Şimdi Ara

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.454
Cevap
64
Favori
484.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederım yorumlarınız için Huawei düşünüyorum ama Mate 10'u da gormek ıstıyorum P10 Plus ekran kasa oranı bıraz daha ıyı olsaydı dıyor ınsan bakalım Mate 10 nasıl olacak ona göre bır karar verıcez artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vatan gece indirimi arkadaşlar

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★

• Selam arkadaşlar. Ben de P10 Blue modelini aldım telefon harika görünüyor fakat şarj olayı canımı sıktı. Şarjı çabuk bitiyor. Akşam saat 5 gibi sarjdan çıkardım yoğun kulanimda gece 12 şarj %66 idi. Sizde de öylemi. Lenovo p2 den P10 a geclnce insanın biraz canı sıkılıyor

• 2181679 kullanıcısına yanıt
    Kullanıma göre değişmekle birlikte 3 saat ile 4 saat 15 dk arasında değişken değerler alıyorum. Ayrıca @mcrew 'in de dediği gibi güncelleme geldikten sonra şarj süresinde hatırı sayılır bir iyileştirme geldi.
  • Arkadaşlar güneş ışığı altında cıhazın ekran performansı nasıl şuan kullandıgım cıhazda bıraz sıkıntı yasıyorum o yuzden benım ıcın onemlı bır konu ozellıkle P10 Plus kullanan arkadaşlar yorum yapabılırler ıse cok makbule gecer

Dıger bır konuda parmak ızı onde oldugu ıcın , dıyelım ki elımı cebıme attım telefonu aldım sadece bıldırım varmı dıye ekranını uyandırmak ıstıyorum yada telefon masada ekranına bakıcam sadece ve yandakı guc tusunu kullanmak ıstemıyorum.

Parmak ızı okuyucuya dokununca komple acılacak cıft tıklama ıle ekran uyandırma yok sanırım. Iphone gıbı masadan alınca yada telefonu kendınıze doğru cevırınce ekran uyanması soz konusumu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: esthox

Kullanıma göre değişmekle birlikte 3 saat ile 4 saat 15 dk arasında değişken değerler alıyorum. Ayrıca @mcrew 'in de dediği gibi güncelleme geldikten sonra şarj süresinde hatırı sayılır bir iyileştirme geldi.

Düşündüğümün altında değerler, 5 saati çıkarır diyorum.

• Şarj konusunda ben de memnun değilim maalesef.. Az kullanmayla 6 saat civarı kullanım aldım ama yoğun kullanımda hemen bataryadaki değerlere gözün takılıyor... Dışardardayken haliyle batarya sorunu yaşamayım diye az kullanıyorsun... Ama cihaz çok güzel...

• 2181679 kullanıcısına yanıt
    benim için çok büyük problem değil. Dediğim gibi kullanım senaryosu da önemli. Oynadığın oyundan oyuna batarya süresi değişkenlik gösteriyorken 1080p ekranda o ekran süreleri esasında normal. Kaldı ki %5'ten %90'a 1 saatte şarj olan bir cihazdan bahsediyoruz burada.
  • BlackberryBB kullanıcısına yanıt
    Gün ışığı altında amoled kadar başarılı değil hocam maalesef. İphone kullanmadığım için kiyaslamam iphone ile ama s7 daha başarılıydı bu konuda. Ama yetersiz de değil bana göre.. Sizin istediğiniz şekilde bi ekran uyandırması da yok maalesef.. Hatta sadece güç tuşuna bastığinizda yine göremiyorsunuz bildirimleri. Ancak ekran kilidini kaldırınca görünüyor bildirimler.. Ama bildirim geldiğinde ekran uyanma seçeneği var bu benim cok işime yarıyor ofiste.

• Harbyteam kullanıcısına yanıt
    Sadece guc tusuna bastıgında ekran uyanır saat fln gozukur bıldırım varsa bıldırım gozukur parola oldugu ıcın parmak ızı yada sıfre gırılmezse o ekran kalır oyle degıl mı ?

• Hayır :) yani normalde bence de öyle olması gerekir ama güc tusuna basildiginda sadece tarih saat görünüyor hocam. Bildirim olsa bile görünmüyor. Ama parmak okuyucusu okadar hizli ki ben güc tusunu kullanmayi unuttum artik.

Cok enteresan kılıt ekranında bıldırımlerı goster dıye bır secenek vardır muhakkak , evde P9 Lite var onda o sekılde baktım sımdı ayarlar,bıldırım ve durum cubugu,bıldırım yonetımıne gırdıgınızde istediğiniz uygulamaları ekran kılıtlı ıken goruntuleyebılırsınız

Güç tuşuyla uyandırdığınızda kilit ekranında bildirim görünüyor. Söylediğiniz gibi kilit ekranında bildirim göster diye bir seçenek mevcut

• DODANLI kullanıcısına yanıt
    Benım asıl istediğim guc tusu kullanmadan ıphoneda oldugu gıbı telefonu masadan aldıgında vs. ekran uyanması yanı cepten cıkarıp hıc bır tusa dokunmadan bıldırımlerı goruntulemek :)

Hocam öyle bir şey maalesef mümkün değil :))

• Bi bakayim şu seceneğe sagolun :)

• DODANLI kullanıcısına yanıt
    Hocam bu ayar tam olarak nerde. Kilit ekrani ve bildirim ayarlarinda bulamadim.
    Düzeltme : evet bu ayar bende seçili ama şöyle bir durum var. Örneğin ekran kilitliyken whatsaptan mesaj geldiğinde ekran kilidini hiç açmadan güç tuşuna bastigimizda bildirimi görebiliyoruz. Ama ekran kilidini bir kere actigimizda o bildirimi okumamis bile olsak tekrar ekran kapalı iken güç tuşuna bastigimizda bilidirim görünmüyor. Ya da ekran acikken bildirim gelirse bildirimi okumasak bile ekranı kapatıp güç tuşuyla açtıgımızda bildirim görünmüyor. Bunun bi ayarı var mi acaba. Bulamadim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harbyteam -- 18 Mayıs 2017; 20:8:45 >
    Onun ayarı olmaz o öyle olur , kılıt ekranını actıktan sonra bıldırım cubugunda kalır bıldırım

Evet hocam maalesef dediğiniz gibi kilit ekranında görünmüyor.

İşletim sisteminin acizliğimi desek :)

• O zaman bu özelligi "samsungtan kalan güzel hatıralar"dan biri olarak hatırlayacağiz desenize :(

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.