Şimdi Ara

★★★Huawei Mate 8 ANA KONU★★★ (265. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.811
Cevap
46
Favori
279.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Saka gbi ya klavye hattaki internetide bitirmis 10gbde ordan yemis ne oluo ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • berkerseker B kullanıcısına yanıt
    SwiftKey klawye indir o klawyeyi devre dışı bırakırmısınbi bir süre böyle dene

• yukselg Y kullanıcısına yanıt
    yok bu sefer hiçbişey inmio yüzde 1 bile inmio öle kalıo kafayı yicem ya bi günde hem akn hem telefonun interneti sömürdü telefonun fatura fullendi 150 lira du bakalım daha neler gircek :D
    telefonu sıfırla en iyi çözüm o şuan

valla biraz kurcaladım su an cok yavasta olsa indirio bkym beklicem gene bişey olursa öyle yaparım artık
  • Arkadaşlar telefonum B563 sürümünde. B594a sürümüne kadar görünüyor. Hangi sürüme güncellememi tavsiye edersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eresin00 -- 9 Nisan 2018; 18:41:16 >
    yok hocam olmadı indirdi 5 saate ama kurmadı hata verdi sıfırlıyım telefonu kalsın öle biraz kurcaladık heryerden girdi ne güzel duruodu yerinde :D
  • eresin00 E kullanıcısına yanıt
    594a kullanıyorum sorunsuz tavsiye ederim

Programın kendi içinde nasıl yapıldığına dair anlatım videosu var. Özetle kendi sürümüne göre aşağıdaki yöntemi kullan wi-fi üzerinden hiç oynama yapmadan.

Firmware Finder'i kur c185 için şu anda b585 sürümü mevcut. 1,926gb lik full ota olanı seç Menüden get an update through dns'yi seç parmağın ile biraz aşağıya inip en alttan register Updateyi seç ve hemen sonrasında da yine aynı yerden ortadaki Change Dns'yi seç otomatik vpn server çalıştıracak ve telefonun ayarlar kısmındaki normal güncelleyicin artık b585 sürümünü görecek normal güncelleme gibi güncelleyebilirsin. Başladıktan sonra vpn server'i kapatabilirsin. Kolay gelsin.
  • ailkem kullanıcısına yanıt
    Valla hocam sıfırladım şu an bu resimdeki var bunda bi sıkıntı yoksa kalıyım bu sürümde çok zararlı çıktık

• ailkem kullanıcısına yanıt
    Valla hocam sıfırladım şu an bu resimdeki var bunda bi sıkıntı yoksa kalıyım bu sürümde çok zararlı çıktık

Teşekkürler.

594a yı kur bence daha güzel sürüm

B211 den direk oraya geciyomu yani sikinti oluyomu olmuyomu gene bosa ugrasmiyim

ilk önce dene olmazsa 585 den 594a ya geç

İnstal failed dio yuklemio gene ugrasamam artik yeter kalsin

sen bilirsin

• Merhaba arkadaşlar. Mate 8 yaklaşık 1.5 yıldır mutlu mesut yaşıyorum. Değiştirneyi hiç düşünmüyorum. Ama zorunda kalsam yine Huawei alırım. Mate 10pro yu çok beğendim.

Telefonla ilgili yeni bir şey öğrendim ve sizlerle paylaşmak istiyorum. Belki çoğunuz biliyorsunuzdur gerçi. Telefona parmak eklemimizle bir kere tıklayıp(2 kere ekran görüntüsü alır) akabinde ekrana S harfi çizersek tüm sayfanın(aşağı kayarak) görüntüsünü alıyor.

594a yükledim ve daha hızlı ve uyumlu geldi bana.
  • en son fiyatı nedir.

• dişçi79 kullanıcısına yanıt
    Olsun bilmeyen arkadaşlar için faydalı bilgiler

• 
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.