Şimdi Ara

HUAWEI MATE 20 PRO ANA KONU & kullanıcılar kulübü (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.680
Cevap
62
Favori
332.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4800e ne ara düştü? Bende 6bin görünüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MoonNH M kullanıcısına yanıt
    P20 Pro ıle karıstırıstırdınız sanırım

• Mate 20 Pro resmi kendi sitesinden son surum yazilim indirme icin surekli takip edebileceginiz bir adres:
    https://forum.xda-developers.com/mate-20-pro/how-to/guide-manual-updating-firmware-t3893171

Kimsenin paylasmamasi ilginc ... Ne burada ne de baska yerlerde yok... Yukardaki siteden surekli daha da guncelini takip etmis olacaksiniz surekli guncelleniyor. Yani icerigi surekli guncellenen adrestekileri favorilerinize atin ve SIK SIK takip edin guncel kalin

Bugun itibariyle son guncel surum : 255

Bugun itibariyle 255 li yazilimi indirme direk adresi de asagidadir :
    http://update.hicloud.com:8180/TDS/data/files/p3/s15/G3469/g1750/v236353/f1/full/update_full_base.zip

• Guzel objektif bir incele yapmış

https://youtu.be/Nhw3bcyhlv0

• mmusty355 kullanıcısına yanıt
    Dikkat ediyorumda agir cekimde yazilimsal bosluk doldurmaca ile olusan atlamalar siyahliklar yani bilindik adiyla interpolasyonlu yapiyor :) Yani berbat.

Nedir bu denirse P20 Pro da da ayni fenomeni gorulmektedir iste :
    https://forum.xda-developers.com/huawei-p20-pro/help/truth-960-fps-slow-mo-t3789574

Ek olarak hic olmazsa 4K 30 FPS kalitesi de yapsaydi. Tamam S10 modellerinde 4K 60 FPS ustelik sure kisitlamasi da yok onu test etmesin MAte 20 Pro ile MAte 20 seviyesinde kalite kiyaslamasi olsun isterdim ve baskalari da suphesiz isterdi ... HWP pek te ozenli incelememis atlamis nedense :)

Yani eksik inceleme isterse objektif olsun sonucta eksiktir.

Gece video cekimlerinde bariz sarimtirak cekiyor adam yuzu saprasi sanki sarilik geciriyor :/ ...

Mate 20 Pro surekli bulanik cekiyor ondeki kamerasinda da belli oluyor ...

Odaklanma sorunu da var Huawei de .

MAte 20 pro da gun kararirken camindan isik huzmesi seridi capraz siritiyor ayni olay S10 Plus ta yok ...

Sonucta S10 Plus ta cift on kamerasi vardir MAte 20 Pro da o centige anca bir tane sigdirabilmisler . Sana gulmuyorum Huawei tasarimcilarina ve o halde cikmasina izin veren Cinli Merkezdeki kuruladir :) ...

MAte 20 Pro da araba kasasindaki kurumus camur izleri kisminda zor odaklandi sonrasi da yola donerken hemen kesti sanirim odaklama bozuk devam ediyor TIPKI Ilkay Zaman in acimasiz algilanan ama daha dogru incelemesindeki ifadeleri gibi sorunlu odaklanmasi olsa gerek.

MAte 20 Pro lansmaninda bile bu sorunu ilk fark eden Turk Teknoseyir in Ingiltere davetinde ilk ifade edilmisti. Aradan aylar gecmis yazilimsal olsaydi eminim ilk isleri odaklama sorunun cok yavas veya basarisiz olusuna cozerlerdi. Demek ki kronik ve yazilimsal da degil bir umut olsun gec dahi gelse... Gerci ne kadar sonra gelecek P30 PRO lar Kirin 985 ile geliyor sizintilar bircok yerden cikti ...

Sonucta HWP bu becerememis ama bu aksiliklerine ragmen MAte 20 Pro un goze batan eksik veya daha vasat olan kisimlari da belli olmaktadir.

Bu islerde yabancilarin incelemelerini oneririm daha itinali ve esit sartlarda . Disardayken her iki cihazin acisi bile cok onemli ufak aci farkliliklari pek onemsenmez ama hem fotograf cekim anlari hem de acilari bariz yakin degil.

HWP ekibi zaten onceki yillardan beri hep ozensiz vasat kendilerini de yapici elestiriyorum ve baskalari da var elbette ama kendi bildikleri mi desek yoksa Huawei in telkinlerine gore aman falsomuz filan varsa cihazlarimizda biraz dikkatli olsun aksi halde bir daha cihaz davaetiyeler vs olmaz da demis olabilir Huawei :) Kim bilir ...

• Yabanci bir inceleme sitesi

Ozellikle foto cekimleri yapmislar. yorumsuz

https://youtu.be/QDIAfoB6p6Q

• quote:

Orijinalden alıntı: Alcarinquue

Hocam başka kimse yazmadı. Ekranları gerçekten problemliymiş. Arkadaş bu konuda haklı olduğu için eledim ama hala aklımda :D BOE ekranlı denk gelirse diye.

