Şimdi Ara

★★★ HUAWEI P SMART KULLANICILARI [ANA KONU] ★★★ (179. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.845
Cevap
37
Favori
327.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Google klavye kullanıyordum ama bazı yavaşlamalar ve kasmalardan dolayı uygulamayı kaldırdım.

artık telefonun orjinal klavyesi olan "Microsoft'un SwiftKey" klavyesini kullanıyorum. pop-uplar filan açık ama hızlı yazarken bile kasmıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon için stabil olan bir ROM arıyorum, stock rom bloatware dolu (kullandığım yabancı terimler için kusura bakmayın :D ). Daha temiz bir arayüz arıyorum.
  • Arkadaşlar hayırlı olsun. Akıllı şarj içeren güncelleme yakında gelecekmiş.
    Kaynak Huawei Twitter hesabı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burinyo35 -- 15 Mayıs 2020; 20:27:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burinyo35

Arkadaşlar hayırlı olsun. Akıllı şarj içeren güncelleme yakında gelecekmiş.
    Kaynak Huawei Twitter hesabı.
    Çok iyi olacak bizim cihazlara gelmesi sevindirdi.En son gelecek olan güncellemede, Huawei P Smart 2018, Nisan güvenlik yaması, pil koruma ve HUAWEI Asistan Yardımcısı ve Akıllı Şarj gibi yenilikleri içeriyor.
    HUAWEI Asistanı Ana ekrana HUAWEI Asistan uygulamasını ekler, bu da size akıllı hatırlatmalar, kişiselleştirilmiş haberler ve sizinle ilgili diğer içerikleri sağlar.
    Pil Şarj etme alışkanlıklarınızı öğrenmek ve pil tamamen şarj olduğunda sürekli şarj etmeyi önlemek için yapay zeka kullanan yavaş pil yaşlanmasına Akıllı Şarj modu ekler. Psmart 2018 güncelleme

• Takip

• Geçenlerde gelir mi diye post atmıştım, geliyormuş. Huawei p smartı unutmamış son bir güzellik yapıyor.
    Bu sabah Huawei Ailesinden okudum.
    Haydi hayırlı olsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Root atıp gereksiz Google uygulamaları sileceğim bunun için ne yapmamız gerekiyor bilgisi olan Huawei AppGallery yetiyor lüzumsuz bor suru uygulama gömülü bunları kaldırıp cihazı hizlandirayim biraz

• kaldırmanı önermem halen Google servisleri kullanan uygulamalar

• İlk mesajda bilgi var

• Mesela fotoğrafları kullanmıyorum bunu kaldırsam bir sıkıntı olurmu, yada google olay filmler vb. Gibi yoksa YouTube mesela root atinca kendi hafızasında olmasina gerek yok sonradan tekrar yükleyeceğim dışardan kurma gibi olacak

• pqrst P kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, bakayım 9.1 içindir umarım belki sürüm dolayısıyla işlem uygun olmayabilir. Bu bootloder felan diyor ben Sadece root atacagim gereksizleri silip rotu kaldıracağım başka birşeye gerek yok nasıl olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dahool -- 20 Mayıs 2020; 0:39:53 >
  • xda da root işlemi için bootloader kilidinin açık olması gerektiği yazıyor buyrun link;
    *https://forum.xda-developers.com/huawei-p-smart/how-to/how-to-root-huawei-p-smart-fig-lx1-t3752705
  • Ben P40 lite kullanıyorum ve çok memnunum geçeceksen eğer bu telefona geçmeni tasviye ederim. Kamera olsun ses olsun oyun performansı olsun çok güzel. Tamamıyla alınabilir bir teleofon ve fiyat performans anlamında baya başarılı.
  • Günaydın arkadaşlar
    son güncellemeden sonra radyo çalışmıyor.

Açılıyor ama ekranda
    bölgenizde kullanılmamaktadır yazıyor
    sizde de öylemi
    10.2.1304
    huawei fm radio diye geçiyor
  • Nisan güvenlik güncellemesini alan var mı ?

• ordinary man O kullanıcısına yanıt
    Şimdilik yok, bekliyoruz..

• telefonun fiyatı 2000 TL'ye fırlamış!
    şuan tok satıcılar ve aynı zamanda malum site işgalcileri şampanya patlatıyor olabilirler. kimbilir ne hayaller kuruyorlardır.... "ırzına geçtik, suyunu sıktık içtik, kaç kere tamir gördü, sıkıntısız sıkıntılı ama olsun 1500 TL'ye okuturuz" gibi.

• Geçen hafta honor 9 lite aldım 1100 e kimse 2000 vermez p smarta

• pqrst P kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun. güzel fiyat. p smart ile hemen hemen aynı cihaz. bu arada cihaz cam ve metal olarak geçiyor. ama cihazın alt ve üst kısmı p smart gibi plastik mi? yoksa metal mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-13B66B2D0 -- 25 Mayıs 2020; 23:12:47 >
  • Arka kapak hariç aynı malzemesi, 1 tane fazla kamerasi var birde çift hatli onun dışında birebir ayni cihaz. Zaten memnundum p smarttan onu anneme verdim bunu aldim bende

• 
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.