Şimdi Ara

HUAWEI Matebook D16 // ANA KONU (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
203
Cevap
9
Favori
9.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben en son yazdığımdan bu yana kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamadım reset atma/çökme vs. de dahil.

• kaanazzg kullanıcısına yanıt

Huawei ye yazdım klasik bir metin göndermişler, formatlayın(f10 ile fabrika ayarlarına çevirme) olmazsa bize gönderin falan.

Geçenlerde ekran renkleri garip görünmeye başladı driver güncellemesi ile hallettim.

Fakat bu kapanma dün akşamda şarjda iken hem de aniden oldu , sanırım yazılımsal.

• edizz E kullanıcısına yanıt

Hocam ekran kartı sürücünün linkini paylaşabilir misiniz? Ben siteden indirdiğimde uyumlu değildir hatası alıyorum bir süre sonra.

• fofer kullanıcısına yanıt

AMD-Software-Adrenalin-Edition-22.10.1-Win10-Win11 sürümünü kurdum, bende de bazen uyumlu değil diyor.

Bazen videolarda renkleri beğenmediğimde bana kontrast yüksek geliyor nedense, yani bunu ifade etmek zor ama renkler gerçekci olmuyor bu durumda ise aygıt yöneticisinde görüntü bağdaştırıcılarında windows yazanı kaldırınca düzeldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: edizz

AMD-Software-Adrenalin-Edition-22.10.1-Win10-Win11 sürümünü kurdum, bende de bazen uyumlu değil diyor.

Bazen videolarda renkleri beğenmediğimde bana kontrast yüksek geliyor nedense, yani bunu ifade etmek zor ama renkler gerçekci olmuyor bu durumda ise aygıt yöneticisinde görüntü bağdaştırıcılarında windows yazanı kaldırınca düzeldi.

Teşekkür ederim hocam. Adrenalin sürümünü kurduğumda sürekli uyumlu değil uyarısı geliyor.

Ben bu kadar saçma bir cihaz görmedim.

• fofer kullanıcısına yanıt

Windows 11 ekran kartı güncelleme ile ilgili son durumum:

AMD Cleanup Utility var , amd driverlerini tamamen siliyor bilgisayardan(güvenli mod falan girip çıkıyor)

Sonrasında tekrar kurulum yaptım (22.10.3 sürümü), düzeldi gibi 3 gündür sorun yok.

Ek olarak otomatik driver yüklemesini engellemek için şöyle bir ayar yaptım (bilgisayarım > özellikler > gelişmiş...)

HUAWEI Matebook D16 // ANA KONU
  • Hackintosh yada linux kurup deneyen var mı?

• Dün 16 GB i5 modelini alarak aranıza katıldım
  • Hocam merhaba gerçi çok yeni ama batarya süresi nasıl? Hangi parlaklık düzeyinde ne kadar süre gidiyor?

• Averell Dalton kullanıcısına yanıt
    Ürün elime maalesef gelemiyor . Hepsiburada kasımın ilk haftası 7.6 milyon ürün satmış kargolar aşırı gecikecek gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M540 -- 9 Kasım 2022; 13:40:0 >
  • Ürün halen gelmedi ilk defa bir müşteri hizmetleri yetkilisine hakaret ettim. Süreç hakkında hiç yardımcı olmuyorlar

• Bu Kasım indirimleri zamanında bu tarz gecikmeler oluyor hocam. Kargo altyapısı belli ülkenin. Bir ihtimal de hepsiburada'dan ilk kez böyle yüklü alışveriş yapıyorsanız bir kaç gün güvenlik bekletmesi yapabiliyorlar. Ben de teyzemin kızına onların kızı ile laptop almıştım kendi hesabımdan ve onların adresine kargolanacak şekilde. Hepsiburada'dan normalde bebek bezi, mama falan dışında bir şey almadığımdan ve başka kart kullandığından şüphelenip bekletmişlerdi alışverişi. Ben müşteri temsilcisi ile konuşup durumu doğrulayınca kargolanmıştı. Belki böyle bir durum da olabilir. Umarım en kısa sürede elinize gelir.

• Weisanstein kullanıcısına yanıt
    Yoğunluktan dolayı oldu. Evet bir sistem var paket başına ücret veriliyor taşımacılara bu yüzden şubeden teslim yapılmıyor. Bu günlerde bu sistem sıkıntı çıkariyor eleman/taşıt eksikliğinden dolayı. Aras/yurtiçi vs olsa ben gider direk şubeden alırdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M540 -- 16 Kasım 2022; 14:17:9 >
  • Geçen yıl 8300 liraya aldım bu bilgisayarı. 1 yıllık süre zarfında en ufak problem çıkarmadı. Sadece klavyesi sinirimi bozuyor bazen. Eksik tuşlar var (Home gibi, End gibi) önceden kullanmayı alışkanlık haline getirdiğim. Onun dışında çok memnunum.

Yalnız şu hoparlörlerin olduğu bölümlerin tozlanma/temizleme işini nasıl çözücez bilemiyorum. Kasayı açıp çıkartıp temizlesek garanti bozulacak. HUAWEI Matebook D16 // ANA KONU 

• bl@ckh@wk kullanıcısına yanıt

Home Fn + sağ yön tuşu

End Fn + sol

Page down Fn + ağağı

Page up Fn + yukarı

• Sağdaki tuşlardan kamera hariç hepsi gereksiz koyulmuş
  • D16 i7 modelini almayı düşünüyorum, batarya süresi ne durumda 6-8 saat falan veriyor mu ?
  • iyi günler arkadaşlar aranızda huawei matebook d16 i7 olan modeli kullanan var mı varsa type c den iphone şarj ediyor mu ben 4 5 aydır aldım aldığım ilk günden beridir şarj etmiyor telefonları garantiye de yollamak istemedim ilk başta ama yollamayı düşünüyorum

• parieur kullanıcısına yanıt

Bende i7 2022 Rlef-x olan model var ama iphon kullanmadığım için yorum yapamıyorum.

• Huawei Matebook 16 Sert Koruma Kılıfı isteyen olursa bana ulaşabilir. Kendime D16 2022 için almıştım ama uygun değil.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.