Şimdi Ara

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.454
Cevap
64
Favori
484.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ahahahahaahaha trt bandrol ve siyaset sonra bu fiyatlar niye böyle cevap bu mesajda yatıyor aslinda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiyeye gelen p10 plus tek simmi çiftmi bilgisi olan varmı bide huawei tr de 6gb ram 128gb yazıyor doğrumu arkadaşlar

• burası siyaset meydanı mı arkadaş? ülke gündemi bölümünde konuşun siyaset konuşacaksanız.
  • fener1979 F kullanıcısına yanıt
    çift sim modelleri TR ye gelmiyor. 6 gb ram modeli de yurtdışında. TR dekiler 4 gb.
  • SAR değeri hakkinda bir bilgisi olan var mi telefonlarin Mate9 gibi yüksek mi acaba ?

• Mike Toreno M kullanıcısına yanıt
    mate 9 çift sim türkiyeye geldi tek olanı avrupa versiyonu olarak ilginç huawei com tr de 128gb 6gb tr modeli yazıyor
    hocam plus ın galiba 6 gb modeli gelecekmiş, kusura bakmayın yanlış biliyormuşum..
    ya belli olmaz belki tek sim 4gb ram 64gb öyle gelir sitede öyle yazıyor belli olmaz eğer öyleyse süper olur büyük ihtimal alıcam nisan ilk haftası cıkarmı sence
    çıkar büyük ihtimal. yahu her şey çok güzel de tek kötü olan şey çoğu rengin gelmemesi.. sadece silver ve siyah gelecek sanırım dh de öyle yazıyordu..
    BEN ZATEN SİYAH RENK ALICAM SÜPER BU CİHAZIN TEK AMA TEK EKSİĞİ SUYA VE TOZA İP68 SERTİFİKASI OLMAYISI BASKA EKSIĞI YOK
  • Arkadaşlar telefonu beklemek sıkıcı :) youtube üzerinden mümkün olduğu kadar video izliyorum plusla ilgili olarak. daha önce huawei kullanmamış biri olarak bir şey sormak istiyorum; bazı videolarda sanal geri tuşu falan var ekranın sol altında.. ancak çoğu videoda ise geri işlemi fiziksel tuşla yapılıyor ve ekran sanal tuşlar yok. bu telefonu beklemememin en büyük nedeni öndeki fiziksel tuş ve parmak okuyucusu.. geri işleminin de bu tuş üzerinden yapılabilmesi çok güzel ancak aşağıdaki 1. görsel kafamı karıştırdı.
    ★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★

• Harbyteam kullanıcısına yanıt
    Tercihe bağlı ister sanal tuş kullan ister tek tuş

• Bu cihaz çinde satışa çıktı mı veya ne zaman çıkacak bilen var mı, yarın arkadaşım çine gidiyor 5 nisan akşamı geri dönecek, çıktıysa piyasaya ordan aldırabilirim
  • Arkadaşlar telefon yanında saat olarak kaç kişi "CLASSIC" modelini istiyor?
  • 15 nisanda 4099tl fiyatı

Hocam önsipariş icin iletiseme mi gectiler ? Plusta da saat hediyesi var mi ?

Bu fiyat plus için mi ?

• Telefonu bende beğendim ama s8 almaya karar verdim. Suya toza dayanıklılık yok hadi olmasın ama always on display özelliğini koysalardı keşke. Birde doğru düzgün samsung lg ya da apple gibi klavye yapmamış. Gitmiş swift key koymuş onda da üst taraftaki tahmin kapatılamıyor.
  • Evet hocam su gecirmezlik sertifikası yok ancak tanitimda su gecirmezlikten bahsediyorlar.. kullanim durumunuza göre sizi kurtarabilir. Always on özelligine ben asla alısamadım.. normalde ekran acmaya alismisiz yillardir. Illaki acip bakiyorum s7de.. şarj tüketiminden rahatsız olup devre disi birakmisyti... Tabiki sizin tercihiniz. S8 cok güzel olmuş ama ben s serisinin narin yapısindan dolayi agzim yandi artik yoğurdu üfleyerek yiyecegim. Size de tavsiyem kesinlikle kılıfsız kullanmayın ve ekrana kırılmaz kalın koruyuculardan yapıştırın.
    Bu arada plus modelinde IPX3 sertifikasi var sanirim.. bu da yagmur altinda islem yapmayi kurtarir anlamina geliyor sanirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harbyteam -- 3 Nisan 2017; 0:53:43 >

12 ile 15 nisan arası gelicek dedi arkadaşımın akrabası var huawei merkezde çalısıyor ben sordurdum ben düne kadar alacaktım ama şimdi karasız kaldım LG G6 İLE samsung s8 beklicem acele etmicem zaten üçüde bu ay içerisinde çıkıyor
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.