Şimdi Ara

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ (362. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.455
Cevap
64
Favori
484.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 360361362363364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar iş için ıraktayım normalde arkadaşın Samsung s7 edge 4.5g ile 10mb hız alıyor benim 4g ile bağlı 2mb geçmiyor hız testinde, bizde 4.5g yok mu acaba? Aynı hattı kullanıyoruz bu arada :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle herkese merhaba , Hayirli ramazanlar ;

Elimde 7 ay once almis oldugum S.Arabistan menşei Huawei P10 plus Vky-L29 (c185) serisi var.

Telefon 14 Haziranda kullanima kapatilacaktir.
    Imei atmam gerekiyor.

Gecen ay Android 9.0 guncellemesi geldi. Ama ben guncelleme yapmadan reset attim. Telefon acildiktan sonra gelen guncelleme uyarisi yoktu. Sorguladim. En Guncel sürümü kullanıyorsunuz. Yazisi çıktı. 2 tane telefoncuya gosterdim. Yapamiyoruz dediler.

Telefonuna imei atmak icin ne yapmak lazim. 3 hafta sonra kapanacak. Yer Diyarbakır. Il disinda yapabilecek guvenilir bir yer varsa da gonderebilirim.
    Bilgisi olan yardimci olabilir mi?
    Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zekikaba -- 22 Mayıs 2019; 8:41:37 >
  • Huawei p10 L09 için bugün Pie güncelleme aldım hadi gozumuz aydın :)

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★

• L09 için ben de güncelleme aldım, yüklüyorum şuan :)
  • bana hala gelmedi ya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • turuncukafali kullanıcısına yanıt
    Banada

• banada gelmedi henüz sabaha düşer galiba.
  • Bende saat 15.00 gibi güncelledim çok bir değişim söz konusu değil kamerada 960 fps ağır çekim bekliyordum maalesef gelmemiş onun dışında şarjı daha uzun dayanıyor gibi geldi şu anlık gözlemim bu

• Bana güncelleme geldi lakin bu bildirim çubuğunu siyahtan beyaza çevirip mahvetmek harici ne gibi bir yenilik var hiçbir şey göremedim.

• Güncelleme hakkındaki yorumlarım

-Modern bir tasarım gelmiş EMUI9 sayesinde. Menüler daha derli toplu olmuş. Arama ekranı bile değişmiş, birisini aradığınız zaman arkada güzel fontlar geliyor rastgele.
    -Beyaz üstüne mavi bildirim çubuğu fena olmamış alışmakla alakalı bir durum.
    -Kilit ekranında sürekli değişen hoş fotoğraflar var, ancak ben kaldırıp tek bir resim koydum.
    -Parmak izi okuma biraz daha stabil hale gelmiş, ancak hala okumadığı zamanlar oluyor.
    -Yüz tanıma sistemi haaarika olmuş. 50 kere denediysem 50'sinde de(tek gözüm kapalı, hafif karanlıkta, yüzümün yarısı gözükürken vb) ekstrem şartlarda bile kusursuz çalışıyor ve saliseler ile açılıyor.
    -Pil konusunda hala emin değilim, elbet daha optimize hale gelmiştir diye düşünüyorum.
    -Güncelleme sonrasında sıfırladığım için midir bilemiyorum ancak telefon şuan akıyor, herşey biraz daha hızlı çalışıyor.
    -Açık uygulamaları görme şeklimiz IOS'ta ki gibi olmuş, daha hoş ve kolay.
    -Telefona yapay zeka desteği gelmiş, kamera menüsünde bununla ilgili özellikler var, ayrıca hangi uygulama ne kadar kullanılıyor, kilit açma sayısı vb şeyler yapay zeka desteği ile sağlanmış.

-Galeri tasarımını beğenmedim eski hali daha güzeldi.
    -Ses açma kapatma kısmı sağ tarafa alınmış, onuda beğenmedim. Eski halinde ses kısarken aynı zamanda çağrı ve medya seslerine de kolay erişim vardı.
    -Bildirimler kötü olmuş tüm whatsapp bildirimleri tek tek gözüküyor, eskiden toplu gözüküyordu kaydırınca hepsini görüyorduk. (Belkide bunun çözümü vardır ancak bulamadım)
    -Wifi/mobil ve hat sol tarafa taşınmış, şuanlık şaşırıyorum bazen ama alışınca geçecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Treyarch -- 24 Mayıs 2019; 13:7:10 >

• Shiftlenbik kullanıcısına yanıt
    karanlık mod yok mu 🤔 o da yoksa daren diye bir tema var gayet güzel

• bu güncelleme bi bana mı gelmedi ya

yoksa pc den mi yapmak lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lestet -- 24 Mayıs 2019; 18:8:43 >
  • İyi forumlar herkese.

Ben de dün akşam itibari ile Android Pie güncellemesi aldım. Güncellemeden sonra sistemde ağırlaşma hissettiğim için hard reset attım. Güncellemeyi oldukça beğendim, yukarıdaki arkadaşın söylediği gibi gayet modern bir görünüm kazanmış herşey. 1 günlük tecrubemle söyleyebilirimki hemen herşey güzel ancak nedense gelen bildirimleri sürükleyip silirken önceden olmayan bir ağırlık söz konusu. Sürüklerken takılıyor sanki, en çok kullanılan fonskiyonlardan biri olduğü için de haliyle biraz sinir bozuyor. Başkalarında da aynı durum var mi bilmiyorum tabi.

• Şimdi kontrol ettim bende de hala güncelleme yok 😁

• Bende de yok. Herhalde güncellemeyi en son alanlardan olurum yine :)
  • sanırım telefonu servise göndereceğim tekrar, kulaklığı görmüyor

• Gelmemeye yeminli bu guncelleme..

• Arkadaşlar benim telefonun modeli VTR-L29C185B113,
    Ben telefonum rootladım, twrp yükledim, aldığımda beridir güncelleme yapmadım ancak şimdi günceleme yapmak istediğimde getting package info failed hatasını alıyorum, bunun çözümü içinde oeminfo dosyasını twrp den yüklemek gerekiyor ama bulduğum sitedeki oeminfo, c432 alan kodu için ve c185 için oeminfo yok. Ben bu kodlu dosyayı kendi telefonuma yüklesem sıkıntı çıkarır mı, çıkarırsa bu güncelleme sorununun başka çözümü var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 007emin -- 26 Mayıs 2019; 14:6:18 >
  • benim p10 a da hala gelmedi güncelleme sinir oldum yaw. gelse belki tekrar kullanmaya devam edecem fikrim değişecek satmaktan. büyük ekran özlemim burnumda tütüyor. hadi huawei gönder şu güncellemeyi ya
    bunu biz kendimiz yükleyemez miyiz root dan ziyade, güncelleme dosyasını indirip hafiza kartıyla atıyorduk bi ara ??
  • Arkadaslar an itibariyle guncelleme geldi, gelmeyen arkadaslar kontrol etsin

• 
Sayfa: önceki 360361362363364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.