Şimdi Ara

HUAWEİ NOVA 5T KULLANANLAR KULÜBÜ (ANA KONU) (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
701
Cevap
15
Favori
45.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben hiç bir ısınma problemi yaşamadım bayramda herkesi aradım görüntülü olarak gayet normaldi ısısı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: weyland

merhaba
    saçma birseyler döndü 5000 TL yi gördü bir ara cihaz
    ateşi söndü bu aralar
    hb 4000 şu an sadece mavi rengi var
    4500 Amazon da yaz ortası moru var
    Benim tavsiyem yaz ortası moru başka birsey bu çok iyi renk tasarım uyumu
    fiyatlar uçuk kaçık malum Türkiye şartları deli dumrul vergiler + kuduruk usd kuru
    bugünden yarına ne desem yalan olur düşebilir de artabilir de
    ben sahibinden de açılmamış kutu 3700 almıştım 1 ay olmadı
    temiz birkaç günlük cihazlarda var ve yok satıyor cihaz
    3200 3500 bandında temiz ikinci el bulursanız alın derim
    4000 bandını geçmeyin
    teşekkürler hocam aydınlatıcı bilgileriniz için
  • Isınma konusunda bir kaç fikrim olacak. Cihaz yük altında ısınıyor evet ama öyle el yakacak kadar değil. Performans cihazlarının hangisi belli oranda ısınmıyor ki? Hem performanslı olsun hemde buz gibi çalışsın diye bir durum söz konusu olamaz kimse kimseyi kandırmasın öyle bir dünya olsaydı binlerce dolara özel soğutma sistemli pc kasaları satılmazdı. Cihazın ısınmasına gelirsek yüksek donanım gerektiren grafik işlemcisine yüklenen uygulamalarda bir miktar ısınma oluyor ama öyle el yakacak kadar değil. Bu serinin ilk telefonu olan ve orta sınıf işlemcili (Sd 625) Huawei Nova yı 4 sene kullanıp buna geçtim. Tasarruf odaklı işlemcisi olduğundan genel itibariyle soğuk çalışan bir işlemci olmasına rağmen oyunlarda oda bir nebze ısınırdı. Her telefon yük altında ısınır dert etmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemus -- 27 Mayıs 2020; 11:5:11 >
  • Arkadaşlar iyi günler bir şey sormak istiyorum benim önceki telefonumda bağlantılar kısmında bir ayar vardı onu açtığım zaman telefonumun hdd sini akıllı tv den görüp oradan telefonumdaki filmleri izleyebiliyordum böylece telefondan flash belleğe atmama gerek kalmıyordu izlemek istediğim filmleri bu telefonda yada genel olarak huaweide böyle bir şey varmı ben aradım fakat bulamadım ekran yansıtmadan bahsetmiyorum yalnız önceki telefonum asus markaydı onda direk telefonun harddiskinin istediğin kısımlarını açıyordun aynı ağdaki akıllı tv görüp ordan izleyebiliyordum

• memus M kullanıcısına yanıt
    usb bağlantı ayarını MTP olarak ayarlayıp denedinzimj hocam?

• wquzun kullanıcısına yanıt
    Rica ederim yardımcı olabildiysem ne mutlu bana

• cemus kullanıcısına yanıt
    ısınma olayı az da olsa var
    hangi cihazda yok ki
    thermal throttling performans kaybı 0
    arka tarafın cam olması da bir miktar hissi arttırıyor cam olmasa hissedilmezdi bence
    telefondan oldukça memnunum bugün alacak olsam yine alırım o derece
    teşekkürler değerli yorumların için

• suatcagdas S kullanıcısına yanıt
    Ama ben usb cihazı tv ye bağlayıp yapıyorum yada usb belleği telefona takıp dosyayı usb ye atıp işimi halledebiliyorum benim öğrenmek istediğim kısaca telefonu tv ye bağlamak tarzı bir durum kablosuz olarak tabiki aynı ağda oldukları için diğer telefonumdaki dosyaları görebiliyordum

• memus M kullanıcısına yanıt
    Bu konuyu destek ekibiyle paylaşırsanız belki olumlu bir sonuç alabilirsiniz. Bu konulara ilgili yaklaşıyorlar geliştiricilere aktardıklarını söylüyorlar cihazda yoksa bile ilerde gelecek güncellemelerde eklenme şansı olur böylece

haa birde görev çubuğunda böyle bir menü buldum bilgisayarınızla kablosuz dosya paylaşın diyor denediniz mi?

HUAWEİ NOVA 5T KULLANANLAR KULÜBÜ (ANA KONU)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemus -- 28 Mayıs 2020; 9:34:1 >

• cemus kullanıcısına yanıt
    Aynen gördüm bu özellikte güzel ama dediği gibi sadece pcler ile paylaşmak için bu özellik destek ekibine yazıyım olmazsa dediğiniz gibi

• Burada her mor renk örüldükçe siyah renk aldığıma üzülüyorum. Burada renk övmek yasak artık.
    Şaka bir yana, bu modele istediğim kılıfı bulamadım. Oysa istediğim iPhone lansman kılıfı gibi cırtlak bir renkti. Aliexpress de hiç çekilmez bu dönemde.

• Çentik için şöyle bir gösterge var denemek isteyenlerehttps://www.youtube.com/watch?v=gm1zHEoKQIA&feature=youtu.be

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Keşke titreşim seviyesini ayarlayabilsek.

• Merhabalar, nova 5t için iyi bir şeffaf kılıf ve ekran koruyucu cam, nano vb. önerebilir misiniz?
  • SmH91 kullanıcısına yanıt
    Bu kılıfı kullanıyorum fiyatına göre oldukça iyi bence. Eli rahatsız etmiyor kullanırken.https://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/huawei-nova-5t-kilif-seffaf-super-silikon-kapak-spr-P418369499
  • Cihazı alalım mı almayalım mı karşılaştırayım derken fırladı gitti.
    Çıkış fiyatına geri döndü bu ne yahu? 4400 altında göremiyorum şuan şaka gibi.
    İstanbul içi elden az kullanılmış bakıcaz artık
  • link ölü yenilebilir misin ?

• weyland W kullanıcısına yanıt
    Uygulama linki bu hocam
    https://play.google.com/store/apps/details?id=you.in.spark.energy.ring.gen

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • teşekkür ederim güzel uygulama

• Arkadaşlar neden fiyat bu kadar uçtu birden? Fiyat düşmez mi bu ılkede bir sey almak zulm oldu artık.

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.