Şimdi Ara

Huawei P Smart 2019-Ana Konu- (110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.263
Cevap
28
Favori
181.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: delii_1907

sanırım buradakilerin çoğu telefonu satıp kurtulmuş :) konuyu hortlatayım bari dedim bende.bugün itibari ile güncelleme geldi ve arka plandakilerin çalışmasına dair düzeltme olduğunu sanmıyorum daha deneme fırsatım olmadı.

Ben daha kullanıyorum, gittiği kadar artık. 20 aylık olmuş.

Bana da geldi, bu seferki geç kaldı. Henüz güncellemedim. Normal güvenlik yaması; o problemi çözeceklerini sanmıyorum bu saatten sonra.

Güvenlik yamasına ek olarak bir not düşülmüş sadece.

[Ekran]
    Belirli ekranların görünümü optimize edildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-368EFBB24 -- 26 Ocak 2021; 22:7:3 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynen güvenlik güncellemesi. güncellemeden sonra biraz daha iyi oluyor.

• Servis hızlanmış. Ekran sararmasından dolayı 3. defa değişimi oldu telefonun ekranı. Ekran çerçeve, ekran panel filmi, telefon bataryasını değiştirdiler 1 gün içinde. Aynı arıza 4. olursa yeni model veriyorlarmış. Eskiden 3 tü bildiğim. ilk arızalarda ise tamir etmeyip aynı modelin yenisini veriyorlarmış. Bilgilendrme de yaptılar bu sefer. Kaliteli bir tamirat süreci oldu uzun gitcek gibi duruyor .

• Lomax. kullanıcısına yanıt

Dostum Merhaba

Telefonu bir yakınıma vermiştim. Bugun kendisiyle görüştüğümde telefonu inceledim ve ekrandaki beyazlık aynı dururken, arka kısımdaki şişkinlik dikkatimi çekti. Pilin şiştiği iyiden iyiye belli oluyordu. Akşama yolculuğu olacaktı, buna rağmen karşı tarafa Anadolu yakasına geçip Canpark Avm deki Servis merkezine uğradık ve 1 saat te telefonun bataryası ile ekranını değiştirdiler. Gerçekten son derece kaliteli bir teknik servis hizmeti aldık ve oradan da kendisini Havalimanı yetiştirip yolcu ettim..

Demem o ki, ekrandaki o gölgelenmenin pil şişmesi belirtisi olduğunu bilmen ile önce seni, sonra da teknik servis hizmetinde çıtayı çok yukarılara çıkarmış olan Huawei yi tebrik ediyorum(bunu kendilerine de belirttim 😉)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese selamlar,

Telefonda son zamanda aptallaşmalar başladı. Tüm güncellemeleri tam. Lakin telefonda bir uygulama açınca 10 saniye içinde ara ara ana ekrana dönüyor. Özellikle Google Chrome kullanırken sürekli atıyor. Sebebi ne olabilir?

• quote:

Orijinalden alıntı: artakalan

Dostum Merhaba

Telefonu bir yakınıma vermiştim. Bugun kendisiyle görüştüğümde telefonu inceledim ve ekrandaki beyazlık aynı dururken, arka kısımdaki şişkinlik dikkatimi çekti. Pilin şiştiği iyiden iyiye belli oluyordu. Akşama yolculuğu olacaktı, buna rağmen karşı tarafa Anadolu yakasına geçip Canpark Avm deki Servis merkezine uğradık ve 1 saat te telefonun bataryası ile ekranını değiştirdiler. Gerçekten son derece kaliteli bir teknik servis hizmeti aldık ve oradan da kendisini Havalimanı yetiştirip yolcu ettim..

Demem o ki, ekrandaki o gölgelenmenin pil şişmesi belirtisi olduğunu bilmen ile önce seni, sonra da teknik servis hizmetinde çıtayı çok yukarılara çıkarmış olan Huawei yi tebrik ediyorum(bunu kendilerine de belirttim 😉)

Sorunun sıkıntısız hallolmasına sevindim.

Güle güle, sorunsuz kullanmanız dileklerimle. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: A man from shitty M.E

Herkese selamlar,

Telefonda son zamanda aptallaşmalar başladı. Tüm güncellemeleri tam. Lakin telefonda bir uygulama açınca 10 saniye içinde ara ara ana ekrana dönüyor. Özellikle Google Chrome kullanırken sürekli atıyor. Sebebi ne olabilir?

Evet, dönem dönem Google desteğiyle ilgili bir problem oluşuyor ve telefon verimsizleşiyor. Yasak P Smart 2019 için geçerli değildi ama bir yerde kopukluklar olduğu kesin...

2 yıl oldu kullanıyorum yine de hiç telefon alasım yok şu günlerde

• tubytube kullanıcısına yanıt

Öyle ki sürekli olmaya başladı. Google Chrome açıyoruz 5 saniye sonra atıyor. Opera desen aynı.

Google Play açıyoruz sürekli bekletiyor.

Yani yok mu bunun bir çözümü ?

Zaten fitness, navigasyon gibi uygulamaları telefon sürekli arka planda donduruyor.

Git gide işlevsiz bir hal aldı

• quote:

Orijinalden alıntı: A man from shitty M.E

Öyle ki sürekli olmaya başladı. Google Chrome açıyoruz 5 saniye sonra atıyor. Opera desen aynı.

Google Play açıyoruz sürekli bekletiyor.

Yani yok mu bunun bir çözümü ?

Zaten fitness, navigasyon gibi uygulamaları telefon sürekli arka planda donduruyor.

