Şimdi Ara

HUAWEİ NOVA 5T KULLANANLAR KULÜBÜ (ANA KONU) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
701
Cevap
15
Favori
45.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir de çokta az olsa Samsung Galaxy s10e ile de karşılaştırdim ama o zaman öğlen saatleri olduğu için çok önemli değil ama arada dağlar kadar bir fark yok.
  • Emui 10.1 gelecek cihazlar listesinde adı yok şaka mı bu ? Daha yepyeni bir cihaz nasıl göndermeyecekler bize?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bychass

S7 edge'den geçtim. Samsunglardaki gibi iki uygulama birden bölünmüş olarak çalışıyor mu?
    Şimdi denedim oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BrainDrain

Emui 10.1 gelecek cihazlar listesinde adı yok şaka mı bu ? Daha yepyeni bir cihaz nasıl göndermeyecekler bize?
    Honor 20 ye geliyorsa buna da gelir.
  • Enfiye kullanıcısına yanıt
    İnşallah
  • Telefonu az önce sipariş verdim ama EMUI 10.1 güncelleme listesinde adı yok gerçekten
  • Telefon alma aşamasındayım. Bu telefon ile Samsung A71 arasında gidip geliyorum. Konunun takipçisi olacağım
  • telefon tam bir fiyat performans canavarı gibi duruyor. neden bu konu çok aktif değil acaba?
  • donalanadam diye okudum ya :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: JaCKiE_BrOwN

Telefon alma aşamasındayım. Bu telefon ile Samsung A71 arasında gidip geliyorum. Konunun takipçisi olacağım
    Hiç düşünme bunu al iki telefon arasında ucurum var kamera, işlemci ve donanım
  • HUAWEİ NOVA 5T KULLANANLAR KULÜBÜ (ANA KONU)
  • Isınma sorunu var mı arkadaşlar bide kamerası iyi mi?
  • Bu cihaz hakkında neden az yorum yapılmış anlamadım. alacaktım vaz mı geçelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wholocked

Isınma sorunu var mı arkadaşlar bide kamerası iyi mi?
    Isınmayla alakalı herhangi bir sıkıntı yok. Kamerası ise gayet iyi.
  • Enfiye kullanıcısına yanıt
    P20 pro ve P30 ile kıyaslarsak kamerayı ne durumda sizce? Bariz fark var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wholocked

P20 pro ve P30 ile kıyaslarsak kamerayı ne durumda sizce? Bariz fark var mı?
    P20 pro ile bariz bir fark yok bence. Ben bu iki telefonu da kullanmadim. Sadece YouTube'dan izlediğim karşılaştırma videoları ile boyle bir sonuca vardım. P30 her türlü daha iyi.
  • Iki haftadır kullanıyorum. Önceki telefonum Huawei P10 Lite idi. 3 sene kullandım. Şimdi o telefonu kızıma verdim. Almadan önce 1 hafta boyunca telefon araştırdım. Açıkçası aklımda başka telefon vardı ama iki teli elime alıp inceleyince performans ve kasa kalitesi olarak Nova 5t de karar kıldım.
    Telefonun artıları şunlar : Parmak izi okuyucusu yanda. Önce bende tedirginlik yaratsa da inanılmaz hızlı ve parmağınızı neredeyse her açıdan süratle okuyor. Ben iki parmağımı tanıttım. Sol işaret ve sağ baş parmak. Müthiş başarılı bir parmak izi okuyucusu var.
    Kasa kalitesi de çok başarılı.
    Asıl benim için önemli olan kısmı ise performansı. Ben pubg ve fortnite oynuyorum. İki oyunda da sunduğu performans çok iyi.

Eğer kriteriniz performans ise gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BrainDrain

Emui 10.1 gelecek cihazlar listesinde adı yok şaka mı bu ? Daha yepyeni bir cihaz nasıl göndermeyecekler bize?
    Yanlışınız var. Listeye tekrar bakın. 10.1 güncellemesini alacak cihaz.
  • Parsbey P kullanıcısına yanıt
    Evet onceden teknoloji platformlarinin payastigi listelerde yoktu ama su an mevcut
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.