Şimdi Ara

★★★Huawei Mate 8 ANA KONU★★★ (253. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.812
Cevap
46
Favori
279.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    minimum huawei mate 9 ve üsti cihazlar alıcak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba,

şu an yüklü versiyon nxt-l29c636b589 ve firmware finder dan baktığımda yeni versiyon (594a) uygun görünüyor. 2 defa denedim ama yüklemeyi bitirdikten sonra hata veriyor. bilgisi olan var mı? teşekkürler
     ★★★Huawei Mate 8 ANA KONU★★★
  • ktdgvr kullanıcısına yanıt
    Mate 8 in oreo alıp almayacağı konusunda olumlu yada olumsuz resmi bir açıklama bulunmuyor.

Varsa paylaşılır zaten...

• masterofdisaster84 M kullanıcısına yanıt
    Bende de nxt-l29c636b589 yüklü. Fakat 94 ve 94a uygun görünmüyor.

Bende de izin verilmiş şeklinde çıktı. Ancak indirdikten sonra yine malum hatayı verdi. Deneme yapıyorlar herhalde.

Bende 594a imei ile kontrol edince uygun değil, imei siz kontrol edince uygun görünüyor. Sanırım çok yakın zamanda yüklemeye uygun hale gelecek.

• Arkadaşlar ekranım kırıldı. daha garantisi devam ediyor. delta servisi aradım fiyat söylemediler önce gönderin diyorlar. yakın zamanda ekran değişimi için ücret ödeyen var mı?

ya da gönderme boşver diyorsanız izmirde yaptırabileceğim orjinal ekran takabilecek bir yer önerebilir misiniz?

ya da internetten bana kaliteli orjinal ekran alabileceğim bir yer söyleyin ggdeki 11deki satıcılara güvenemiyorum şimdi orjinal mi değil mi nasıl anlayacağım onu da bilmiyorum. ben evde değiştireyim elim yatkındır.

akşam akşam iş aldık başımıza elimden kaydı gitti telefon:(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10lion -- 22 Ocak 2018; 18:51:18 >
  • 10lion 1 kullanıcısına yanıt
    Ben 1 ay önce İstanbul da gsmiletişim e yaptırdım 250-280 lira gibi bir fiyata. Ekran orijinal değil sanırım ama orijinali hiç aratmıyor. Kargo ile gönderme ve yaptırma seçeneği var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yukselg Y kullanıcısına yanıt
    Yüksel Bey özelden mesaj yazdım. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

• Arkadaşlar telefonu fabrika ayarlarına sifirladigimizda sürümde ilk aldığımız sürüme dönüyor mu? Dönüyorsa sıfırlamayı düşünüyorum.

• sercio_31 S kullanıcısına yanıt
    Dönmez. Şuan ki kullanmış olduğunuz versiyonun temiz yani ham kurulu haline döner.

• Bugün 594 update kendiliğinden yüklendi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sercio_31 S kullanıcısına yanıt
    özelden bir mesaj gelmedi
  • Arkadaşlar sonunda 560 tan 582 ye yükseltmeyi başardım. 583 ve 585 te sertifika hatasi veriyor. Ancak pilimde hicbir düzelme olmadı. Saat 8 de sarjdan aldığım telefon 9:50 de şarz sıfırlandı. Birde % 50 iken bir anda 0 a düşüyor. Telefon rahatsız edici bir ses çıkarmaya başlıyor ve kitleniyor kendi kendine kapanana kadar susmuyor. Sürümle ilgisi varmı yoksa benim pil sizlere ömürmü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sercio_31 -- 25 Ocak 2018; 9:56:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sercio_31

Arkadaşlar sonunda 560 tan 582 ye yükseltmeyi başardım. 583 ve 585 te sertifika hatasi veriyor. Ancak pilimde hicbir düzelme olmadı. Saat 8 de sarjdan aldığım telefon 9:50 de şarz sıfırlandı. Birde % 50 iken bir anda 0 a düşüyor. Telefon rahatsız edici bir ses çıkarmaya başlıyor ve kitleniyor kendi kendine kapanana kadar susmuyor. Sürümle ilgisi varmı yoksa benim pil sizlere ömürmü

Sizin pil gitmiş bence.

Benim de aldığımdan 18 ay sonra pil performansı düştü. Yoğun kullanımda günde 3- 4 kere şarj ister olmuştu.Resmen telefondan soğumuştum .
    Pili değiştirdim . Aynen ilk günkü performansa kavuştu . Sabah 8 de şarjdan alıyorum .
    Yoğun olarak kullanmama rağmen gece 12 ye kadar % 30-40'dan aşağı düşmüyor.

• N11 sen pil siparişi verdim burdan paylaşılmıştı link umarım orijinal çıkar

• Android 6 da şarj daha iyi giriyordu o kesin ama 7'de de hemen bitiyor gibi bir şikayetim yok. 594 numaralı sürüm için de ancak bir süre gözlemleyip yorum yapabilirim

• 594 güncellemesi bana da ota dan geldi ve güncelledim.

• anonymousilver A kullanıcısına yanıt
    594 e geçiş olmuyor. nasıl yaptınız. frimeware den indirdim kimlik hatası veriyor

• Kapaklı kılıf kullanan arkadaşlar, kapak kapandığı zaman çerçeve içinde çıkan resmi nasıl değiştirebiliriz ?..

• 
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.