Şimdi Ara

★★★Huawei Mate 8 ANA KONU★★★ (272. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.811
Cevap
46
Favori
279.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 270271272273274
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Mate 8 için themes manager for huawei adlı app dan tema indirip, telefonumda kullanıyorum.

Belki 1 senedir çeşitli temalar indirdim hiç bir sorun olmadan uygulandı..

En son ios 12 diye bir tema indirip uyguladıktan sonra bişeyler oldu. Şimdi temayı değiştirmek istesem de değişmiyor.

Temayı uygulaya basınca uygulamak için uzun uzun bekliyor ama olmuyor.

Buna benzer bir sorunla karşılaşan oldu mu?

Çözümü ne olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu Honor Note 10 ülkemize gelse de mıncıklasak accık.

• quote:

Orijinalden alıntı: muhendis biri

Arkadaşlar merhaba.

Mate 8 için themes manager for huawei adlı app dan tema indirip, telefonumda kullanıyorum.

Belki 1 senedir çeşitli temalar indirdim hiç bir sorun olmadan uygulandı..

En son ios 12 diye bir tema indirip uyguladıktan sonra bişeyler oldu. Şimdi temayı değiştirmek istesem de değişmiyor.

Temayı uygulaya basınca uygulamak için uzun uzun bekliyor ama olmuyor.

Buna benzer bir sorunla karşılaşan oldu mu?

Çözümü ne olabilir.
    Arkadaşlar yok mu benim gibi bu sorunu yaşayan ?

Her türlü şeyi denedim ama sonuç alamadım .
    Galiba telefonu sıfırlamak zorunda kalacağım ..
  • Bu gibi durumlarda uygulanacak iş basittir. Madem ios temadan sonra bu oldu, ilk önce ios temayı yğklediğiniz programı kaldırın, sonra telefondaki kilasik temayı yükleyin, sonra tekrar programı kaldırıp yeniden ios tema dışında başka tema yükleyin.

Veya daha basiti, ayarlardan uygulamalara girin, orada temalar programını açın verileri sil deyin, bütün yema ayarlarınızı siler. Aynı bu yöntemi kullandığınız programı ayarlar, uygulamalarda bulup, verileri sil deyincede yspması gerekir. Deneyin bi.

• İyi akşamlar arkadaşlar,

Bu Mate 8 in akıllı kılıf ayarını nereden yapıyorduk. Kaç gündür aradım bulamadım...
  • merhabalar

telefon bu aralar kendiliginden göz konforunu açıyor bunu otomatik yapıyor ayarla falanmi alakali rahatsiz oluyorum sevmiyorum ben istemezsemde kendinden açıyor.

• Merhaba, elimde var. 64 gb olan. Gold rengi. Sıkıntısız tüm aparatları duruyor. Cızıksız. Sıfırdan farksız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 700 e alıyim

• yukselg Y kullanıcısına yanıt
    😁

• kaç istiyorsun ki

• Fiyat nedir hocam

• 1.300-TL hocam. Orjinal kapaklı kılıfı ve tüm aparatları sıfır gibi eksiksiz vereceğim. Eşim kullanıyordu.
  • 2 sene önce 1500 e aldığım cihazı 1300 e imkansız fiyat ki güncelliği ve donanımı bitmiş bir cihaz. 700-900 arası gider

• o Sizin görüşünüz.Benim kırık ekranlı Mate 8i bile 1000 satmadım.Şuanki kurla Mate 8 en az 1000 lira eder.

Kirin 950 boş bi işlemci değil.Kamerası olsun pil ömrü ve sağlamliği olsun hala çok iyi durumda bence.

İki telefon arasinda kaldim.Honor Play yada Lg v30+ alacağım

Sen cidden şaşırmışsın donanımı bitmiş dediğin cihaz amiral gemi! Bugün ikinci eli 1900tl civarı satılan p20 lite veya a8 2018 halen mate 8 in eline su dökemiyor performans farkı %40!!! Kamera desen a8 2018 çamur gibi p20 lite ise mate 8 e yakın performansta kısaca 800-900 ü rüyanda görürsün

Aciliyeti yoksa bu cihazı 1500tl den ucuza satan hiç kusura bakmasın enayidir

• güncelleme desteği bitmiş bir cihazdan bahsediyorsun. ve şuan yeni çıkan cihazlardan neden lite ları karşılaştırıyon. amiral gemilerle neden kıyaslayamıyorsun? şuanki amiral gemiler 7-10 nm ile üretilirken işlemcileri vs. leri uçmuş giderken senin amiral gemi dediğin cihaz pubg de minimum grafikde dahi kasan bir cihaz. 1500 e şuan mate 8 alacağıma 500 daha koyar mate 10 lite alırım ki en güncel cihazlardan biri ve performansı da mate 8 i aratmaz

Sana 5 sene destek verecek marka var mı? Veya güncelleme almadığı için cihazın eksik bir yanı var mı?

Güncel amiral gemilerle kıyaslamadım çünkü 1500tl ye amiral gemi yok! 3000tl den aşağıda bulamazsın.

Yalanını sevsinler pubg oynanmıyor muşşş mali T880 mp4 pubg de takılıyorsa p20 lite, a8 2018, q7 plus,mate10 lite hepsi çöp olurdu bu cihazlarla çatır çatır oynanıyor!! ki hepsindede bahsettiğim gpu nun kırpık hali mevcut!!

Kurduğum yüksek grafik isteyen oyunlar nfs most wanted, asphalt 9, real racing 3, modern combat blackout, mortal kombat,dead trigger 2 hiçbirinde en ufak takılma yaşamadım!!!

Performansı aratmaz dediğin mate 10 lite kirin659 cpu ve mali t830 mp2 gpu kullanıyor ve mate 8 in yanından geçemez dahada gülünç olma istersen

Sen elindekinin kıymetini bilemediysen oda bizim sorunumuz değil!!!!

Ben mate 8 in 32 gb lik modelini kullandım. Arkadaşımdada mate 10 lite var. Kesinlikle mate 8 çok daha seri. Sadece kamera konusunda lite daha iyi. onun haricinde mate 8 daha üstün.

Ama arkadaşın dediği gibi mate 8 1500 tl bandında satılacak bir cihaz değil. Geçen hafta arkadaşım 1 aylık yurt dışı full kutu mate 9 u 1750 tl ye aldı.
  • mate 8 in bataryasını çıkardım az önce ve yeni batarya taktım. ancak önceki batarya altı yapıştırılmış durumdaydı. yeni batarya altına bant yapistirmadim. sizce sorun olur mu?

• sıkışık ise sağa sola oynamıyorsa hiç bir şey olmaz

• 
Sayfa: önceki 270271272273274
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.