Şimdi Ara

HUAWEI MATE 20 PRO ANA KONU & kullanıcılar kulübü (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: cruel35 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.680
Cevap
61
Favori
332.753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

https://www.youtube.com/watch?v=IuL-wQ0L4Vk&t=1023s
  • quote:

Orijinalden alıntı: saitates

Yüzde 6 da şarja taktım tam 30 dk sonra yüzde 82 olarak geri aldım.. Bu bile alma sebebidir aslında. Umarım ekran sorunları çözülür..
    Ekran sorunu olmasa ve biraz da uygun olsa efsoydu ama...
  • mmusty355 kullanıcısına yanıt
    Sen de haklisin. Sonucta bu sekilde cozumu de vardir ama :)

Guncellemeler esnasinda olusan kirintilar vs sorun teskil ettigini Samsung cok iyi biliyor o yuzden cihaz bakimi sisteme entegre edeli yillar olmustur .... Oraya da aradabir bakmak uygulamak gerekir bunun icin formatlama geri yukleme yedeklerle ugrasma yoktur :)

Bu tur sorunlar windows ta da Andorid saf olanlarinda da hepsinde de vardir .

Suclu bazen Samsung arayuzu vs olsa da Google in da olmaktadir . Google in guncel surumlulerini gecikmeden vermesi sart ...

Samsung arayuzu yillardir rafine edilse de yenilikler hep bir hantallastirma yapmaktadir buna genelde de yeni cikan urunlerini 1 yil icinde cozmektedir tecrubelerime gore ...

Bataryaniz akim koruyucu gibi tedbirli bir ortamda eskitilmisse omru daha uzun olabilirdi ... Genelde 1 yildan eski cihazlarin bataryasi da beklene yipranmalari yukske olabilmektedir ama akim koruyucu gibi tedbirlerle batarya 1 yil eskimis olsa bile yine performansi iyi gidiyor da olabilir ... Bu konuda kendim ornek olabilirim Windows dizustulerde mobil isletim sistemlerinde Android de de . Yillar once GAlaxy S4 eskimis bir cihazim vardi 2 yilini doldurmak uzere idi yedek ti servise yollatayim dedim genel kontrolu varsa birseyi diye bana dediler ki bataryasini degistirmeliyiz bendeki eskiymis sisme yapanlardanmis bataryasini gormek icin kapagini acti adam sasirdi bataryaniz saglam dedi :) ...

Yani biz tuketiciler hak ararken sucu hep ureticilere havale etmek ne kadar dogrudur ? Kendimizden kaynakli farkinda olunmamis kullanim aliskanliklari ve dikkatsizlikler ile her zaman ureticiler suclu olmayabilir ...

Su da vardir : Planli eskitme ..... Sehir efsanesi denilse de yaygin bir rezalettir her sektorde ... Bunlari da bilmek gerekir ... Apple bataryasi kotu olanlarin performansini dusurmesi cakalligi anlasilmasi ve sosyal medyada yayilmasi ile Apple geri adim atmistir :) ... Tuketici de hakkini arayacak kollayacak ...

• Note 9 telefonumu sattım yurt dışı için pusuya yattım :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vbalikci

Note 9 telefonumu sattım yurt dışı için pusuya yattım :)
    NAsıl almayı planlıyorsunuz. ABD de ürün yok, Avrupa'da da 1000 Euro = 6300 TL + 500 TL kayıt = 6800 TL yapıyor ki ekran yeşillenme durumunda sorunu üzerinize almış oluyorsunuz.
  • smart1978 kullanıcısına yanıt
    Batarya eskitme dediğiniz şarja takarken akim korumalı prizdenmi kullanma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sivridis

NAsıl almayı planlıyorsunuz. ABD de ürün yok, Avrupa'da da 1000 Euro = 6300 TL + 500 TL kayıt = 6800 TL yapıyor ki ekran yeşillenme durumunda sorunu üzerinize almış oluyorsunuz.

