Şimdi Ara

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.454
Cevap
64
Favori
484.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Plus modelin kamerası daha iyi. Neden aynı değil ikisi anlam vermek güç. O yüzden kesinlikle plus alınmalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet p10 alınacaksa bu kesinlikle plus olmalı..

• Selamlar,

Huawei P10 modelini almayı düşünenler için bir bilgilendirmede bulunmak istiyorum. Bugün itibari ile ön siparise acilan p10 u satin almak isteyenlere 1699 Tl degerindeki Watch 2 sınırlı sayida bedelsiz. Teknosa, vatan, media markt sitelerinden alinabiliyor. Almayı düşünenler kacirmasin

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Menalos -- 6 Nisan 2017; 8:42:5 >

• Huawei Türkiye facebook hesabı 43 milyon beğeni almış. Baya şaşırdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: bugrayeyer

Huawei Türkiye facebook hesabı 43 milyon beğeni almış. Baya şaşırdım.

Biraz gerçek biraz fake :)
  • Hediye edilen saati beğeniyor musunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: CuneytKarahan

Hediye edilen saati beğeniyor musunuz?

Tabiki de hayır :)

Benim planım şu saati isteyen arkadaşım var, saati ona vereceğim 1200tl düşücem, tel oldu 2400tl, eşimin iphone 6 sı var 1000tl ye satarsam, tel oldu 1400tl bana :) 1400TL yede böyle bir telefon alma şansım yok.

Bu arada şuan S7 kullanıyorum. Bu cihazdaki en sevdiğim iki şey, boyutlar, kamera, tasarım ve tema olayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mobilecom -- 6 Nisan 2017; 10:24:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mobilecom

quote:

Benim planım şu saati isteyen arkadaşım var, saati ona vereceğim 1200tl düşücem, tel oldu 2400tl, eşimin iphone 6 sı var 1000tl ye satarsam, tel oldu 1400tl bana :) 1400TL yede böyle bir telefon alma şansım yok.

Bu arada şuan S7 kullanıyorum. Bu cihazdaki en sevdiğim iki şey, boyutlar, kamera, tasarım ve tema olayı.

İphone 6, 1000 tl iyiymiş hocam. Durumu nasıl

• quote:

Orijinalden alıntı: bugrayeyer

quote:

Orijinalden alıntı: mobilecom

quote:

İphone 6, 1000 tl iyiymiş hocam. Durumu nasıl

Hocam telin durumu temiz türkcelden alınma, ama alındığı günü kutusu vapurda unutuldu :) kulaklık ve şarz sonradan apple'dan tekrar alındı. Yazdığım fiyat telefoncuların verdiği fiyat, bireysel satışta rakam farklı olur tabi :)

• mobilecom kullanıcısına yanıt
    Şu saate 1200₺ veren olur mu? Ben sanmıyorum.

• quote:

Şu saate 1200₺ veren olur mu? Ben sanmıyorum.

Böyle arkadaş herkese nasip olmaz :) şaka bir yana istedi bende tamam dedim. Alan razı veren razı durumu.
  • Saat gayet guzel..ben plus alacagım.. özellikle balik avciliginda ve trekking de zevkle kullanabilecegim bir ürün olacaktir. Elleriniz meşgulken telefonu cepten çikartmak tam bir iskence oluyor

• Hocam mobil fotoğrafçılık eğitim hediyesi iyiymiş ya. İyice kalbimi çalmaya başladılar yalnız ben de Plus modeli bekliyorum, büyük gün yarın dediler ve henüz açıklama yok bakalım.

• Howheentered H kullanıcısına yanıt
    Bence bugünku olay p10 nun ön satışa cıkmasiydi hocam.. p10 plus icin daha bekleyecek gibiyiz

• '6-14 Nisan 2017 Tarihleri Arasında Sadece Ön Satışa Özel Olarak, P10 Satın Alan Müşterilerimize Huaweı Watch 2 Ve Leica Mobil Fotoğrafçılık Eğitimi Hediye Edilecektir.

Huawei P10 Ön Siparişleriniz 17 Nisan 2017 Tarihinde Kargoya Teslim Edilecektir.' yazıyor.

P10 Plus için satın al kısmı açılmamış hala. Benim merak ettiğim hediyesiz fiyatlar ve onlara da ulaşmak imkansız sanırım, anca iş işten geçtikten sonra öğreneceğiz, umarım yüksek olmaz...

• Ön sipariş veren oldu mu?

• https://youtu.be/ibVdBe0GNHI inceleme.

• Hiç düşünmezdim ama huawei bu zorlu sektörde büyükler arasına adını yazdırdı. Helal olsun. Telefonu hemen her yönüyle beğendim ancak ekran kasa oranı daha iyi ve ip68 sertifikası olmalıydı diye düşünüyorum.

• Ekran kasa oranı rakiplerine göre çok kötü. Gelecek yıl düzeltmeyi düşünmüşler bunu. Samsung 3500 gibi bir fiyattan girebilseydi iPhone kadar satabilirdi bu ülkede ama Huawei'ye 3.500 veren çok az olur. Leica'da kurtarmaz hatta hediye verilen ilkokul çocuklarının taktığı saatlere benzeyen saat de...

• Her konuda bilirkisiler olacak !!.arkadas almayacaksan defol git niye begenmedigin telefon basligi altinda yorum yaparsin. Yok samsunga verilir de buna verilmez de. Ne boş adamlarsiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harbyteam -- 7 Nisan 2017; 18:33:7 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.