Şimdi Ara

★★★ Huawei Nexus 6P Ana Konu ★★★ (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
767
Cevap
13
Favori
31.924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha güzel olabilirdi ekran çerçeve oranı daha iyi ayarlanabilirdi Huawei bunu mate 7 de yapmıştı . 1500-2000 arası bir fiyatla alabiliyor olsak ki zor gibi gerçekten çok fazla satışı olur . Heyecanla Türkiyede satışa sunulmasını bekliyoruz bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reliq

telefonların kalınlıkları ölçülürken en kalın notadan mı yoksa kenar kalınlığı mı ölçülüyor? meselâ bu telefonun 7.3mm kalınlığı kamera çıkıntısı ile beraber mı? eğer boyleyse kenarları daha ince.

Evet en kalın noktadan ölçülüyor.Emin olmamakla birlikte 6.4 mm diye hatırlıyorum o kısmın ölçüsünü
  • Çok güzel telefon ama uçuk kaçık saçma fiyatı var. 299 Dolar ancak edecek bir cihaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben beğendim ama bu nexus mantığı saf androidte mi geliyor. Lg modellerini biliyorduk da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yibo90 kullanıcısına yanıt
    Nexus'lar saf Android evet. Üreticisinden bağımsız olarak Nexus adı ile çıkıyorsa, hepsi saftır. Lg Nexus 5 mesela diğer Lg modelleri gibi değil.
  • Önceki nexuslar çoğu kullanıcısını tatmin etti.

Peki bu modelde Huaweinin buna katkısı ya da olumsuz etkisi olabilir mi ?
  • yibo90 kullanıcısına yanıt
    Cihazı görmeden bir şey diyemeyiz tabii. Çıksın hele :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye'ye gelir mi acaba? Diğer Huawei telefonlar gelmemiş gelmezse z5 Compact yolu gözüktü.

• İlan edilen ilk otuz ülke arasında Türkiye yok; ancak Huawei Türkiye pazarına agresif girdi; talebe göre bu cihazı resmi olarak Türkiye'de de satışa sunabilir diye düşünüyorum; bence iyi de eder; şu anda Türkiye'de, saf android ile satılan, basit Google One destekli telefonlar dışında herhangi bir telefon yok; Sony, Samsung, HTC, hepsi orjinal Android üzerinde kendi arayüz ve yazılımları ile geliyor, bu da hem güncellemeyi zorlaştırıyor hem yavaşlatıyor; insanlar yaygın olarak saf android sunan bu telefonu yaygın olarak kullanmaya başlarsa Iphone'a karşı imaj açısından da uygun olur diye düşünüyorum; etrafımdaki insanların çoğu Samsung kullanıyor ama yavaş yavaş touchwiz saçmalığından herkes bıkmaya başladı.
  • Takipteyiz bir an önce çıksında gelsin Türkiyeye
  • Türkiye'ye gelirse çok satar diye düşünüyorum.
  • bi çıksa da kullanıcı incelemeleri vs görsek
  • Bence yüksek seviye telefonlarla stock android'in bir önemi kalmadı, artık hepsi hızlı hepsi hemen hemen aynı kullanışı sunuyor hatta UI özelleştirmeleri bazen artılar kazandırıyor.

Android telefonlarda donanımın (parmak izi okuyucu, kamera performansı, malzeme kalitesi vs.) ön plana çıktığı bu dönemde Nexuslar için fazla heyecan kalmıyor
  • Persistent Stability kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum Ayrıca bu ekran boyutunun hakkını veren tek telefon note serisi bence gerek ekranı bölmek olsun gerek kalemi olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Reliq

Katılıyorum Ayrıca bu ekran boyutunun hakkını veren tek telefon note serisi bence gerek ekranı bölmek olsun gerek kalemi olsun.

Hocam multi-window özelliği stocklarda yok değil mi?
    Sadece Samsung'a özel sanırım.
    Bir de LG G4'te varmış galiba.
  • Persistent Stability kullanıcısına yanıt
    G4 ü bilmiyorum ama stok Android lerde bu özellik yok. 3. Parti programlar ile yapılıyor ve Root gerekiyo sanırım.

• Stok Android'de de var ancak şuanda düzgün çalışmadığı için o özellik gizli tutuluyor.Nexus 7 tabletimde o şekilde kullanmaktayım şuan ancak sürekli uygulamalar ayarlanmadığı için görüntüleri olması gerektiği gibi olmayabiliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Persistent Stability
    Android telefonlarda donanımın (parmak izi okuyucu, kamera performansı, malzeme kalitesi vs.) ön plana çıktığı bu dönemde Nexuslar için fazla heyecan kalmıyor

Bu Nexus da bahsettiğiniz donanımlar da var ama. Sadece yazılımıyla öne çıkmıyor bu sefer Nexus 6p ile. Parmak izi okuyucusu var arkada ve çok hızlı. Kasa zaten metal ve yekpare kasa. Oldukça güzel. Özellikle siyah versiyonu. Kamera desen Dxomark'ın incelemesinde iPhone 6 Plus ve G4'ü geçti. Şimdiye kadarki en iyi kamera listesinde 2.sıradaydı, Sony Z5 ile 3'e yeni düştü. İnceleme ilk çıktığında bütün teknoloji sitelerinde ve reddit'te çıkmıştı kamera iphone'u geçti diye. Özellikle düşük ışıkta çok iyi olduğu söyleniyor.

Şu an Nexus 6p kadar alınabilir ve tam paket başka bir telefon yok bana kalırsa. Rüya telefonum şu anda. İnşallah gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenk78

quote:

Orijinalden alıntı: Persistent Stability

Bu Nexus da bahsettiğiniz donanımlar da var ama. Sadece yazılımıyla öne çıkmıyor bu sefer Nexus 6p ile. Parmak izi okuyucusu var arkada ve çok hızlı. Kasa zaten metal ve yekpare kasa. Oldukça güzel. Özellikle siyah versiyonu. Kamera desen Dxomark'ın incelemesinde iPhone 6 Plus ve G4'ü geçti. Şimdiye kadarki en iyi kamera listesinde 2.sıradaydı, Sony Z5 ile 3'e yeni düştü. İnceleme ilk çıktığında bütün teknoloji sitelerinde ve reddit'te çıkmıştı kamera iphone'u geçti diye. Özellikle düşük ışıkta çok iyi olduğu söyleniyor.

Şu an Nexus 6p kadar alınabilir ve tam paket başka bir telefon yok bana kalırsa. Rüya telefonum şu anda. İnşallah gelir.

Telefonum kırıldığı için yeni telefon bakıyorum bir aydır. Nexus 6p ile Pro 5 arasında kalmıştım, Nexus 6p alacağım bende. Kameradaki renk farkı olmasa hiç tereddüt etmezdim zaten fakat renk farkı bana çok itici geliyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.