Şimdi Ara

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ (369. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.455
Cevap
64
Favori
484.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 367368369370371
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    dediğim gibi ben yoğun kullanıyorum telefonu, ondan çok sık şarj ediyorum. ama telefonu bıraktığım zaman bekleme süresinde sorun yok bence

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Android pie dan sonra cihaz resmen uçuşa geçti. Çok beğendim güncellemeyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar huawei p10 sürüm düşürme yapamıyorum yardımcı olabilecek varmı veya bildiği iyi bir konu.
  • Merhaba arkadaşlar yardım lazım. Cihaz P10. Telefomnu TV'ye yansıtarak film vs. izlemek istiyorum internetten. Telefonun Miracast uygulaması çok kötü çalışıyor bende, sizdede öyle mi ? Görüntü iç içe geçiyor, çalışmıyor yani. Kalitede yerlerde. 3.parti bir app indirdim reklam dolu saçma bir app. O çalıştırıyor ama görüntü kalitesi ve akıcılık leş gibi. Aklıma HDMI bağlantısı kurmak geldi. İnternette bilgiler vardı P10 HDMI out desteklemiyor diye. N11'de bir ürüne P10 destekler yazılmış, HDMI Type C adaptörü. Bir hevesle aldım, çalışmadı iade ettim. Sorum şu. Sizde de Miracast bu kadar leş mi ? Veya HDMI bağlantısı yapabilen var mı ? Nasıl hd kalitede TV'de kullanabilirim telefonu

Edit : Servisle konuştum ve Tpye C HDMI bağlantısını desteklemediğini öğrendim. P10'un SSS kısmına baktığımda desteklediği yazıyordu. Sonuç olarak desteklemediğini öğrendim. Ne internette ne kendi sayfasında bilgiler bir öyle diyor bir böyle. Daha net bir şekilde öğrenebilmeliydim. Demek ki benim dışımda çok önemseyen yok bu bağlantıyı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C8DDC600D -- 29 Kasım 2019; 18:34:21 >

• Huawei unuttu galiba p10 serisini. Güncel fln geleceği yok, telefon çöp oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: ardak

Huawei unuttu galiba p10 serisini. Güncel fln geleceği yok, telefon çöp oldu.
    Katılmıyorum. Son versiyonu alamayan telefonlar çöp mü oluyor yapmayın lütfen.
  • Çöp demeyelim ama yılın başlarında, ağustos eylül gibi güncellemenin yayılacağı açıklanmıştı ama unutuldu heralde 😀

• Arkadaşlar yeni yılınız kutlu olsun şimdiden.
    P10 anakarta ihtiyacım var telefonumun anakartı sıvı teması nedeniyle arızalandı. Elinde olan veya nereden bulabileceğimi bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

• Arkadaşlar merhaba ben de bugün 2. el bir P10 aldım ve aranıza katıldım. Daha önce P9 kullanmıştım sonra Note FE sonra Xiaomi falan derken yeniden Huawei'e dönüş yaptım. Benim amacım çok para vermeden küçük ve hafif bir telefon almaktı amacıma da ulaştım çünkü aldığım telefon gerçekten hatasız denilebilecek seviye.
    Ancak bir sorunum var telefonu resetledi sahibi ben aldım kurulumu yaptım ve hala Android 9 güncellemesi gelmedi? Sizce neden olabilir ve ne yapabilirim?
  • 9 daha gelmedi zaten . 8'de kaldı

• ardak A kullanıcısına yanıt
    buradaki arkadaşlardan 9 oldu diyenler var, Plus modeline mi geldi sadece? İnternette de geldiğine dair yazılar var, bilemedim
  • bir sorunum daha var, bildirim merkezinde ve kilit ekran bildirimleri kısmında kilit ekranında bildirimleri göster yapmama rağmen gelen bildirimler kilit ekranında gizlendi diye görünüyor. neyi yanlış yapıyorum?
  • MoleniSarpi kullanıcısına yanıt
    Bana da 9 geleli çok oldu (3-4 ay). P10 ithalatçı garantili çift simli cihaz.
    ★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★

• Ben de p10 plus kullanıyorum ama 9 gelmedi daha bana. En son güncelleme Mayıs 2018 de gelmiş

• 500 e bile almıyorlar telefoncular bu telefonu aldım elimde kaldo

• mustafa6397 kullanıcısına yanıt
    500 e böyle telefon alabilecekmisin başka özellikli

• Richards Covers kullanıcısına yanıt
    Ben P10 kullanıyorum zaten yeni telefon alacağım ama satamıyorum letgodan 800 falan veriyolar

• mustafa6397 kullanıcısına yanıt
    500 veriyorlar ise evde dursun daha iyi mi 9 lite aldım bende yeni ama batarya ekran harici P10 halen efsane bence

• Arkadaşlar arayanın ismini söyleme nerede bulamadım?

• Arkadaşlar p10 arka kamera odaklamıyor renkl çekip yapanı siyah beyazda sorun yok sıfır kamera taktık sorun düzelmedi karşılaşıp sorunu çözen vsrmı

• 
Sayfa: önceki 367368369370371
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.