Şimdi Ara

HUAWEI Matebook D16 Win10 R5 - 8GB + 512GB 7000TL (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
471
Cevap
13
Favori
45.957
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konuyu yeni gördüm :(( şu ürünü 29 kasımda 8900' aldım malesefff :((

HUAWEI Matebook D16 Win10 R5 - 8GB + 512GB 7000TL
    HUAWEI Matebook D16 Win10 R5 - 8GB + 512GB 7000TLhuaweı | teknolojiyle ve indirimlerle buluşma noktanız
    HUAWEI MateBook 14 i5 | HUAWEI Mağazası TÜRKİYE
    https://shop.huawei.com/tr/product/huawei-matebook-14-i5
  • Pollos kullanıcısına yanıt

Huaweinin kullanıcı yorumlarına cevapları nedir öyle HUAWEI Matebook D16 Win10 R5 - 8GB + 512GB 7000TL 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nirvana08 kullanıcısına yanıt
    Hocam iki makine arasına çok fark var.
    Hw 512> bu cihaz 256
    Hw 16 > bu cihaz 12
    İşlemcisi birkaç model daha düşük
    Bir de bu cihaz freedos hw win10 ile geliyor.
    Bu artılar için 1500 tl rahatlıkla verilir

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • flyingraper kullanıcısına yanıt

Hocam avantajixi ben pek adamdan saymıyorum çünkü rezillik onun geri gelmesi 4-5 ayı bulur yan yatmazlarsa falan o da. Dolayısıyla ben oyun oynamıyorum diyene benim attığım pc ofis vs işler için gayet yeterli olacaktır avantajix şu bu uğraşmadan alınabilir. Zaten bana kalsa şu anda tuttuğunu alacaksın günlük kötüye gidiyor. Ben de dün hp bir pc aldım geçtim artık uğraşmamak için çok kılı kırk yarmaya gerek yok günlük kullanım pc si için.

• nirvana08 kullanıcısına yanıt
    Avantajix konusunda tecrübem yok,o olmadan fiyat 7950 oluyordu ona istinaden söylemiştim.

Ben de paylaşan arkadaşlar sayesinde avantajixle aldım öder mi ödemez mi bilemiyorum,öderse ne ala.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Muhtemelen problem grafik sürücüsünden ama size de sormak istedim. Bazı resimlerde ve fontlarda kırıklık var. Genelde bir program açılırken çıkan yüklenme pencerelerinde çok dikkatimi çekiyor bu durum. Böyle bir problemle karşılaşan oldu mu?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • kepenk K kullanıcısına yanıt

Ölçeklendirme ayarını özel olarak belirleyin ve istediğiniz değeri elinizle yazın. Genelde laptoplar 125 yapar ve bunu otomatik seçer ama siz manuel seçip değer kısmına 125 yazın. Ayarlar kısmında, ekran sekmesinde olsa gerek o ayar.

• Indirim sayesinde baya alan oldu. Bu işlerden anlayan biri bir konu acsada pc bölümüne ana konu olsa.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Antocio kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler ama çözüm sağlamadı malesef

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • merhabalar, acemilik var biraz da;

cihazı kurarken microsoft 365 satın alma uyarısı çıktı, normalde ücretsiz anahtar hakkı var mi bunda, göremedim

nette bakarken ücretsiz indirme videosu gördüm ama güvenemedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 16GB RAM 512GB SSD modelin SSD hızları gayet güzel değerler yakaladı.

• Vatan Bilgisayar'dan almayın, Defolu çıktı, ürün mağazadan çıkmadan değiştirilmesini istedim, değiştirmiyorlar. Hatta ürüne girilen yorumları bile siliyorlar. 3'ten düşük puan verilemiyor, diğer müşteriler durum hakkında bilgilendirilemiyor. Düşünün artık.

Vatan Bilgisayar'ın internetten o kadar indirim yapabilmesinin nedeni yurt dışından alınan 2. el veya defolu ürünleri getirip satması. Başka açıklaması yok. 2 laptop aldım ikisinde de sorun çıktı. Bir daha da Vatan'dan almam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leopolidas -- 4 Aralık 2021; 17:43:57 >

• 28 Kasım gecesi aldığım 16/512 D16 bugün ulaştı. İlk izlenimlerim olumlu ama yoğunluktan pek kurcalayamadım. Avantajix de ittire kaktıra talep açarak panele düştü. Artık gelir gelmez bilemedim. Gelirse para bulmuş gibi sevinirim HUAWEI Matebook D16 Win10 R5 - 8GB + 512GB 7000TL 

• Apple Macbook Pro da Touch Barı kaldırdıktan sonra incelemeye başladığım modeller arasında.

En Azından Windows ile İos arasında işletim sistemi farkı yaşamam diye düşünüyorum.

Peki Soruyorum size M1 pro işlemcisi alacak bütçeye sahibim. Buradaki Huaweı Matebook ta yeterli performansı alabilir miyim ?

• BoxGolls kullanıcısına yanıt

bütçe sorun değilse apple'ın kendi sitesinden al direk bence uğraşma ıvır zıvır çöpçü vatan bilgisayar, huawei zihniyetiyle. vatan bilgisayar sattığı ürünlerin arkasında durmuyor. o konuda teknosa bile daha iyi.

apple sitesinde öğrenci indirimi yapan kısmı da var (%10 civarı indirim yapıyor + müzik ve video edit ek yazılımlarını toplu halde daha ucuza satıyor), ailede öğrenci belgesi çıkarabilecek biri varsa onun adına indirimli de alabiliyorsun.

müşteri memnuniyeti konusunda huawei bir apple değil. apple'da sorun var diyorsun al sana yeni ürün diyor (kullandığım iphone'lardan birinde 2 yıllık garantisi bitmeden pili şişmişti, hafiften bombeleşmişti, sıfır iphone verdiler kutusuyla). huawei müşteriyi süründürüyor. paranla rezil olma derim. az biraz fazla ver ama amazon veya apple'dan direk al. diğerlerinde işin şansa kalırsa hakkını almak için uğraşıyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leopolidas -- 8 Aralık 2021; 0:28:31 >

• 28 kasim aksami aldigim D14 i5 cihaz 1hafta once gelmisti, 1aralikta. (13,3inc Yoga2pro cihazimin distan disa olculerinden daha kucuk bu alet)

Hafta sonu pazar firsatim oldu acmaya paketi.

aslinda Ryzen islemcili olani almak istiyordum, hem islemci hem dokunmatik ekran farkindan dolayi.

i5 te dokunmatik ekran yoktu aciklamalarda.

elektronikte ilk defa sansim tuttu sanirim, pazar gunu koliyi actim, dokunmatik ekran cikti :)

sevindirik oldum cocuk gibi.

iade sansini degerlendiriyordum aslinda, ama hic niyetim yok bu ortamda.

Suan hala 11.999 etiketiyle satista lan i5 D14 cihaz da dokunmatik ekran var, kullanan - lazim olan arkadaslarin bilgisine.

huawei matebook 14 klvd-wfh9 - cihazin tam serisi bu.

Ingilitere icin uretilen bir alet, windows home single lang ENG isletim sistemi.

ilgisi olanlar google dan detay bakabilir, ben bir iki gune full kullanima baslarim ancak, bilgileri transfer ettikten sonra.

Firsati basligini acan arkadas a tsk ederim.

• C_e_R_k_H_a_N_n C kullanıcısına yanıt
    Merhaba, D16 da dokunmatik ekran var mı? Varsa nasıl kullanılıyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.