Şimdi Ara

★★★ Huawei Nexus 6P Ana Konu ★★★ (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
766
Cevap
13
Favori
31.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amerika'ya gideceğim, Şubat ayı başında dönmeyi planlıyorum. Kendime de alacağım inşallah.
    -Pazarlıksız- 1800 TL'ye getireceğim (32 gb) cihazı. Düşünenler şimdiden pm atsın.

Edit: NY Hava şartlarından dolayı iptal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BackConnect -- 26 Ocak 2016; 9:52:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pm atıldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: emirsavas

Yazınız çok güzel olmuş elinize sağlık. Fotoğraflar harika gözüküyor, özellikle ışığın az olduğu ortamlarda bile o keskinlik harika. Şöyle 2000tl gibi bi fiyata gelse de alsam diye bekliyorum ama pek gelecek gibi durmuyor. Siz ne kadara nereden aldınız acaba?

Merhaba cihaz teminini ben sağladim ve devamda ediyorum sağlamaya YouTube/teknokaptan diye aratirsaniz tanitim videolarimi görebilirsiniz.iyi yillar herkese

• bir cihaz gördüm 1750 tl ye açılmamış kutu, sahibinden.com da sizde görebilirsiniz. o cihazı almak istiyorum ama aklıma şu takıldı. bu cihazda sim kilit vs. gibi durumlar söz konusu mu?
  • aokyayk kullanıcısına yanıt
    Ben de gördüm. Düşünüyorum. Sim kilidi falan yok ama kayıtsız o telefon. Pasaporta kayıt işlemi yapman lazım aldıktan sonra. Onun harcı da yeni yılda 160 TL oldu yanlış bilmiyorsam.
  • cenk78 kullanıcısına yanıt
    kayıt işlemi sıkıntı değil. yurtdışı çıkış giriş yaptım geçen ay. kilitle ilgili bir bilgiye ulaşamadım o yüzden sordum teşekkür ederim.

satıcıya sordum cihaz 64 gb. dedi.

1750+138,80

diğer ilanlara ve buraya yazanlara göre gayet iyi.

tabi birde izmire gitmek var. Bursa dan izmir git gel masrafı ile 2000 tl yi buluyor.

edit: 131küsür lira idi yeni yılla birlikte 138,80 olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aokyayk -- 5 Ocak 2016; 14:10:48 >
  • Ben şöyle birşey sorucam ben kayıt edilmemiş bir telefon alsam en kolay ve uygun fiyatlı şekilde nasıl yurtdışına çıkıp giriş yaparım ya da başka tavsiye edebileceğiniz bir yöntem var mı merak edenler vardır elbet

• dogukanka95 D kullanıcısına yanıt
    Eğer hali hazırda pasaport ve bir ülkeye vizen yoksa en uygun yol kimlik ile giriş yapabileceğin bir ülkeye girip çıkmak. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti olabilir, Gürcistan olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: meshutx

Eğer hali hazırda pasaport ve bir ülkeye vizen yoksa en uygun yol kimlik ile giriş yapabileceğin bir ülkeye girip çıkmak. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti olabilir, Gürcistan olabilir

Hocam mesela hiç pasaportu olmayan biri KKTC'ye kimlikle girip çıktıktan sonra yurtdışından gelme kayıtsız bir cihazı kaydettirebiliyor mu?

• Bende babam yurt d8şına giderse almayı planlıyorum eğer girmezsse yazın kendim gidip alacağım.
    Nexus 4 kullanıyorum 4 yıldır hala memnunum

• İzmir'deki cihazı gittim gördüm. Cihaz açılmış kullanılmış şarjı bitik kutusu yerde tekmelenmiş derecede kötü durumda almak isteyen 2 defa düşünsün!
  • ßlaCKFOX ß kullanıcısına yanıt
    Evet
  • quote:

Orijinalden alıntı: speedy

İzmir'deki cihazı gittim gördüm. Cihaz açılmış kullanılmış şarjı bitik kutusu yerde tekmelenmiş derecede kötü durumda almak isteyen 2 defa düşünsün!

O nasıl iş öyle be.
  • Kullanan arkadaşlar ekran sürelerini paylaşabilirler mi mümkünse.

