Şimdi Ara

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.455
Cevap
64
Favori
484.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Harbyteam

Her konuda bilirkisiler olacak !!.arkadas almayacaksan defol git niye begenmedigin telefon basligi altinda yorum yaparsin. Yok samsunga verilir de buna verilmez de. Ne boş adamlarsin..

Biraz kitap oku, anlama düzeyin gelişsin.

Almam mı diyorum, almazlar mı diyorum?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CuneytKarahan C kullanıcısına yanıt
    ne boş adamlarsın kardeşim
  • ya arkadaş anlamıyorum adam gelmiş huawei ye bu kadar para verilir mi samsung al diyor. ileri zekalı kardeşim samsung almak zorunda mıyım ben? bir de bunu huawei konusunun altına yazıyor.cahil cühela insan dolu şu forum ya.
  • Daha öncede yazdığım gibi herkes cebine göre keyfine göre hareket eder, ben iphone 7 alacaktım fakat ekran kasa oranı ve pil zayıflığı gibi konulardan vazgeçtim. Galaxy S7 kullanıyorum şuan bu cihazda bir yerden sonra sıkıyor (Yanlış anlaşılmasın 3 sene aynı teli kullananlar var biliyorum, dedim ya keseye ve zevke göre her şey), Cihazı sipariş vereceğim yarın.
    3600TL-1200TL (Saati hemen satıyorum arkadaşa)-1200TL(bir telefonum var onu satıyorum)=1200TL ye geliyor cihaz bana :) bu paraya başka ne alayım. P10 plus evet daha iyi ama boyutlar önemli benim için, tek elle kullanmak istiyorum telefonu bu yüzden P10.
  • Aman ne cevap vereceğim anlamayana. 😂

• Az önce siyahı için ön sipariş verdim vadafone üzerinden hayırlısı, bakalım cihaz nasıl.
  • Bu gün vatan bilgisayarda gördüm, kurcaladım beyazını. Öndeki tuşa ciddi alışmak gerekiyor, çok aşağıda gibi geldi bana açıkçası. Kameralarını test ettim, ön kamerada iyileşme bariz ama arka kamera, bilemiyorum. Ayrıca "tasarım" da biraz ileri gidebilirlerdi. 10 milyon sattılar p9'da bunda o kadar satamayacaklar, çok açık. Fiyatına gelince, saat var diye fiyatını yükseltmişler, adama dedim satıcıya "yani bunun fiyatı nedi" adam "saat" yüzünden dedi, koyma abi saati, koyma, 1000 tl düş, deli gibi sat.. Ben açıkçası p9 kullandım 4 ay kadar, çok güzel telefondu, bunda o yenilik hissini alamadım, belki telefon beyaz diyedir diye kendime açıklama arıyorum..
  • bir de ben mavi rengi istiyorum... neden getirmezsiniz ki...?
  • serdarkalkan S kullanıcısına yanıt
    aynen hocam siyah ve gümüş olacakmış sadece.
  • Plus model gelecek mi resmi bilgi var mi ?

P9 plus gelmedi. P10 plus da pahalı olacak baya malum

• quote:

Orijinalden alıntı: vbalikci

Bu gün vatan bilgisayarda gördüm, kurcaladım beyazını. Öndeki tuşa ciddi alışmak gerekiyor, çok aşağıda gibi geldi bana açıkçası. Kameralarını test ettim, ön kamerada iyileşme bariz ama arka kamera, bilemiyorum. Ayrıca "tasarım" da biraz ileri gidebilirlerdi. 10 milyon sattılar p9'da bunda o kadar satamayacaklar, çok açık. Fiyatına gelince, saat var diye fiyatını yükseltmişler, adama dedim satıcıya "yani bunun fiyatı nedi" adam "saat" yüzünden dedi, koyma abi saati, koyma, 1000 tl düş, deli gibi sat.. Ben açıkçası p9 kullandım 4 ay kadar, çok güzel telefondu, bunda o yenilik hissini alamadım, belki telefon beyaz diyedir diye kendime açıklama arıyorum..

Aynen medimarkt ta inceledim.kesinlikle tasarım olarak p9 un kat be kat gerisinde eşime telefonun.Fiyat etiketini kapatıp.hayatım sence. Bu telefon kaç paradır dedim eşimde mate 9. Bİle 2999 tl p9 ise 2200 tl ise buda olsa olsa 1800 filandır dedi... ciddi manada cihazın tasarımı kötü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• yibo90 kullanıcısına yanıt
    gelecek hocam, huawei tr sitesinde var plus modeli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakangündüz

quote:

Orijinalden alıntı: vbalikci

Bu gün vatan bilgisayarda gördüm, kurcaladım beyazını. Öndeki tuşa ciddi alışmak gerekiyor, çok aşağıda gibi geldi bana açıkçası. Kameralarını test ettim, ön kamerada iyileşme bariz ama arka kamera, bilemiyorum. Ayrıca "tasarım" da biraz ileri gidebilirlerdi. 10 milyon sattılar p9'da bunda o kadar satamayacaklar, çok açık. Fiyatına gelince, saat var diye fiyatını yükseltmişler, adama dedim satıcıya "yani bunun fiyatı nedi" adam "saat" yüzünden dedi, koyma abi saati, koyma, 1000 tl düş, deli gibi sat.. Ben açıkçası p9 kullandım 4 ay kadar, çok güzel telefondu, bunda o yenilik hissini alamadım, belki telefon beyaz diyedir diye kendime açıklama arıyorum..

