Şimdi Ara

★★★ HUAWEI P SMART KULLANICILARI [ANA KONU] ★★★ (181. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.846
Cevap
37
Favori
327.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Android 8 kullanıyorum suan , o telefon iznini kapatınca boyle oluyor.

★★★ HUAWEI P SMART KULLANICILARI [ANA KONU] ★★★

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pqrst

Android 8 kullanıyorum suan , o telefon iznini kapatınca boyle oluyor.

android 9 neden geçmiyorsunuz bir sorun yaşamadım
  • Bunu yeni aldım diğer p smartimda 9 yüklüydü, 8 daha iyi gibi geldi şimdilik geçmeyeceğim.

• bana yeni geldi ve onayımı soruyor

★★★ HUAWEI P SMART KULLANICILARI [ANA KONU] ★★★

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Enes Faysal E kullanıcısına yanıt
    Dediğim gibi ya ölüm güncellemesi ( ben öyle adlandırırım) yada ufak bir sıkıntı giderildi bir daha güncelleme almayacağının göstergesi de olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dahool -- 11 Haziran 2020; 6:58:8 >
  • Enes Faysal E kullanıcısına yanıt
    güncelleme zaten yüklendi. size sadece, "telefonu yeniden başlat" demek istiyor.

eskiden Çin telefonlarında aşırı Türkçe problemi vardı. anlaşılan bu gibi sorunlar hâlâ devam ediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: tbskvk55

Hala 8 de kalarak iyi yapmışım demekki. Burada 9 dan 8 e dönmek isteyenleri görünce.
    kardeşim selam. bu forumda p smafrt 2018 de bir be bir sen kaldık herhalde android 8 le kullanan.Bende niyeyse bu aralar su 9.1.175 e son sürüme geçsem mi diye düşünüyorum.
    ama bakıyorum birçok kişi 8 e dönmeyi sormuş.8 de kalmak halen daha mantıklı sanırm.
    ne dersin???
    geçelim mi yoksa final güncellemesini bekleyelim mi??
    bu arada 9 8 den çom ram yiyordu arka planda ama arkadasımın dediğine göre bu 9.1.175 de ram kullanımı biraz düzelmiş 1.20 gb kadar boş ram kalıyormuş genelde.
    ben 1 hafta kullandığım ilk versiyon 9.1.115 de deli olmuştum 700 800 mb 900 mb boş ram kalıyor telefon anlık kasma yapıyordu ki ben oyun oynamam iphone dan buna geçmiştim yağ gibi akmalı telefon.ayrıca 9 da adımsayar da takılarak çalışıyordu 8 de sorun yok.
    evet 9.1.175 i 8 i de hatırlayan arkadaşlar ne der 8 de kalalım mı 9 a geçelim mi yoksa 9 un ileride ilan edilecek final sürümünü mü bekleyelim???

• gs190505 G kullanıcısına yanıt
    8 den 9 un ilk versiyonu 9.1.115 e geçtiysen pc den hi suite ile bir altı olan 8.1.167 ye dönebiliyorsun.Onu yapmıstım ben geçen kasımda onu dedim.
    ha ama 9.1.115 in üstü 120 147 ....175 son sürüme vs geldiysen 8 e geri dönemezsin.belki servise verip rica edersen yetkili servis 8 i yükleyebilir.
    bu arada yedek almakta fayda var geri dönüşden sonra her şey siliniyor.

• blackman123 B kullanıcısına yanıt
    Aleyküm selam hocam. Ben hala 8 deyim. Hiç bir üst sürüme geçip geri dönmedim. Aynen devam.

• şimdilik herşey yolunda 👍

• sanırım haklısınız 🤨, çünkü "daha sonra" ya tıkladığım halde, ayarlara gidip birkaç defa sistem güncellemesini kontrol ettim, fakat güncelleme uyarısı bir daha hiç görünmedi))

• Aranızda Freebuds 3 kullanan varsa kullanıcı kulübü konusunu açtım bakabilirsiniz

• Nisan ayı güvenlik güncellemesi yalan oldu galiba 🤔 akıllı şarj ve assistan özelliği gelecek deniyordu.

• kursatozk K kullanıcısına yanıt
    Evet bende bekliyorum, gelmedi yada gelecek mi onuda bilmiyorum bu arada babalar günü yarışması yapmışlar katılmak isteyen olur diye bırakıyorum. babalar günü hediyeli yarışma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dahool -- 17 Haziran 2020; 14:27:5 >
  • Arkadaşlar bu telefon iyice bitti. Geçen günde garanti bitti. Sizce 8e mi dönim yoksa root atıp birkaç ayarla programla hızlanır mı

• p smart ile senheiser cx275 veya herhangi bir senheiser kulaklık kullanan var mı?
    sizin de bildiğiniz üzere, bazı kulaklıklar P smart ile çalışmıyor! eğer kulaklığı alırsam ve çalışmazsa parayı çöpe atmış olacağım!
    huawei servisi arayıp sorsam, yine copy paste boş bilgileri sıralayacak... "jak girişinin şu kadar tırnağı varsa çalıştırır" diyecek. halbuki verdiği tarife uygun başka bir kulaklığım çalışmamıştı!
    bu konuda yardımcı olursanız makbule geçer.

• Şuana kadar jbl ve sony kulaklık kullandım onlarla sorunsuz çalıştı.

• ordinary man O kullanıcısına yanıt
    Huawei, "CTIA" standardını destekliyormuş.
    "OMTP" standardını desteklemiyormuş.
    ama senheiser'in CTIA'yı desteklediğine dair hiç bir bilgi bulamadım. zaten kendi sitesinde destekleyen cihazlar arasında Huawei'in adı yok! senheiser'in müşteri hizmetleri ise şuan hafta sonu mesaisinde. tamda indirime girmişti ama, ben emin oluncaya kadar, ya indirim bitecek yada stokta kalmayacak!

velhasıl, kendini iphone sanan bu dandroid Huawei yüzünden bir kulaklık bile alamıyorum!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-13B66B2D0 -- 20 Haziran 2020; 10:2:53 >
  • hocam siz alın pazartesi sorarsınız, olmadı kargoyu teslim almadan iade edersiniz zaten
  • pqrst P kullanıcısına yanıt
    artık el mecbur öyle yapayım.
    en son vatan bilgisayarı aradım ama sattıkları kulaklığın özelliğini bilmiyorlar! mağazamızı arayın oraya sorun dediler, ama telefonu kimse açmadı!

• 
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.