• Arkadaşlar Merhaba,
    Gördüğüm kadarı ile sizlerde benim gibi Nexus 6P ile ilgileniyorunuz. Ben Kadıköyde Carşı İletişimde buldum ve bakamaya gittim. Kendimce iyiki gitmişim dedim. Ameriakadan getirme şansım olduğu için , almadan bir inceleyim dedim.
    Mağazadaki beyefendi, USA versiyonun Avrupada 3G problemi yaşıyor, onun için ben Avrupadan getirttim dedi. Bana mantıklı gelmedi ve biraz araştırdım. Araştırma sonuçlarım biraz doğru çıktı.
    '6p US LTE bands: 2/3/4/5/7/12/13/17/25/26/29/30/41

6p EU LTE bands: 1/2/3/4/5/7/8/9/17/19/20/28/38/39/40/41

The most notable difference is band 20 - a very common band in Europe. Checkhttps://en.wikipedia.org/wiki/List_of_LTE_networks_in_Europe to see which bands you should aim for. You could potentially be without LTE when traveling, when going to specific cities, the countryside, etc. but 2G and 3G should work just fine everywhere.'

Sıkıntı 3G de değilde 4G/LTE olma ihtimali gözüküyor. Hiç çalışmayacak anlamına gelmiyor. 3G de sıkıntı olmaz diyorlar ama 4G de sinyal sorunu olabilir deniliyor. Ayrıca,http://www.willmyphonework.net/ adresinden hangi telefon hangi ülkede hangi firma ile ne şekilde uyumlu görebilirsiniz. Türkiye de daha 4G olmadığından, bu konu hakkında bilgi veremiyor.
    Umarım bu bilgi sizler için faydalı olur. Şimdiden herkese hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Donturco

Arkadaşlar Merhaba,
    Gördüğüm kadarı ile sizlerde benim gibi Nexus 6P ile ilgileniyorunuz. Ben Kadıköyde Carşı İletişimde buldum ve bakamaya gittim. Kendimce iyiki gitmişim dedim. Ameriakadan getirme şansım olduğu için , almadan bir inceleyim dedim.
    Mağazadaki beyefendi, USA versiyonun Avrupada 3G problemi yaşıyor, onun için ben Avrupadan getirttim dedi. Bana mantıklı gelmedi ve biraz araştırdım. Araştırma sonuçlarım biraz doğru çıktı.
    '6p US LTE bands: 2/3/4/5/7/12/13/17/25/26/29/30/41

6p EU LTE bands: 1/2/3/4/5/7/8/9/17/19/20/28/38/39/40/41

The most notable difference is band 20 - a very common band in Europe. Checkhttps://en.wikipedia.org/wiki/List_of_LTE_networks_in_Europe to see which bands you should aim for. You could potentially be without LTE when traveling, when going to specific cities, the countryside, etc. but 2G and 3G should work just fine everywhere.'

Sıkıntı 3G de değilde 4G/LTE olma ihtimali gözüküyor. Hiç çalışmayacak anlamına gelmiyor. 3G de sıkıntı olmaz diyorlar ama 4G de sinyal sorunu olabilir deniliyor. Ayrıca,http://www.willmyphonework.net/ adresinden hangi telefon hangi ülkede hangi firma ile ne şekilde uyumlu görebilirsiniz. Türkiye de daha 4G olmadığından, bu konu hakkında bilgi veremiyor.
    Umarım bu bilgi sizler için faydalı olur. Şimdiden herkese hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın.

Bunu araştıralım, net bir şey bulan olursa yazsın lütfen.

• Önceki sayfalarda yazıldı zaten bu. Bantlardan düşük frekanslı ve uzun menzilli olan eksik. O yüzden 4g şehir merkezlerinde sıkıntı çıkarmaz ancak uzak yerlerde ve uzun yollarda 3g ile idare edilir.
  • ekran süresi nasıl alınıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenk78

Önceki sayfalarda yazıldı zaten bu. Bantlardan düşük frekanslı ve uzun menzilli olan eksik. O yüzden 4g şehir merkezlerinde sıkıntı çıkarmaz ancak uzak yerlerde ve uzun yollarda 3g ile idare edilir.

Merhaba,
    Sıkıntı sadece bu mu?
  • Ayarlar > güç yönetimi > pil durumu > ekran

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.