Şimdi Ara

★★★Huawei Mate 8 ANA KONU★★★ (255. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.811
Cevap
46
Favori
279.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar telefonumu rootlamak istiyorum. Kingrootta denedim olmadı. Nasıl root atabilirim buna?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ustam bana güncelleme gelirmi, telefonu alalı 1 ay oldu. Güncelleme gelmedi hiç

★★★Huawei Mate 8 ANA KONU★★★

• Eski pili hasarlı bir şekilde çıkarabildim o pilde gitti anlayacağın. Sorun pildemi onu anlamadım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bölgelerimizde farklı o bakımdan tam olarak bilemiyorum firmware finder proxy yöntemiyle güncelle
  • ronaldo0709 R kullanıcısına yanıt
    senin dediğin mate 8 android 8 alıcak. görücez bakalım alıyo mu almıyor mu.

• Bu konu hakkında hiç bilgim yok. Dediğiniz programla nasıl güncelleyebilirim, güncelledikten sonra verilerim silinmez değilmi?

• sercio_31 S kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimal sorun pil dedir. Bende n11 üzerinden pil aldım. 2 haftadır kullanıyorum. Gayet memnunum. Orjinal çıktı. 8 saate yakın ekran süresi alıyorum.

• Bana da otadan 594 geldi. Güncelledikten sonra 594a da uygun görünmeye başladı. Sizce gerek var mı yüklemeye? 594 ile 594a arasında kayda değer fark var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: ktdgvr

Bana da otadan 594 geldi. Güncelledikten sonra 594a da uygun görünmeye başladı. Sizce gerek var mı yüklemeye? 594 ile 594a arasında kayda değer fark var mıdır?

A nın mutlaka bir esprisi vardır diyerek onunda ota güncellemesini kurdum garanti olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: messevim

Bu konu hakkında hiç bilgim yok. Dediğiniz programla nasıl güncelleyebilirim, güncelledikten sonra verilerim silinmez değilmi?

Konuda onlarca kez paylaşıldı "firmware finder" şeklinde konu içi arama yapabilirsin.
  • Fremware Finder de 582 mevcut, ordan güncelleyebilirsin. Program ile ilgili önceki sayfalara bakarsan güncellemene yardımcı olacak konu ve açıklamalar var. Kolayca güncellersin

• akınAK A kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Arkadaşın dediği gibi konu içi arama bölümünü bulamadım. Biraz geri sayfalara bakayım öyleyse. Peki bu güncellemeler sadece güvenlik güncellemerimi yoksa yeni özelliklermi ekleniyor?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sagolun hocam. Açıklamada WhatsApp optimizasyonu ve google güvenlik optimizasyonlarindan söz etmiş. Gözle görülür başka bir şey yok sanırım. İnternetim kısıtlı, şimdilik güncellemeyeceğim.

Büyük olan pakedi mi kurdunuz?

• Bu güncelleme, Galeri'deki anahtar kelimeleri içeren resimleri aramak için bir özellik ve cihaz kullanımda değilse indirilen sistem güncellemelerini 02: 00-4: 00 arasında otomatik olarak yüklemek için bir özellik ekliyor.

[Ne var ne yok]

Galeri'de önemli kelimeleri (konum, tarih, albüm adı gibi) içeren resimleri aramak için bir özellik ekler.

İndirilmemiş sistem güncellemelerini, cihaz kullanımda değilse etkinken 2: 00-4: 00 arasında otomatik olarak yüklemek için bir özellik ekler.

[Optimizasyonu]

Daha iyi benlik seçmek için Ayna yansımasıyla ilgili ayarları ve istemleri optimize eder.

Uzun süreli kullanım için güç tüketimini optimize eder.

Geliştirilmiş sistem güvenliği için Google güvenlik yamalarını entegre eder.

Notları güncelle:

1. Bu güncelleme kişisel verilerinizi silmeyecektir, ancak güncellemeden önce önemli verileri yedeklemenizi öneririz.

2. Güncelleme sırasında herhangi bir sorunla karşı karşıya kalırsanız, yardım için lütfen Huawei müşteri hizmetleri hattını arayın veya yetkili bir Huawei servis merkezine başvurun.

• Alacak, göreceksin ;)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • akınAK A kullanıcısına yanıt
    Eyvallah. Son olarak ben burdan hangi güncellemeyi indireyim? En baştakinimi  ★★★Huawei Mate 8 ANA KONU★★★

• ktdgvr kullanıcısına yanıt
    475mb lık sürüm ardından 446mb lık sürümü yükledim

• 582 olanı indiriyorum, digerleri henüz kurulum için uygun degil

★★★Huawei Mate 8 ANA KONU★★★

• Takar takmaz telefon acildimi? Ben taktım sarj oluyor gösteriyor 10 saate yakın şarjda kaldı 0 dan yukarı çıkmadı . Telefon hiç açılmadı.

• sercio_31 S kullanıcısına yanıt
    Evet takar takmaz açıldı. Sanırım %65 falan şarj vardı içinde.

• 
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.