Alıntıları Göster
    yeni seri panellerde sorun yok hocam.https://consumer.huawei.com/tr/support/warranty-query/
    buradan imei kontrol edildiğinde seri numarası vermesi lazım.18A15 varsa sorunlu ekran,18B15 varsa yeni panel sorunsuz ekran.

• Smart konudan gitsen de bizde yeni alacaklar da bir rahat etsek. Böyle bir iyilik yapar mısın bize. S10 ve note 9 da takıl orda eleştiri yap. Milletin aklını bulandırır durma.

• erkutamca kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkürler hocam mesela bu kutu resmınden anlayabılırmıyız S/N yazan serı no olmalı ama sızın soyledıgınız harf ve rakamları goremedım ?

HUAWEI MATE 20 PRO ANA KONU & kullanıcılar kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackberryBB -- 24 Mart 2019; 14:34:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackberryBB

Bilgi için teşekkürler hocam mesela bu kutu resmınden anlayabılırmıyız S/N yazan serı no olmalı ama sızın soyledıgınız harf ve rakamları goremedım ?

hocam imei ile adresten kontrol edin.
  • Bu da bir baska sorun forumda cevap gelmis ilgilenilmis deniliyor elle sil ugrasmaktan baska esasli cozum yok iste :
    https://uk.community.huawei.com/software-40/work-profile-broken-876/index2.html

Kullananlar epey sikayetci . Huawei sessiz yani umursamiyoru. Sorunlar surekli tekrarlaniyor insanlar cileden cikiyor.

4 aydir bu soruna cozum uretememis Huawei ...

Yazilimda kendi arayuzu kendi ozellestirilmis Android te cok kotuler :/ .

Ilk sayfasi da bu :
    https://uk.community.huawei.com/software-40/work-profile-broken-876

Work Profile in calismamas uzerinedir mesele Turkcesi de Is Profili .

Resmi Google sitesinde nedir ne ise yariyor hizmetleri nelerdir diye Turkcesi de var iste :
    https://support.google.com/work/android/answer/6191949?hl=tr

Kurumsal kullanimlarda niye boyle bir sorunla bogusmak istenilsin anlamadim. Acaba Huawei in ozellikle kurumlara casusluk bilgi araklamamasi dinlemesi kullanmasi vs kanitlari vardi yasaklamalari da hatirlayinca olay biraz da bunla alakali anlasilan.

Habire elle ugras gecici cozumu cozum diye sunmuslar :/

• @smart1978 yaw siz Huawei ile alıp veremediğiniz nedir. Anladığım kadarıyla elinizde bu telefon yok ama maşallah biz kullananlardan fazla bilgiye sahip gibi yerden yere vuruyorsunuz. İnsanlar yeter artık yazma dedikçe yazıyorsunuz. Tamam her telefon gibi bazı problemleri olabilir ama bunu adamlar görmezden gelmiyor gayet çözüm odaklı bir firmalar. Son çekilen kameranın odak olayı da benim telefonda yok, maşallah samsungun para verip video çektirdiği arkadaşlar yerden yere vurmuş.

• Arkadaşlar ben Almanyada'yım. Burada Huawei Mate 20 Pro uluslararası sürüm 800 EUR civarı. Ama Batı Avrupa sürümü 650 Eur civarı. Aradaki farkı bileniniz var mı?
  • Telefonu kullanan arkadaşlardan basit bir sorumu cevaplamalarini rica ediyorum.

telefon uykudayken watsup mesajlari ve mail bildirimlerinin gelmemesi hepinizin telefonun da oluyor mu?

telefonu alma niyetindeyim yurtdışında su an Huawei gt saat hediyesiyle beraber 700 euroya geliyor ama bu sorun varsa gercekten cok can sikici olur.

Cevaplayan arkadaslara simdiden teşekkürler.

• Arkadaslar hepsiburadada note 9 da mate 20pro da 5700 civari hangisini onerirsiniz acaba ? Mate20 proda ekranda yesillenme gibi sikintilar varmis galiba ne almami onerirsiniz ? Tesekkurler

• MajorWindows kullanıcısına yanıt
    Up bunu alip yesillenme sorunu cikarsa ne yapicaz ve yenileneninde olmayacagi ne malum acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ana18

Arkadaşlar ben Almanyada'yım. Burada Huawei Mate 20 Pro uluslararası sürüm 800 EUR civarı. Ama Batı Avrupa sürümü 650 Eur civarı. Aradaki farkı bileniniz var mı?
    tek hat çift hat farklılıkları olabilir.hangi ülkedesiniz hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ernaltnts

Telefonu kullanan arkadaşlardan basit bir sorumu cevaplamalarini rica ediyorum.

telefon uykudayken watsup mesajlari ve mail bildirimlerinin gelmemesi hepinizin telefonun da oluyor mu?

telefonu alma niyetindeyim yurtdışında su an Huawei gt saat hediyesiyle beraber 700 euroya geliyor ama bu sorun varsa gercekten cok can sikici olur.

Cevaplayan arkadaslara simdiden teşekkürler.
    hangi ülkedesiniz hocam? 700 euro saat hediyesiyle çok iyi fiyat.
  • 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.