Şimdi Ara

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.455
Cevap
64
Favori
484.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haziran ayında Vatan Bilgisayar ve Mediamarktlere dağıtımı yapılacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tesla Nikola

Kotu degilmis degerler 1.5 vardir diye tahmin ediyordum

Enteresan olanı iPhone değerleri de fazla ama kimse bu kadar dert etmiyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • serdarkalkan S kullanıcısına yanıt
    Oyle deme 2.0 olsun gene alirlar

• Tesla Nikola kullanıcısına yanıt
    0.8 lere çektiler hocam eskiden sınırdaydı. Umarım mate 9 da 0.7 altına çekerler.

Samsung lg htc ve özellikle huawei her yeni modelde sar değerlerini aşağıya çekerken iphone ların yükseliyor. 6s te 1 lere yakın olan sar değeri ip7 de 1.17. Bu bu kadar sorun edilmiyorsa bu da markanın başarısıdır. Hatta note 7 nin gibi g4 ün başına gelenler sorunlar iphone da çıksa sessiz sedasız çözerlerdi doğru düzgün gündeme bile gelmezdi. Samsung en büyük huawei de en hızlı gelişen olarak hala apple ın marka prestijine ulaşamadılar maalesef. Umarım ileride hakettikleri yerde olurlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osuleyman32 -- 12 Mayıs 2017; 22:21:43 >
  • mate 9 düşünüyodum..

p10 kamerası aklımı çeldi.

5.1 inç mi ?
    5.5 inç mi ?

5.9 inç istiyodum.

kamera nedeni ile p 10 yada plus alcam..

kullanan arkadaşlar iyi kötü yorumlarınızı bekliyorum.

ağustos 2014 ten beri sony z1 compact kullanıyorum.. sadece kamerası kötü..
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiYaH

Haziran ayında Vatan Bilgisayar ve Mediamarktlere dağıtımı yapılacak.

kesin bilgimi acaba
    birde fiyatı ne kadar olur acaba ?
  • Arkadaşlar ben de yeni bir telefon arayışı içindeyim ben P10 özellikle tasarımı ve leica kameralarıyla aklımı çeliyor..
    Şu anda htc one m8 kullanıyorum (3 yılı devirdik)..

P10'un artıları çok çok fazla, peki ufak da olsa eksi özellikleri nelerdir? Özellikle batarya süresi ne civarda? Kaç saat ekran süresi veriyor ortalama..

Herkese çok teşekkürler şimdiden..
  • Mediamarkt 3599. Vatan da büyük ihtimal aynı şekilde.

• cihazım %2'deyken kapanıyor... ve özellikle fotoğraf için alan derinliği ayarlarıyla uğraşırken çok ısınabiliyor... sizde de durumlar aynı mı arkadaşlar...? cevaplarsanız sevinirim...
    Plusta bu sorunları yaşamiyorum. Özellikle ısınma konusunda hic bir problem yok bende

• quote:

Orijinalden alıntı: Harbyteam

Plusta bu sorunları yaşamiyorum. Özellikle ısınma konusunda hic bir problem yok bende

Merhaba üstad ben de p10 plus alma arefesindeyim

https://m.youtube.com/watch?v=m69LpeMPu9Q

Bu inceleme videosunda p10 plus ın ısındığından bahsediyor, açıkçası moralim bozuldu, siz oyun oynuyor musunuz, ısındığını hissetiniz mi?

Zahmet olmazsa beğendiğiniz ve olumsuz bulduğunuz yönlerini yazarmısınız mesela pili nasıl, çabuk bitiyor mu?

1 günü rahat çıkarıyor mu?

Saygılarımla

• cinaski12 C kullanıcısına yanıt
    Hocam ben bu tarz oyunlara merakli değilim. Hic yüklemedim. Arkadaş kamera uygulamasında ısındığını belirtmişti ona cevaben plusta ısınma olmadiğini belirttim. Oyun olarak clash of clans ve candy crus saga yüklü bende. Candy crush saga da çok büyük patlamalarda bazı takılmalar yaşıyorum. Isınma yok... Ama şöyle belirteyim bundan önce s7 vardi kullanimimda yaptıklarım yine aynıydı o telefona göre bu buz gibi..üstelik mevsim olarak daha sıcak günlerdeyiz artık. Plus icin söylüyorum sarj kesinlikle 1 günü rahat cikariyor. Valla ben toplam maliyet 3bin altında kalması şartıyla tavsiye ederim plus ı. Önceki mesajlarımda olumlu olumsuz yaşadıklarımı yazdim isterseniz bi göz atın.

• Ekim ayında Çin ziyaretim olacak. Cihazın fiyatı 2.000 liraya geliyor anavatanında. Google versiyonu bulmak lazım illaki. Çift IMEI tek seferde kayıt yapılabiliyor demiş bir arkadaş. Eğer öyleyse hiç kaçırmam iki tane birden alır gelirim.
    Samsung cihazların bataryaları tehlikeli diyor Çin'li arkadaşlarım. Sanırım bu batarya patlama olayı Samsung'un imajını ciddi manada çizdi Çin'de. Halbuki bataryasını da kendileri üretiyorlar. :) İronik insanlar.

10 ya da 10 Plus. Yeni versiyonu çıkarsa o zamana kadar en yenisi. Ama Huawei.
  • arkadaşlar merhaba 3 haftalık iphone 7 var 32 gb. huawei p10 ile takasa girme konusunda düşüncelerinizi alabilir miyim. p10 kapalı kutu vodafone dan alınma. android e geri donmek istiyorum ve p9 kullandığım icin p10 almak istiyorum. kafa kafaya değişim için ne dersiniz ?

• sinilker S kullanıcısına yanıt
    Hocam kapalı kutu ise şartlar normal görünüyor. Tabi kıtuyu açtıktan sonra değeri elinizdeki cihaz kadar etmeyebilir, elinizdeki cihaz kadar çabuk satılmayabilir vs vs. P10 u kullandım. Çok güzel bir cihaz. Ben i7 serisini beğenmedim. Bana 6s space gray in tadını vermedi görsel olarak.

• Arkadaşlar iyi günler. Spigen.com.tr'den yapacağınız alışverişlerinizi %30 indirim ile yapabilirim. Mesaj atabilirsiniz.
  • sinilker S kullanıcısına yanıt
    Özellikle cihazın değer kaybını düşününce bence hic bulaşmayın. P10 plus olsaydi düşünülebilirdi.

• Bir acemi olarak, telefonda işimize yarayacak faydalı ipuçlarını ilk sayfada düzenleyemez miyiz acaba...?

• Blue plus ile bende aranıza katıldım.
    Huawei sitesindeki kumaş desenli kılıfları nereden satın alabilirim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.