Şimdi Ara

★★★Huawei Mate 8 ANA KONU★★★ (263. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.811
Cevap
46
Favori
279.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 261262263264265
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben 583 den 585 e güncelledim. Gayet iyi oldu. Sanki şarj süresi daha iyi gibi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muRTah

1- Google Play'den Firmware Finder'ı ve yamasını (yama programının adı: Firmware Finder Proxy)  indir, kur. (yamayı kurmadan önce telefon ayarlarından-->gelişmiş ayarlar -->güvenlik sekmesinden  "bilinmeyen kaynaklar"ı aktif hale getirin . Yoksa yama kurulmuyor)

2- tel.  ayarlarından, wi fi ağınızın üzerine basılı tutup, değiştir deyip, proxy seçimini "el ile (manuel)" olarak seç.

Gelen  pencereden "proxy ana bilgisayar adı"na  localhost, 

"proxy bağlantı noktasına" da 8080 yaz. Kaydet. Çık

3- Firmware Finder'ı (FF)  aç...  Programın Ayarlarından

"use proxy for install" ve

"show packages for current region"u aktif hale getir.

4- FFda yazılım arat. Gelen yazılım paketlerinden uygun olanı seç. (ben, C185B560 kullanıyordum. Aratınca C185B580 çıktı. En üstteki 1,809GBlık" full OTA-MF'yi seçtim) sonraki ekranda en altta "get an update through prox" yi seç.

5- telefon ayarlarına git. Güncellemeleri denetle kısmından güncelleme arat. Seçtiğin güncellemeyi buluyor zaten... Oradan talimatları izleyerek yükle.

Kolaymış.

Tekrar teşekkürler.

Saygılarımla...

İlave 1-2 şey:

Telefonda yeni sürüm görünüp de siz güncelle dedikten  sonra, paketi indirip güncelliyor. Sonra "installation has finished. This Phone will be restarted (kurulum bitti, bu tel. yeniden başlatılacak)" diyor. Sonrasında restart ediyor. Bende, telefonun normal açılma süresinden (~30 saniyedir) yaklaşık 3-4 kat daha uzun sürede açıldı. Yani ekrana Huawei logosu geldikten sonra 1,5-2 dakika falan sürdü açılması... O aradaki" yusuf yusuf" sayısını size anlatamam...

Ama sabırlı olun. Hiç bir şeye dokunmayın. Sonunda açıldı ve kontrol ettiğimde de C185B580e güncellenmiş olduğunu gördüm.

Çok teşekkür ederim ilginiz için. @ailkem arkadaşın yaptığı tarihi (aşağıda yazıyor zaten) uyguladım şu an indiriliyor. Umarım sıkıntı olmaz.... :)

Firmware Finder'i kur c185 için şu anda b585 sürümü mevcut. 1,926gb lik full ota olanı seç Menüden get an update through dns'yi seç parmağın ile biraz aşağıya inip en alttan register Updateyi seç ve hemen sonrasında da yine aynı yerden ortadaki Change Dns'yi seç otomatik vpn server çalıştıracak ve telefonun ayarlar kısmındaki normal güncelleyicin artık b585 sürümünü görecek normal güncelleme gibi güncelleyebilirsin. Başladıktan sonra vpn server'i kapatabilirsin. Kolay gelsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ailkem

Firmware Finder'i kur c185 için şu anda b585 sürümü mevcut. 1,926gb lik full ota olanı seç Menüden get an update through dns'yi seç parmağın ile biraz aşağıya inip en alttan register Updateyi seç ve hemen sonrasında da yine aynı yerden ortadaki Change Dns'yi seç otomatik vpn server çalıştıracak ve telefonun ayarlar kısmındaki normal güncelleyicin artık b585 sürümünü görecek normal güncelleme gibi güncelleyebilirsin. Başladıktan sonra vpn server'i kapatabilirsin. Kolay gelsin.

Merhaba,

Dediğinizi yaptım şu an indiriyor. :) İnşallah sıkıntı çıkmaz. Çok teşekkür ederim ilginiz için... :)
  • muhendis biri kullanıcısına yanıt
    582ye güncelledim ben de. Ama 583 için uygun değildir diyor ff. 582den 585e deneyeceğim artık.

• Arkadaşlar benim telefonda son zamanlarda WhatsApp mesajları telefon kilitliyken gelmemeye başladı. Sadece programı açınca mesajlar geliyor. Pil ayarlarından programın kapatılmama olayını falan da yaptım fakat yine düzelmedi. Bi bilgisi olan var mı bu konuda? (Sürüm: C185B560)
  • Bildirimlerin geç gelmesi, WiFi deyken mi oluyor?

Bende de aynı sorun var ama sadece WiFi de iken oluyor.. İşin ilginç yanı sadece evin WiFi sinde iken oluyor , işyerinin WiFi sinde sorun yok.

3g de sorun yok..

• Ne Nougat, Ne Oreo

Yaşasın Marshmallow. NOKTA

• Cekican7 C kullanıcısına yanıt
    Nougat da ne sorun yaşadın bilemiyorum tabi ama kendi namıma B594a Nougat performansını çok iyi buluyorum. 7 buçuk saate yakın ekran açık kalma süresi var bu çok iyi bir değer bildirim sorunu yok, en ufak takılma kasma yok, multitask çok başarılı çalıştırdığım 10 programda ilk program geri yüklemeden şak diye açılıyor bu sürümden çok memnunum herhangi bir hatada gözlemlemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A21AA1D72 -- 20 Mart 2018; 11:46:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhendis biri

Bildirimlerin geç gelmesi, WiFi deyken mi oluyor?

