Şimdi Ara

★★★ HUAWEI P SMART KULLANICILARI [ANA KONU] ★★★ (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.845
Cevap
37
Favori
327.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • E mail bildirimine çözüm bulamadık. Bir de herhangi bir bildirim geldiğinde kilitli ekranı kendimiz açmamız gerekiyor otomatik ekran kendiliğinden açılmıyor bildirimi göremiyorum. Bunun bir ayarı var mıdır aceba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • E-posta için bir ayar yaptım düzeldi. Uygulamaya gelin veriyi temizleyin tekrar e-posta girişi yapın. Bende artık bildirimler geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 147 güncellemesi bende 741 mb gözüküyor

• Bu 147 güncellemesi temmuz güvenlikle gelmiyor muydu? Ben de haziran gözüküyor?

• sabriyurga kullanıcısına yanıt
    Yaptım olmadı halen gelmiyor bildirim. Otomatik senkronizasyon açık mı sizin?

• efsane190789 kullanıcısına yanıt
    Evet açık. Ayrıca pildeki başlat bölümüne bak gmail aktif olsun. Belki ondandır. Bende eskiden aktif değildi şimdi aktif o

Otomatik senkronizasyonu açtım bildirimler geldi. Senk. açık olması şarjın daha çabuk tükenmesine sebep olur mu?

• Arkadaşlar arkadaşım p smart aldı fakat WhatsApp dan bildirim gelmiyor. Ekranı açınca da gelmiyor sadece WhatsApp in içine girince bütün bildirimler bir anda geliyor. Bende de p20pro var. Ona binaen uygulama başlamadan otomatik ayarı kapattım bütün tikleri aktif ettim ama hala bildirimler gelmiyor? Diğer bütün ayarları normal. Son gelen güncellemeyi de yaptık. Bu telefonda böyle bir sorun mu var yoksa bir ayarı varda bizmi bilmiyoruz yardımcı olur musunuz.

• efsane190789 kullanıcısına yanıt
    Yani.. Pili tüketen yegane şey oto senk. zaten..
  • Forrestt. kullanıcısına yanıt
    Ayarlarında sıkıntı vardır muhakkak, buradan destekle olacak iş değil en temizi format atıp hiçbir ayarıa dokunmadan tekrar denemeniz..
  • theVerge T kullanıcısına yanıt
    Kardesim telefonu sıfırladım. Kilit ekranında bildirimler gizli olarak geliyor her uygulamadan. Ama ayarlarında kilit ekranı içerikleri göster aktif. Bu sorunu nasıl çözebilirim? 2 gündür bununla uğraşıyorum.

Mesaj içerikleri vs. okunsun mu istiyorsunuz?

settings, app and notifications, notifications manager, sagdaki 3 nokta, notifications on lock screen kısmından show all content yapmalısınız. ardından diğer bir kilit mekanızmasına android central uygulamasına girip lock screen de göster diyeceksiniz. eğer yüz kilidi, parmak izi ve şifre her birini tanımladıysanız da gizliyor bildirimleri. önce hepsini açın sonrasında yüz tanımayı kapatın, deseni ve şifreyi kaldırın düzelecektir diye tahmin ediyorum. sonrasında yüz tanıma hariç diğerlerini ekleyebilirsiniz.
  • delii_1907 D kullanıcısına yanıt
    Hocam sorun çözüldü mü. Ben güncellemeyi yaptım. Sizdeki sorunun aynısı güncellemeddn önce de sonra da hala devam ediyor bende.

• theVerge T kullanıcısına yanıt
    Hocam bu parmak izi bir gün düzgün çalışıyor bir gün okunmadı temiz olduğuna emin olun diye sürekli hata veriyor. Parmak izi düzgün çalışan var mı yahu? Bu parmak izi eski telefonda hiç çalışmıyor diye değişim verdiler. Şimdi de kafasına göre bazı günler çalışıyor sadece. Çözümü nedir bir bilgin var mı? Son güncellemeyi tam sürüm olarak mı kursaydım ne yapsaydım?

• suuyurbendeuyurum kullanıcısına yanıt
    Bilemeyecegim, parmak tanitma veya parmak yapinizdan kaynakli olabilir.

• p10 lite 'dan bu telefona geçtim bende

ekran kasa oranı olarak daha bi hoşuma gitti ama malzeme kalitesi açısından p10 lite'dan aşşağıda kalmış biraz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Un Kurabiyesi -- 10 Ağustos 2018; 21:40:17 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • güncelleme geldi yüklüyoruz bakalım
  • Arkadaşlar telefon vatanda 1700 den 1500 e düşmüş bu fiyata tavsiye edermisiniz?
    Ayarlar - Güvenlik ve gizlilik - Yüz ile kilit açma - akıllı kilit ekran bildirimleri aktif.

Ben de ayrıca buradaki kaydırarak kilit açma kısmı da aktif. Bu yüzden yüz tanıma da direk ekran açılmıyor. Ben bu şekilde kullanıyorum. Yüzümü görünce gizli olan kısmı açılıyor

• buyukovs B kullanıcısına yanıt
    dün buradan düzelttim ama yazmayı unutmuşum foruma düzelttiğimi. Çok teşekkür ederim :) sorun yaşayanlar buradan bakıp yapabilir artık.
  • 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.