısına yanıt
    Hemen baktım, dediğiniz gibi Plus yok. Ayrıca yukarıda arkadaş merak ettiği için saati aradı gözlerim ama saat hediyesi hakkında da bilgi yok. Sanırım Classic vs sport seçilemiyor.

• Howheentered H kullanıcısına yanıt
    bense mate modelini beğeniyorum. Hem ekranı büyük, hem pili muazzam hem de kamerası çok üst düzey. Fiyatı da 2800-2900 bandına geriledi ki daha da gerilmeyecektir. Şu anda 6s plusımdan memnunum, ama Apple bu fahiş fiyatpolitikasına bu çağdışı zihniyetle devam ederse,bir sonraki markam huawei ve modelim de mate olacak. Mate kaç olur bilemyorum tabi, zira ios 12ye kadar güncelleme alacağı garanti bir cihaz kullanıyorum. Güncelleme desteği kesilince duruma bakarım ama huaweiye çok yakınım. Belki de yedek kullandığım 5s yerine huawei alabilirim. Ama huaweinin biraz zamana ihtiyacı var.

http://consumer.huawei.com/minisite/tr/p10preorder/index.html

huawei watch 2 modeli hediye verilecekmiş. Saat 10/7 almış teknoloji sitelerinde. Ortalama bir saat yani. Ekranının küçük olduğu ve kullanımının zor olduğu ve alışkanlık gerektiği belirtilmiş. Samsungtaki gibi döner bir tasarım olsaydı daha iyi olurdu diye de eklenmiş.

http://www.trustedreviews.com/huawei-watch-2-review

• Classic modeli seçemiyorsak ben almam açıkçası. Koluma akıllı diye çocuk saati de takacak değilim. Hem o saate Huawei 1700₺ diyor ama Amazon'dan vergisiyle 1200₺'ye alır millet. Kimseye de satamayız 1200'e. Çünkü albenisi de yok.

Gider ucuz bir Android alırım iphone'u satıp, kalap parayla da Watch 1 alırım.

• Ben de aynı telefona sahibim. Sıktı artık beni ne yazık ki. P10 Plus deme sebebim ekran çözünürlüğü ve sanırım ram de 6gb olarak gelecek Türkiye'ye. Akıllı saat kullanmayı hiç düşünmüyorum açıkçası, satmayı umuyordum. Eğer 1000 tl falan satabilirsek telefon 3200 gibi bir fiyata gelmiş olacak ama dediğim gibi satabilirsek.

Huawei sayfası "büyük gün yarın! Hazır olun." demiş, Facebook'ta. Bakalım açıklansın da, bir kritik yapmam gerekecek dediğiniz gibi Mate 9'a da bakabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Howheentered -- 5 Nisan 2017; 20:20:1 >
  • Huawei Mobile Facebook hesabından büyük gün yarın diyor bakalim. On sipariş için arayan yok hala o da ayrı.

• Bu cihazda aynı anda çift hat kullanılabilecekmi? Yani bir hat ile konuşurken diğeri kapalı vermeyecek umarım.
    Bilgisi olan ?

Ayrıca, kaç paradan satılacak plus modeli?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • realistic34 R kullanıcısına yanıt
    Plus modeli için 4100 tl bekleniyor, yanında Huawei Watch 2 hediye olduğu için yüksek fiyat sanırım. Huawei sayfası yukarıda dediğimiz gibi büyük gün yarın demiş, yarın belli olur her şey.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.