Aynen medimarkt ta inceledim.kesinlikle tasarım olarak p9 un kat be kat gerisinde eşime telefonun.Fiyat etiketini kapatıp.hayatım sence. Bu telefon kaç paradır dedim eşimde mate 9. Bİle 2999 tl p9 ise 2200 tl ise buda olsa olsa 1800 filandır dedi... ciddi manada cihazın tasarımı kötü

Ben dediklerinize katılmıyorum. Tasarım göreceli bir kavram olsada , iki cihazda neredeyse aynı tasarıma sahip, P10 köşelerden daha kavisli sadece ve bence ergonomi olarak daha iyi. Parmak izi okuyucusunun önde olması avantaj. Sanal tuşların ekran da yer işgal etmemesi avantaj. Soyle söyleyeyim bende P9 tasarım olarak beğenen biri olmama rağmen siyah olan renk çok güzel fakat geçen masada birinde P9 vardı sanırım gümüş renk diye geçiyor, P9 siyah ile alakası yoktu baktığımda. Heleki P10 mavi ve yeşil renkleri bence harika. Dediğim gibi tasarım göreceli bi kavram , bunun üzerinden telefon sukadar dir bu kadar dir demek objektif olmaz. Bakınız iphone 6 6s ekran kasa oranı en kötü cihazlardan ama peynir ekmek mübarek

• kısa kutu açılış videom hatalar var elbet

https://www.youtube.com/watch?v=toM2V8wiSg8

elimde bir adet siyah mevcut yurtdışı cıhaz 2650 tl

• Telefonu biraz önce inceledim media mrkt te. Gri rengi vardı demo cihaz olarak. Ben cihazı çok beğendim. Malzeme kalitesi olsun ekran parlaklığı olsun yazılımı olsun çok güzel. Kamerası da çok iyi fotoğraflar çekiyor. Videolarda gri rengini beğenmememe rağmen o rengini bile alabilirim. Ama siyah rengi bence çok daha karizmadır diye düşünüyorum. S8 almakta karar kılmıştım ama home tuşunun önde olması ve kullanılabilirliğinin çok rahat olması kafamı karıştırdı. iphone 7 de ki tuşu ben kullanırken zorlanmıştım ama bu telefonun ki çok rahat kullanılıyor. Kısaca s8 4400 bu telefon 3600. Çıktığında biraz daha düşerse fiyatı, s8 e ciddi rakip olur diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARNT

Telefonu biraz önce inceledim media mrkt te. Gri rengi vardı demo cihaz olarak. Ben cihazı çok beğendim. Malzeme kalitesi olsun ekran parlaklığı olsun yazılımı olsun çok güzel. Kamerası da çok iyi fotoğraflar çekiyor. Videolarda gri rengini beğenmememe rağmen o rengini bile alabilirim. Ama siyah rengi bence çok daha karizmadır diye düşünüyorum. S8 almakta karar kılmıştım ama home tuşunun önde olması ve kullanılabilirliğinin çok rahat olması kafamı karıştırdı. iphone 7 de ki tuşu ben kullanırken zorlanmıştım ama bu telefonun ki çok rahat kullanılıyor. Kısaca s8 4400 bu telefon 3600. Çıktığında biraz daha düşerse fiyatı, s8 e ciddi rakip olur diye düşünüyorum.

Saat işinize yaramıyorsa bekleyin bencede fiyat düşecek kesin. Ben saati alır almaz sattigim için sipariş verdim. Emin olun siyahi daha güzel. Gönül mavi renk diyor ama siyah iyidir :)

• Bu cihazda 24 bit/192khz ses çıkışı varmı gerçekten..?
  • Zahter1 kullanıcısına yanıt
    Plus ise elinizdeki cihaz alabilirim.
  • Saati çıkarıp daha uygun fiyattan giriş yapması herkes için iyi olur.Huawei markasını seviyorum, güzel işler yapıyorlar.

• P10 ile çekilmiş fotoğrafları, kutu açılışı, ve cihaza ait resimler burada beklerim..

https://www.facebook.com/groups/667522820083290/

Gruba katılım istegi yollayın...

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.