Git gide işlevsiz bir hal aldı

Aslında telefonumu seviyorum, "işimi gördü, kahrımı çekti" diyebilirim ancak bu takılmalar, bekletmeler üzüyor. Yerine ne alacağımı da bilemiyorum, çok kararsızım. İyi bir fırsat olursa kaçırmamak zorundayım, tavsiyeniz ne olur? Gönlüm Samsung diyor

• A man from shitty M.E kullanıcısına yanıt

son güncellemeden sonra google düzeldi. Herhangi br sorun yok şimdi 

• Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır foruma uğramadım,
    Telefonum şarj sıkıntısı yüzünden servise gidip geldi tekrar, anakart değişimi olduktan sonra şarja takınca şarj yükseliyordu atıyorum %5, şarj alıyor görünüp şarj almıyordu, accu battery uygulamasını satın aldım, akım hep eksi mah olarak görünüyordu, bazen sıfırda kalıyor, nadiren şarj yükseliyordu, bir süre idare edip servise gönderdim, alt board ve batarya değişim oldu, ama sıkıntı aynen devam ediyor, flex bağlantı yerlerini arkadan bastırdığımda arada şarj alıyor, muhtemelen anakart üzerindeki flex soketi temassızlık yapıyor, garanti nisanda bitecek, yakında tekrar göndericem, çok can sıkıcı olmaya başladı

• blackdiamond16 kullanıcısına yanıt

Nerede ikamet ediyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: artakalan

Nerede ikamet ediyorsunuz?

Bursa

• blackdiamond16 kullanıcısına yanıt

Şunun için sordum, Yetkili servis değil de Huawei nin Yüz yüze hizmet veren noktaları var. Onlardan birine gidip birebir görüşerek ve hatta aynı gün tamirini gerçekleştirmenizi tavsiye edecektim..

Yuz yüze servis veren noktaları da ne yazık ki kargo ile gönderileri kabul etmiyor.

Siz şöyle yapın isterseniz, bu sefer farklı bir servise gönderin ya da götürün cihazı. Durumu detaylıca anlatın. Ürünü gönderecekseniz şayet, detaylıca yazın. Diğer noktalarda Yapilan işlemlerle beraber Talebinizi de yazarak notunuzu ürünün yanına ekleyerek gönderin..Ve huawei müşteri hizmetlerini de arayın, belki servise giren yada girecek olan ürüne bir yaptırımları olur.

Umarım sonuç istediğiniz gibi olur.

Olmazsa şayet, başta huawei müşteri hizmetleri olmak üzere, şikayetvar vs. gibi platformlara bu husustaki sıkıntınızı iletin.

Mutlaka bir geri dönüşleri olacaktır.

Garantiniz bitmeden halletmeniz dileğimle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi artakalan -- 28 Şubat 2021; 10:9:32 >

• Teşekkür ederim hocam, olaya kötümser yaklaşmak istemiyorum, 3. defa göndericem cihazı haftaya, sağlıklı bir çözüm çıkmazsa gerekli yerlere iletirim durumu, buradan da bilgi vereceğim

• tubytube kullanıcısına yanıt

Endüstri kendini çok hızlı şekilde geliştiriyor. Eskiden 6 ayda bir ya da iki model, iki-üç marka varken şuan sayı ciddi derecede arttı. Bu yüzden, piyasayı takip etmiyorum. Yanlış bilgi vermek istemem.

Bende de şu sıralar şarj soket problemi var. Telefon bu gece %0 kapandı ve şarja takınca "kırmızı ışık yanıp sönüyor" şarj olmuyor...

• Herkese Merhaba, ben de şarj problemi ile karşınızdayım. Ürün orijinal kablosu bir süredir olmadığından dolayı diğer kablolarla şarj ediyordum. Ürün batarya performansı eskisi gibi değildi. Son güncellemeler telefonu iyice mahvetti. Rom/Root vs yapılmadı.

Bu gece telefon %0 iken kapandı. Tekrar şarja taktığımda alttaki ışık yanıp sönüyor. Telefon şarj almıyor. Sebep ne olabilir?

Çözüm için ne yapabilirim?

Saygılar

• A man from shitty M.E kullanıcısına yanıt

Geçmiş olsun.

Sarj soketi sıkıntısı olsa, kabloyu taktığınız anda telefon hiç tepki vermezdi bence..

Farklı şekilde sarj etmeyi deneyin. Örneğin Kabloyu değiştirin. Yada sarj kafasını. Amperi yüksek ve baska telefonları sarj ettiğinden emin olduğunuz uygun bir sarj aleti deneyin..

Duruma göre yine konuşalım isterseniz

• Arkadaşlar accubattery uygulamasını öneririm, anlık şarj değerlerini gösteriyor, arıza devam ettiği için şarj oluyor görünüyor, gerçekten şarj almaya başlayınca uygulamadan görüyorum, yoksa bekle babam bekle dolacak diye

• artakalan kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederlm. Başka kablo ile denemeden şarj olmaya başladı.Yani sokete bakınca dezanformasyon var gibi görünüyor. Ek olarak, batayara da değiştirirler belki. Bu yüzden,telefonu garantiye göndermek istiyorum. Pandemi sürecinde telefon tamiri için çok bekletiyorlar mı? Bir de yerine telefon veriyorlar mı? Fix- Smart resmi garanti servisleri olmuş.Hizmeti çok iyi diyorlar 2-3 günde çözülüyor diye. Lakin bilgim yok. Ondan sormak ve yazmak istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A man from shitty M.E -- 2 Mart 2021; 12:3:23 >
  • 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.