Şimdi Ara

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.454
Cevap
64
Favori
484.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Acizlik değil bence sonuçta 1 kere goruyorsun kılıt ekranını actıktan sonra sureklı orda durması goruntu kırlılıgı :) kılıt ekranındayken bıle bıldırım çubuğunu cekın ordan takıp edın eskı bıldırımlerı :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • P10 Plus, Delta Garanti'li olarak malum sitelerin birinde satışa çıktı.
  • P10 Lite ne zaman satışa çıkacak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snoppy -- 19 Mayıs 2017; 18:54:0 >
  • P10 Plus Haziran ayında gelıcekmıs muhtemelen en gec Temmuzda gelmıs olur P10 Lite :)

• Selamlar,an itibari ile P10 siyah ile aranıza katılmış bulunmaktayım,p10 için kılıf önerisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirse çok sevinirim teşekkürler.
  • mypearl06 kullanıcısına yanıt
    Selam hocam kaç TL ye aldınız

• karacocuk1986 K kullanıcısına yanıt
    2.el olarak aldım hocam ürün 1aylık faturalı.
  • Arkadaşlar P10 Plus aldığım için P10 siyahım satılıktır. İlgilenen olursa pm ile iletişime geçebilirsiniz.

Saygılar

• DODANLI kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun ilk izlenımlerınız nasıl tavsıye edermısınız Plus'ı :)

• mypearl06 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun , kılıf olarak seffaf kılıf tavsıye ederım telefonun guzellıgını kapatmamak lazım dıye dusunuyorum spıgen ındırımde suan bunlara bakabılırsınız :)

http://www.spigen.com.tr/Huawei-P10-Kilif-Spigen-Liquid-Crystal-4-Tarafi-Koruma,PR-2785.html

http://www.spigen.com.tr/Huawei-P10-Kilif-Spigen-Rugged-Armor,PR-2763.html

• Türk Telekom un en dandik tarifesiyle 36 ayda alırsanız plus modeli 7800₺ ye geliyor memlekete bak

• BlackberryBB kullanıcısına yanıt
    Hocam bir sıkıntı olmazsa yarın elimde olacak. Kargoda.. :))

Sizin istediğiniz özellik always-on hocam. Ancak maalesef sadece samsung galaxy s7-8 a2017; lg g5-6 v10-20 cihazlarında bulunuyor. Huawei de bu özelliği kullanmaya başlasa iyi olacak. Hoş daha ip68 e bile geçmediler. İphone ise sırf özentilik olmasın diye geçmez.

• DODANLI kullanıcısına yanıt
    Fıyat nedir ayıptır sorması :) Dun aksam gezegen 3150 tl den sıyah sattı bıttı hemen gold rengı var suan fıyatlar bıraz degısmıs. Turktelekom'da satmaya baslamıs pesın 4199 tl den fiyatlar pahalı suan.

• osuleyman32 O kullanıcısına yanıt
    Always-on da olabılır evet ama o teknolojıde ekranın belırlı bır kısmı sureklı acık oluyor benım ıstedıgım ıphone'da olan telefonu masadan alınca yada ekranı kendıne dogru cevırınce ekran uyanmasıydı ama oyle bıseyde yok telefonu sadece bıldırım kontrol etmek ıcın kılıt tusuna basıcaz mecbur :)

Ben de Gold aldım hocam. Fiyatı pm attım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackberryBB

Always-on da olabılır evet ama o teknolojıde ekranın belırlı bır kısmı sureklı acık oluyor benım ıstedıgım ıphone'da olan telefonu masadan alınca yada ekranı kendıne dogru cevırınce ekran uyanmasıydı ama oyle bıseyde yok telefonu sadece bıldırım kontrol etmek ıcın kılıt tusuna basıcaz mecbur :)

evet olsaymış iyi olurmuş ama ben parmak iziyle açıp saate bakıp kitliyorum ekrandan... çok kullanmıyorum kilit tuşunu...
    Teşekkürler hocam bakacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackberryBB

Play Store'daki Gravity Screen uygulaması tam size göre o zaman hocam. Uygulamayı yükledikten sonra ayarları kişiselleştirirseniz tadından yenmez.

• Deae kullanıcısına yanıt
    Allah ellerine düşürmesin adilerin.

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.