Şimdi Ara

Huawei P Smart 2019-Ana Konu- (113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.263
Cevap
28
Favori
181.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Guncelleme bes para etmez,ben hic beğenmedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Negan kullanıcısına yanıt
    Bugün bana da geldi. Uzun zaman sonra güncelleme gelince şaşırdım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SamaraMorgan kullanıcısına yanıt

Benim hiç hoşuma gitmedi, geriye alma imkanı olsaydı keşke.

• quote:

Orijinalden alıntı: Negan

Arkadaşlar merhaba, telefonun ekranı yukardan açıldı acaba bu garanti kapsamında mı?

Birde serviste garanti belgesi veya fatura istiyorlar mı?

Örnek olması açısından şikayetvar da bunu buldum aynı sorun;

https://www.sikayetvar.com/huawei/huawei-ekran-kalkmasi-ve-acikligi
    Bende de bu telefonun neredeyse aynısı olan honor 10 lite var. Forumda gezinirken konuyu gördüm. Ekran açılması kardesinde de var mı diye merak ettim. Evet varmış. Bu kadar dandik bir telefon görmedim. Başta benim de yukarıdan gitti. Sonra yanlara yayıldı açıklık. O kadar telefon kullandım böyle bir saçmalığı ilk defa bu telefonda gördüm. Batarya şişse de ayrılsa neyse. Oyun bile oynamıyorum. Bir daha Huawei ve alt marka türevlerini alırsam neyim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• BF.Skinner kullanıcısına yanıt

Aynen hocam bende bir daha asla huawei almam, zaten ekran açılması dışında arka planda başka uygulama çalışmıyor.

• Bugun güncelleme geldi gelir gelmez yaptim daha kotu ne olabilir diye simdilik bi problem gormedim bakalim eskiyi aratmaz umarim.

• Hyperchondriac kullanıcısına yanıt
    Mükemmel olmuş, telefonun çehresi değişiyor ve oldukça çağdaşlaşıyor. Çok şaşırdım uzun süredir hareket yoktu

• tubytube kullanıcısına yanıt
    Benim telefondan yana tek sikintim arka planda uygulamayi bıraktığım ekranda tutmayip uygulamayi bastan baslatmasiydi hala devam ediyor güncelleme iyi oldu ama bi tik hizlanmis.

Maalesef Android uygulamalarının Play Store'dan yüklenememesinden daha büyük bir sorun bu, arada aşılır gibi oluyordu bir güncelleme ile başa dönüyorduk. Sırf bu yüzden telefonumdan soğumuştum ama hakkını vermeliyim yeni güncelleme çok başarılı ve profesyonelce...

• tubytube kullanıcısına yanıt
    Kendime bu telefonu aldiktan kisa bir sure sonra kiz arkadasima da bundan alcaktim ayni fiyata redmi note 8 de vardi uzun vadede 4gb ramin daha uzun sure performans verecegini dusunerek ona rn8 almıştım onda hic boyle problemler yok takir takir kullaniyor tek eksisi sık kulladigim nfc rn8 de yok bizde var.

Geçmiş sayfaları okumadım önceden yazan oldu mu bilmiyorum ama geliştirici özelliklerini aktif edip, arka plan işlem sınırını en çok 4 işlemden standart sınıra getirdiniz mi acaba ? Yapan varsa da buraya yazabilir mi , herkesin hayrına olur böylece

Hadi Twitter'ı, Chrome'u vs baştan başlatması tahammül edilebilir ama özellikle bankacılık uygulamaları gibi daha önemli bazı işlerde sıkıntı oluyor bu arka planda uygulamayı açık tutamama problemi. Arka plan sıkıntısı dışında genel olarak memnunum telefondan. 2019'un Mayıs'ında almıştım. 3,5 senedir kullanıyormuşum. Gittiği yere kadar kullanmayı düşünüyorum hala. Ne pil değişti ne bi arızasını gördüm. Bir kaç aydır kılıfsız ve jelatinsiz de kullanıyorum. Böyle daha güzel.

Ama yeni telefon alacağım vakit Huawei almayacağım yeni telefonlarının Google'dan ambargo yemesinden dolayı. Samsung veya Xiaomi'ye yöneleceğim gibi. Şimdilik P Smart 2019 ile olabildiğince devam.

Xiaomi almanizi onermem son 3-4 yilda 5-6 farkli modelini kullandim miui cok kotu bir ui reklami bugi kasmasi vs verdiginiz paranin hakkini alamazsiniz. Ben suan mecburiyetten bunu kullaniyorum isimi de goruyor cok sukur. Yaza kismetse Samsung veya Huawei almayi dusunuyorum kesinlikle Xiaomi degil.

Uyarınızı dikkate alacağım teşekkürler. Zaten Samsung daha ağır basıyor şu an benim için.

Huawei sıkıntı olmaz mı hocam şu ambargo meselesinden dolayı?

Ben biraz fantezi ariyorum :) google uygulamalarindan sadece youtube benim icin vazgecilmez onu da vanced gibi uygulamalarla hallederim. Acikcasi harmony os u deneyimlemek istiyorum ve yeni huawei honor telefonlarin tasarimi da hosuma gidiyor. Bakalim o gun geldiginde hangi telefon fp ise onu tercih edecegim yine. Hatta gecenlerde matepad alacaktim uzun sure arastirdim alacagim gun zam yiyince vazgectim.

• Beyler hafıza kartına uygulama kurulabiliyor mu?

• Blur kullanıcısına yanıt
    Hocam ben hiç denemedim, işe yarar mı bilmiyorum ama aşağıdaki yolu bi deneyin isterseniz.

Ayarlar - Depolama - Varsayılan konum'u Bellek kartı seçin. Cihaz yeniden başlatılacak diyor.

Teşekkür ederim ama çift sim kullanıyorum bende o menü aktif değil, kullanan biri teyit edebilir mi?

• Telefon aşırı kasmaya başladı, galiba miladı doldurdu, bir daha kesinlikle huawei almam.

• Negan kullanıcısına yanıt
    2019 da almış olsaydınız ki sonrasında alınacak bir telefon değil, 4 sene görev yapmış oluyor. Daha ne

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.