Şimdi Ara

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ (363. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.454
Cevap
64
Favori
484.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 361362363364365
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • geldi çok şükür indiriyorum şimdi

• quote:

Orijinalden alıntı: 007emin

Arkadaşlar benim telefonun modeli VTR-L29C185B113,
    Ben telefonum rootladım, twrp yükledim, aldığımda beridir güncelleme yapmadım ancak şimdi günceleme yapmak istediğimde getting package info failed hatasını alıyorum, bunun çözümü içinde oeminfo dosyasını twrp den yüklemek gerekiyor ama bulduğum sitedeki oeminfo, c432 alan kodu için ve c185 için oeminfo yok. Ben bu kodlu dosyayı kendi telefonuma yüklesem sıkıntı çıkarır mı, çıkarırsa bu güncelleme sorununun başka çözümü var mıdır?
    Yazdığım sorunun çözümünü bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 007emin -- 27 Mayıs 2019; 13:1:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar banada guncelleme geldi ama yazilar ikonlar hepsi buyudu eski ikon buyuklukleri cok iyidi ekran ayarlaridan yasi boyutu falan kuculttum ama degisen busey yok nasil yapacaz

• benim sorunum da whatsapptan gelen mesajı bildirimden cevaplayınca benim cevabım da orada görünüyor, önceki halinde cevap yazdıktan sonra gönder dediğimde bildirimden kayboluyordu, bunu yaşayan ve çözen var mı 🤔

• revelax kullanıcısına yanıt
    ikonlar değil de sanki ekrana hiçbir şey sığmaz oldu, ben de ekran boyutunu küçülttüm p10da, bazı yazılar baya ufak kalıyor, yazı boyutunu ayarlasam da telefonun kendi uygulamaları haricinde yazı büyümüyor bakalım nasıl olacak

• Nasıl bir güncellemeymis buu, keşşke benim de olsa😂😂😂😂😂 ben bedevi miyim Huawei bey bana neden gelmiyor bezdum daha😂

• Ben bu yeni surumu begendim pilde de ufakda olsa bir artis var fakat instagramdan hikaye izlerken video kasiyor biraz once , sonra duzeliyor

• dün geldi güncelleme. şimdilik beğendim görsel bazı değşiklikler var idare eder işte.
  • P10 pie güncellemesi yaptım ve sıfırladım yorumlamak gerekirse, herşey olduğundan biraz daha fazla büyük hale gelmiş, bu p10 için pek güzel değil bana kalırsa, bildirim panelinde whatsapptan gelen mesaji cevaplıyorum ama bildirim panelinden kaybolmuyor yazdıktan sonra, ekranda ufak tefek takılmalar görüyorum özellikle klasör açıp kapatırken farkediyorum bunu, hareketle kontrol tam istediğim gibi olmuş parmak izi sensörü sadece parmak izi olarak çalışıyor bu ayarda, ama alışmak biraz zaman alabilir, çünkü ekran dışı kontrol de çok kullanışlı benim için, bir uygulamada iken gelen bildirime tıklayıp o uygulamaya geçip geri tuşuyla geri geldiğimde direk eski uygulama devam ediyor bu çok hoşuma gitti önceden bu durumda ana ekrana dönüyordu, animasyonlar güzel, daha akıcı daha hissiyatlı gibi etki bırakıyor , kısa sürede görüklerim bunlar şimdilik

• Acaba güncelleme bana ne zaman gelcek

• Merhabalar,

Yurtdışından sipariş ile getirttiğim, kutulu Huawei freebuds Bluetooth kulaklık satılıktır.

Deneme amaçlı kutu açıldı cihaz sıfır. 1. Nesil freebuds. Ankarada elden teslim olacak. İlgilenenler mesaj atabilir.
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-aksesuar-huawei-freebuds-694892071/detay
  • turuncukafali kullanıcısına yanıt
    Ustad kulaklikla ilgili benimde sıkıntim var. Telefon kulakligi goruyor, muzik falan dinleyebiliyorum ama herhangi bir telefon gorusmesi yapamiyorum, sesim gitmiyor.

• Arkadaşlar merhaba, bana da güncelleme geldi şükür. Benim bir problemim var, Spotify ya da müzik çalar kilit ekranında gizli şekilde görünüyor. Bunu acamaz miyiz. Korumalar şifreler yine kalsın ama kilit ekranında da görmek istiyorum bu uygulamaları.

• quote:

Orijinalden alıntı: guest-274

Arkadaşlar merhaba, bana da güncelleme geldi şükür. Benim bir problemim var, Spotify ya da müzik çalar kilit ekranında gizli şekilde görünüyor. Bunu acamaz miyiz. Korumalar şifreler yine kalsın ama kilit ekranında da görmek istiyorum bu uygulamaları.
    Merhaba, Ayarlardan Uygulamalar ve bildirimler > Bildirim yönetimi > Spotify'ı bulup Spotify Müziğe tıklayın. Kilit ekranı bildirimlerinden gösteri seçin.

• aynen görüşme yaparken özellikle sorun yaşıyorum

• merhaba arkadaşlar bir yıldan uzun zamandır p10 kullanmaktayım özellikle ön kamera çok parlak çekimler yaptığı için çok memnun değilim bugün yeni güncelleme geldi kimisi başaralı buluyor kimisi olumsuz düşünceler içinde yükleyen arkadaşlar kamerada bir gelişme var mı ve yeni güncellemeyi sizce yüklemelimiyim?
  • turuncukafali kullanıcısına yanıt
    Kardesimin telefonuna taktim hicbir sorun olmadi kulaklikla gorusmede, buyuk ihtimal sorun telefonda, banada servis yolu gozuktu

• Beyler bu telefonda fps değerini görebileceğimiz bir program var mı çok aradım da bulamadım

• Arkadaşım telefonunu güncelledi ve playstore silinmiş. Ne yapılması gerekiyor bilgisi olan var mı

• 
Sayfa: önceki 361362363364365
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.