Şimdi Ara

Huawei Mate 30 pro bildirim problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen yıl
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 5 gün 7 saat 10 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Türbülans Havayolları A.Ş (4 mesaj) vbalikci (3 mesaj) altunkeser (1 mesaj) badcrow (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2 mesaj) Mobil (4 mesaj) Uygulama (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Huawei >> Huawei Mate 30 pro bildirim problemi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3023 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Merhaba arkadaşlar yaklaşık 4 gündür mate 30 pro kullanıyorum, google play servisleri yüklü. Anlamadığım bir şekilde bildirim problemi yaşıyorum gmail, youtube, google play bunlardan bildirim gelmiyor. Akla gelebilecek bütün ayarlar yapıldı pil optmizasyınlarından izin verildi yinede google uygulamarından bildirim gelmiyor. Cihaz fevkaledeninde ötesinde sırf bu yüzden cihazı değiştirmekte istemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türbülans Havayolları A.Ş -- 24 Mayıs 2020; 14:47:2 >

|
    |
  • Yarbay
    4608 Mesaj
    P40 pro da da var. Sebep Google push bildirimleri. Onlar olmadan hms bir yere kadar. Bildirim servisi olanlardan bildirim geliyor gerisinden yok. Ciddi sıkıntı bu ve bahseden yok. Telefon harika ama bildirim gelmediği için boş bişi.
  • Yarbay
    3023 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: vbalikci

P40 pro da da var. Sebep Google push bildirimleri. Onlar olmadan hms bir yere kadar. Bildirim servisi olanlardan bildirim geliyor gerisinden yok. Ciddi sıkıntı bu ve bahseden yok. Telefon harika ama bildirim gelmediği için boş bişi.
    Bununla ilgili kapsamlı bir yazı yazacam, ben yazılanlara inanarak aldım bu durum hayal kırıklığı oldu. Başkaları hayal kırıklığı yaşamasın..
  • Yarbay
    4608 Mesaj

Xda da ciddi bu konuyu yazmışlardı. Mate 30 pro kullandım durum p 40 kadar vahim değil. P40 pro da facebook ve uygulamaları ve sadece telegramdan bildirim geliyor. O da onların kendi push servisleri olduğu için. Güncelleme gelene kadar telefonu kenara koyup iphone 11 pro max dan devam ediyorum. Bir iki güncelleme ile düzelme olmasa satacağım. Kendi market uygulamaları da bildirim göndermiyor. Mesela kelimelik indirdim hms den yine bildirim yok. Google kurmadım sadece hms kullandım onda da bildirim yok. Garip bir durum.
    |
    |
    Türbülans Havayolları A.Ş kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3023 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: vbalikci

Xda da ciddi bu konuyu yazmışlardı. Mate 30 pro kullandım durum p 40 kadar vahim değil. P40 pro da facebook ve uygulamaları ve sadece telegramdan bildirim geliyor. O da onların kendi push servisleri olduğu için. Güncelleme gelene kadar telefonu kenara koyup iphone 11 pro max dan devam ediyorum. Bir iki güncelleme ile düzelme olmasa satacağım. Kendi market uygulamaları da bildirim göndermiyor. Mesela kelimelik indirdim hms den yine bildirim yok. Google kurmadım sadece hms kullandım onda da bildirim yok. Garip bir durum.
    Bende bir yandan bekleyeyim diyorum, bir yandan da fazla değer kaybı olmadan elden çıkarıp samsunga geri dönüş yapayım dedim. Ama cihaz o kadar güzelki insan kıyamıyor da değiştirmeye. Çift hat kullandığım için ikinci bir tlf alıp google olaynı ondan halledeyim diyorum bu defa da iki telefon taşımak sıkıntı oluyor.

• Yarbay
    4608 Mesaj

İki cihazda harika. Ama bildirim sorunu ciddi sıkıntı yaratıyor. Eskiden de vardı bu sorun. Ama bu google savaşı ile iyice velirginleşti.
    |
    |
    Türbülans Havayolları A.Ş kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1591 Mesaj
    Cozume ulaşan varmı
  • Yarbay
    3023 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: altunkeser

Cozume ulaşan varmı
    Malesef yok, ben 1 ay oldu cihazı bu yüzden sattım
    |
    |
  • Binbaşı
    1801 Mesaj
    Hocam bu konuda bildirimleri aktiflestirdikleri yazıyor bir bakin isterseniz

https://forum.xda-developers.com/huawei-p40-pro/help/p40-pro-gms-notifications-issues-t4082843/page26
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
vp satın al
valorant points
Webtures SEO;SEO Nedir?
bankacılar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,164
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.