Şimdi Ara

★★★ HUAWEI P SMART KULLANICILARI [ANA KONU] ★★★ (180. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.846
Cevap
37
Favori
327.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ★★★ HUAWEI P SMART KULLANICILARI [ANA KONU] ★★★
    ★★★ HUAWEI P SMART KULLANICILARI [ANA KONU] ★★★
    1 buçuk ayda bataryanın geldiği durum bugün doğru düzgün video bile izlemedim akşamı zor etti telefon.
    9 un batarya performansı berbat.
    Bir arkadaş 8e dönüşü kapattılar demişti hisuite ile dönüş yapabiliyormuyuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• alone_chief kullanıcısına yanıt
    Dizi film vs izlemiyorsanız, ekran çözünürlüğünü HD+ ye alırsanız batarya performansına ekstra 1bucuk saatlik katkı sağlıyor. Ben film dizi video vs izlemediğim izlesem bile aradaki farkı anlamadogim için HD+ de kullanıyorum performans alıyorum. Ayrıca ufak tefek takılmaları engelliyor ve ram performansı olumlu katkı sağlıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar annemin telefonu p smart 2019, bugün eve geldi çok kafaya takmış yeni ortaya çıkan bir sorunu.

Birisini ararken ekran kapanıyor direk, power tuşundan tekrar açmak gerekiyor (aramaya devam ediyor o konuda sıkıntı yok). Bunun çözümü nedir, yazılım sorunu mu proximity sensoru nasıl acabiliriz yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Revenge® -- 27 Mayıs 2020; 23:28:9 >
  • Revenge® kullanıcısına yanıt
    https://play.google.com/store/apps/details?id=appinventor.ai_borekbandell.Proximity_sensor_test&hl=tr

şu uygulamayla yakınlık sensoru bozuk mu değil mi bir kontrol edin. çalışıyorsa ayarlardandır.
  • alone_chief kullanıcısına yanıt
    https://consumer.huawei.com/en/community/details/Downgrading-my-Huawei-P-Smart-%282018%29/topicId_55049/

2. mesajta anlatılmış nasıl dönüldüğü ancak hala yapılabiliyor mu bilmiyorum.
  • Teşekkürler hocam yarın deneyeyim
  • Teşekkürler hocam yarın deneyeyim
  • Huawei ye o parayı verene kadar aynı fiyata daha iyisini araştırın derim.
  • Hisuite üzerinden hala 8 e dönüşler kapalı mı? Bilgisayarım çalışmadığı için kontrol edemiyorum. Kontrol edebilecek olan var mı?

• Hala 8 de kalarak iyi yapmışım demekki. Burada 9 dan 8 e dönmek isteyenleri görünce.

• quote:

Orijinalden alıntı: levoank

Günaydın arkadaşlar
    son güncellemeden sonra radyo çalışmıyor.

Açılıyor ama ekranda
    bölgenizde kullanılmamaktadır yazıyor
    sizde de öylemi
    10.2.1304
    huawei fm radio diye geçiyor
    eski sürüm elinde olan varmı acaba
    ben bölgeyi çin yapmıştım ona göre güncelleme yapmış.
    türkiye yaptım bu sürüm çalışmıyor
    elinizde eski sürüm apk varsa bana atabilirmisiniz
  • Böyle bir güncelleme gibi bir şey geldi sizlere de geldimi cihazın garantisi bitiyor. Son cihazı yavaşlatma güncellemesi olabilir. Sizdelere de gelmişse standart ger kullanıcı için gelmediyse dediğim gibi cihazı yavaşlatma güncellemesi olabilir ★★★ HUAWEI P SMART KULLANICILARI [ANA KONU] ★★★

• quote:

Orijinalden alıntı: dahool

Böyle bir güncelleme gibi bir şey geldi sizlere de geldimi cihazın garantisi bitiyor. Son cihazı yavaşlatma güncellemesi olabilir. Sizdelere de gelmişse standart ger kullanıcı için gelmediyse dediğim gibi cihazı yavaşlatma güncellemesi olabilir
    güncellemeler kapalı ama uzun bir aradan sonra banada geldi. 229 KB'lik küçük bir şey.
    sürüm değişmedi, mevcut sürüm ile aynı hala.
    (9.1.0.175)

• Yeni bir guncelleme gelecegine isaret

• Güncelleme uygulamasını bulup tüm izinleri iptal edin. Siz yapmak istesenizde izinleri açmadan güncelleme yapmıyor cihaz.

• Garantiniz bitti mi yoksa azmi kaldı tam olarak tarih nedir?

• pqrst P kullanıcısına yanıt
    Nasıl yapacağız, Zaten telefon izni verilmiş oda kapalı

• garantinin bitmesine 5 ay kaldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: pqrst

Güncelleme uygulamasını bulup tüm izinleri iptal edin. Siz yapmak istesenizde izinleri açmadan güncelleme yapmıyor cihaz.
    bu 229 KB'lik güncelleme zaten otamatik olarak yüklendi. tüm izinler ve otamatik güncellemem kapalı olduğu halde.

• Doğrudur, ben android 8 surumundeyim suan bana gelmedi bu guncelleme. Guncelle butonuna bassam dahi izinleri acmami istiyor guncellemek icin.

• 
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.