Şimdi Ara

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.455
Cevap
64
Favori
484.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung alin diyenler once iki yil orta seviye bir huawei kullansinlar stabiliteyi gorsunler ondan sonra konussunlar. Bundan once 2,5 yil g7 kullandim bir kere yavaşlayıp donmadi kriz cikarmadi, ilk gun ki gibi hizliydi. Emekli olunca p9 lite 2017 aldim, gercekten akici bir telefon.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tens T kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederım , boyle seyler cıhazın orjınalınde olsun ısterım uygulamaları cok sevmesemde goz atayım

• panaitouos P kullanıcısına yanıt
    Hocam 7 saat yogun kullanmissiniz sarj yuzde 34 azalmis bence bir sorun yok. İlk telefonu alinca surekli kurcalandigindan sarj cabuk bitmis hissi uyandirabilir. Ayrica birkac sarj dongusu bataryayi daha guclu kilacaktir.

Bir ay kullanip o zaman bakın batarya size yetiyor mu yetmiyor mu? Eminim yetecek.

• Şu telefonun işlemcisi 16 yerine 10nm üretim teknolojisiyle üretilseydi pil konusunda kimsenin sıkıntı çekeceğini düşünmüyor olurdum, sırf bu yüzden aklım s8+'a kayıyor, 20 çekirdekli gpu'da cabası. Ancak huawei'in stabilitesini tartışamıyorum
  • p10 ile aranıza katıldım arkadaşlar. cihaz özellikle kamerasıyla çok güzel. bi kaç foto çektim. hoşuma gitmeyen sadece uygulama menüsünde düzenlemeye izin vermemesi. yada ben mi bulamadım bilemedim. var mıdır öyle bir ayar.

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★

• Merhabalar. Belki daha önceden sorulmustur ama bir kaç sayfa geri de bulamadım.

Sizce p10 mu s7 edge mi? Bir telefondan beklentim kamerası iyi olsun, akıcı olsun donmasin ve şarjı bir günü çıkarsın. P10 un 3600 TL, s7 edge in 2900 tl olması, p10 un farklı telefonlarda farklı donanım kullanması da kafamı karıştıran durumlardan. Sizce hangisi? Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: A4L

Merhabalar. Belki daha önceden sorulmustur ama bir kaç sayfa geri de bulamadım.

Sizce p10 mu s7 edge mi? Bir telefondan beklentim kamerası iyi olsun, akıcı olsun donmasin ve şarjı bir günü çıkarsın. P10 un 3600 TL, s7 edge in 2900 tl olması, p10 un farklı telefonlarda farklı donanım kullanması da kafamı karıştıran durumlardan. Sizce hangisi? Teşekkürler.

Kamera olarak p10 ezer geçer s7 yi

• A4L kullanıcısına yanıt
    Pil ve sar hariç neredeyse her yönden p10.

S7 edge daha iyi bir telefon hocam. P10 3600 edecek bir telefon değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    3600 tl verecek butcenız varsa ve tercihleriniz arasında samsung varsa bıldıgımız e-ticaret sıtelerınde o fıyatlara S8 var onu tercıh edebılırsınız bu saatten sonra S7 almayın gunumuzde en onemlı seylerden bırı guncel cıhaz almak :)

• Qonrul kullanıcısına yanıt
    Ellerinize sağlık Hocam. S8 serisi, i7 serisi, G6 kullandığım son cihazlar arasında. Kamerada gerçekten başarılı cihazlar. Ama p10 serisi gerçekten güzel fotoğraflar çekiyor. P10 plus ı tercih etmemde ki en büyük nedenlerden biri de kamera kalitesi oldu. İçlerinde en yakışıklısı olmasa da, ekran kasa oranıyla, huawei gerçekten ciddi çalışmalar yapıyor.

S7 edge günümüz koşullarında hala en güzel cihazlardan biri. P10 serisi ise gerçekten güzel bir cihaz. Hızı, kamerası, kalitesi ile güncel bir cihaz. Her iki cihazda sizi üzmez. En doğru kararı yine siz beklentileriniz doğrultusunda vermelisiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DODANLI -- 21 Mayıs 2017; 13:49:17 >
  • hepsiburada da fiyatlar hızlı düşüyor gibi geldi
  • fbyram kullanıcısına yanıt
    3600 değil zaten hocam 3000 lira.

• madrid2017 kullanıcısına yanıt
    Öyle hocam. Hem g6 hem p10 3000 liraya düştü.

• DODANLI kullanıcısına yanıt
    eyvallah hocam sağ olun. bende bu sene değil ama geçen senenin amirallerini kullandım. en çok beğendiğim htc 10 ile p10 nun kamerası oldu. bir de bunda portre modu ve odak ayarlama var enfes bir şey. sürekli çekmeye teşvik ediyor:)

• @Deae
    Sağolun hocam.
    @osuleyman32
    Teşekkürler hocam.
    @fbyram
    Hocam ben vatan fiyatını söylemiştim. Sanırım hepsiburada da 3100 e satılıyor, diğer arkadaşların dediği gibi.
    @BlackberryBB
    Haklısınız hocam güncellik önemli. Bu yüzden kendimi p10 a daha yakın hissediyorum. s8 için konuşacaksak benim için önemli koşullardan biri de distribütör garantili olmaması. O fiyata Samsung Türkiye garantili bulamam.
    @DODANLI
    Teşekkürler hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A4L -- 21 Mayıs 2017; 14:27:53 >
  • DODANLI kullanıcısına yanıt
    P10 Plus' ı kullanmaya baslamıs olmalısınız cıhazda ısınma oluyormu ?

• Qonrul kullanıcısına yanıt
    Evet portre modu gerçekten çok güzel çalışıyor. 7 plus tan daha güzel diyebilirim.

• BlackberryBB kullanıcısına yanıt
    Hocam dünden beri kullanıyorum. Henüz beni rahatsız edecek, cihaz ısındı dedirtecek bir ısınma yaşamadım.

Edit: Beni rahatsız eden tek şey geceden sabaha aşırı pil kaybı yaşaması. 7-8 saatte % 9 düşmüş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DODANLI -- 21 Mayıs 2017; 14:35:46 >
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.