Alıntıları Göster
    Kayıt tarihinin sonuna kadar kullanacağım 3-4 ay neyse artık, telefonu kaydettirmeyeceğim. Kullanıp satacağım. Ekran yeşilliği riski var o riski alacağım. Bir tane arkadaşıma söyledim o bakıyor bana, bakalım, risk budur diyerek dalıyorum denize :D
  • viranufuk kullanıcısına yanıt
    Akim korumali prizler evet.

Batarya hatta cihazin duzensiz sebekelerden bozuldugu veya omdru kisaldigi bir gercektir.

Elbette en saglikli dikkatli sekilde sarj edilse bile bataryanin tabiati geregi herseyde de oldugu gibi yipranma payi olusacaktir. Akim koruyucular bu omru uzatmaktadir tamamen engelleyemez yipranmalari ...

Bir de soyle bir algi var degismeli : Bataryalarin hafizalari Lityum polimer ile gelisti ve eskiden kalma sarj etme toplamdaki yuzde veya sureler toplami ile bataryasindan omru azalmaktadir. Yani 2 defa %50 den sarj etmek ile cihaz aslinda 1 tam sarj dongusu islenmis olacaktir. Eski bataryalarda 2 defa yapildi mi 2 defa omurden eskitme olarak sayiliyordu.

Genel olarak yavas sarj da tavsiye edilir Samsung gibi firmalar temkinli ama stabil sarj sureleri vermektedir. Yuksek hizda sarj tedbirleri alinmamissa donanimsal uretimden beri isinma vs problemi olacaktir.
  • fm radyo varmı arkaslar mate 20 proda
  • engosen2580 E kullanıcısına yanıt
    Ben göremedim. Sanırım yok.

• saitates kullanıcısına yanıt
    saolasın cevap verdiğin için araclar die.bir.klasor var sanırım olsa genelde orda oluyor zaten huwailerde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engosen2580 -- 13 Kasım 2018; 0:44:55 >
  • Note 9 ile degistirmek mantikli mi? Eksi yonleri neler. Note 9 a nazaran?

• quote:

Orijinalden alıntı: Appdre

Note 9 ile degistirmek mantikli mi? Eksi yonleri neler. Note 9 a nazaran?
    Kolay para kazanıyorsan sormana bile gerek yok kafana göre takıl. Ama aksiyse durum sorman yine hata 😆

• Kablosuz sarji ile baska cihazlari sarj etme kabiliyeti ilke ilk olmasina ragmen 2.5 Watt lik sarj edebilme gucu ile pek pratik hayat kurtarici degildir :/

https://www.androidauthority.com/reverse-wireless-charging-huawei-mate-20-pro-922160/

Bu arada cihazin teshir urunlerini de mumkunse 2 hafta sonrasina gidin inceleyin Gerci teshir olunca 1 gun sonrasi da olur :))

Turkiye yetkilileri inatla resmi bir BASIN aciklama yayinlanmamasi ekran rezaletini ortbas ettirdikleri anlasiliyor....

• Full mobil veri, 2 saate yakın telefon görüşmesi, yarım saat civarı oyun, 50 ye yakın fotoğraf çekimi. Gerisi sosyal medya vs.

Şuanlık beni tatmin ediyor açıkçası.

HUAWEI MATE 20 PRO ANA KONU & kullanıcılar kulübü

• quote:

Orijinalden alıntı: Appdre

Note 9 ile degistirmek mantikli mi? Eksi yonleri neler. Note 9 a nazaran?
    video hariç note'u ezmiş biri ağır siklet biri tüy siklet gibi kalmış note nin fiyatlarından anlarsın 5000 e düştü fiyatı satamıyorlar.
  • FM Radyo var mı alanlar cvp verebilir mi acaba ????
  • Bende çok memnunum cihazdan. Eğer yeşil ekran sorunu çıkarsa iade edip sorunsuz versiyonunu bekleyeceğim.. Gerçekten başarılı cihaz. Tutuş-Kullanış çok iyi..

• mmusty355 kullanıcısına yanıt
    bence satıyor

https://www.cnnturk.com/teknoloji/note-9-s9-ve-s9-i-geride-birakmayi-basardi
  • saitates kullanıcısına yanıt
    Ağzını hayra aç. Bi ikimiziz LG kullanan aman ha nazar değmesin

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.