Bende de aynı sorun var ama sadece WiFi de iken oluyor.. İşin ilginç yanı sadece evin WiFi sinde iken oluyor , işyerinin WiFi sinde sorun yok.

3g de sorun yok..

Yok kardeşim ya normal 4.5G de de gelmiyor. Senin telefonun sorunu çok daha garipmiş
  • Hata Yok Gayet Stabil Çalışıyor Ama Pil Ömrü Kısalıyor Ben EMUI 4'te 9 Saat Ekran Süresini Rahat Çıkartıyorum. Nougat Biraz Daha Ağaçlandırma Ve Yeşillik Yapmalı. Teşekkürler İyi Forumlar..

• Bu EMUI5. 1 Ne Ayak Yahu Bir Arkadaşınkini Güncelledim Doze Modu Herşeyi İnceliyor Ve Bildirim Baglantı Berbat Bilginize..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cekican7 -- 24 Mart 2018; 12:10:42 >
  • Şuan İtibariyle NXT-L29C185B585 Geçmiş Bulunuyoruz Sanırım Pil Ömrünü Test Edip Yorum Yapmalıyım. Sonuç Olarak Doze Modu Aktif, Ve Ekran Parlaklığı Manuel %38 Olarak Ayarlı Pil Yine 2 Gece 3 Gün Çıkaracak.. Saygılar..

★★★Huawei Mate 8 ANA KONU★★★

• Cekican7 C kullanıcısına yanıt
    Ben günde yaklaşık 10 saat oyun oynuyorum. 14-15 saat anca gidiyor.

Saygılarımla.

• Birşey sorucam şimdi bendeki sürümde nxt–l29c285b160 mate 8 e oreo gelicekmi fir fikri olan varmı? Birde b560 ile b580 in farkı nedir?

• Turkuaz_TR kullanıcısına yanıt
    Son açıklamalara göre gelecek. B560 ile B580 arasında bildiğim kadarı ile şarj süresinin uzun kullanımda daha iyi olması ve google güvenlik paketleri farkı var. Bir de video ve 3. parti uygulamalarda ses sorunu yaşayanlara yönelik bir düzeltme olsa gerek.

B585 sürümüne geçince de yine pilde düzenlemeye gidilmiş. 3d Panorama mod ile galeri de hatalı silinen resimler için çöp kutusu uygulaması gelmiş. Ekstradan selfie çekimlerinde daha paşarılı hale getirilmiş. Şahsen B580 ve B585 arasında pildeki farkı hissetmedim ama iki sürümde de sorun yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ailkem

Son açıklamalara göre gelecek. B560 ile B580 arasında bildiğim kadarı ile şarj süresinin uzun kullanımda daha iyi olması ve google güvenlik paketleri farkı var. Bir de video ve 3. parti uygulamalarda ses sorunu yaşayanlara yönelik bir düzeltme olsa gerek.

B585 sürümüne geçince de yine pilde düzenlemeye gidilmiş. 3d Panorama mod ile galeri de hatalı silinen resimler için çöp kutusu uygulaması gelmiş. Ekstradan selfie çekimlerinde daha paşarılı hale getirilmiş. Şahsen B580 ve B585 arasında pildeki farkı hissetmedim ama iki sürümde de sorun yok.

Peki android oreo gelecekmi net bir bilgi varmı?

• Turkuaz_TR kullanıcısına yanıt
    Gelecek. Huawei CEOsu açıkladı ancak takvim (ne zaman geleceği) vermedi. Heyecanla bekliyoruz.

Saygılarımla...

• quote:

Orijinalden alıntı: muRTah

Gelecek. Huawei CEOsu açıkladı ancak takvim (ne zaman geleceği) vermedi. Heyecanla bekliyoruz.

Saygılarımla...

Bilgilendirme için teşekkür ederim.

Saygılar bizden

• Mate 8 Oreo Çok Yakında Eylül'de Geliyor Sevgilim.. 😎
    Huawei şu anda bu telefonlar için en son güncellemeyi geliştiriyor ve en son güncellemeyi sunma zaman çizelgesini henüz ortaya koymadı. Umarım beklemek çok uzun değildir.

EMUI 8.0 - EMUI 5.1'in halefi - resmi olarak birkaç hafta önce şirket tarafından uygulamaya konuldu. Şirket, Android sürüm numaraları ile senkronize etmek için Android tabanlı özel teninin numaralandırma şemasını değiştirmeye karar verdi.

Şirkete göre, EMUI 8.0 “verimli, güvenli ve her şeyden önce kullanıcı dostu bir avant-garde teknoloji yazılımı”. Yazılım deneyimini daha akıllı ve daha hızlı hale getiren yapay zeka ile geliyor.

İşletim sisteminin güncellenmiş sürümü, Gerçek Zamanlı Sahne ve Nesne Tanıma, Akıllı İpuçları ve AI hızlandırılmış dil çevirisi gibi özelliklerle birlikte gelir. Ayrıca kaynak tahsisi, içerik farkındalığı, kullanıcı davranışı ya da davranış tahmini gibi yapay zeka tabanlı yetenekler de getiriyor.

Huawei'nin en yeni özel işletim sistemi Android Oreo'ya bağlı olduğundan , kullanıcılar ayrıca bölünmüş ekran arayüzü, navigasyon platformu, tek elle kullanım ve akıllı görünüm gibi özelliklere de erişebilecekler. Şirket daha önce, gelişmiş AI teknolojik özellikleriyle desteklenen, daha hızlı ve daha akıllı telefon deneyimi sağladığını söylemişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cekican7 -- 2 Nisan 2018; 10:19:12 >

•  ★★★Huawei Mate 8 ANA KONU★★★

Mayıs ayı içerisinde Oreo güncellemesi gelecek

• 
Sayfa: önceki 261262263264265
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.