Şimdi Ara

★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★ (270. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.101
Cevap
103
Favori
679.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 268269270271272
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    teşekkür ederim ilginiz için.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar aranızda eminim samsung kullanmış vardır güncelleme olarak Huawei nasıl bir firam ? Eskitme odaklı mı,telefonu adam etme odaklı mı ?
  • Android 10 dan 8.1 e direk geçiş yapılıyor mu şarjı hızlı tükenmeye başladı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Android 10 final sürümü gelmedi halen bekliyoruz :)
  • expressimo kullanıcısına yanıt
    Bütün firmalar planlı eskitme yapar ama Huawei bunu en az miktarda yapan firmalardan birisi.

• Uzun süre LG G2 kullanımından sonra bu telefonda hiç üzmedi beni. Geçen sene ocak ayında almıştım sorunsuz devam ediyorum.
  • Economist35 E kullanıcısına yanıt
    Ayarlar - Bildirim - Kilit ekranında bildirim ve içeriği göster demek gerekiyor sanıyorum. Değilse ekran kilitleme şeklinden magazin kilit açmayı seçin.
  • Teoman3500 T kullanıcısına yanıt
    Direkt geçiş keşke olsa.. 10 kullanıp şarj konusunda sorun yaşayınca 9...245 sürümüne geri döndüm, ama gaza gelip tekrar 10 a yükselttim güncelleme gelince, şarj olayı yine aynı ekran süresi 5-6 saat maksimum. Keşke 8'e dönebilsek hemen..
  • bu dark mode olayında günün saatine göre değişmesi gerekmiyor mu?bende hep dark modda kalıyor..
  • mertgnk kullanıcısına yanıt
    Her sürüm düştüğünde bir önceki sürüme daha geçebilirsin. Ama biraz ugraştirıyor. 8.1 en iyisiydi şarj konusunda ama stabilite konusunda 10 muazzam.
    Bu arada bende ghost screen oluşmuş 10 dk önce farkettim burada aynı sorunu yaşayanlar görüyordum artık onların yorumlarına bakacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkaymsi

Her sürüm düştüğünde bir önceki sürüme daha geçebilirsin. Ama biraz ugraştirıyor. 8.1 en iyisiydi şarj konusunda ama stabilite konusunda 10 muazzam.
    Bu arada bende ghost screen oluşmuş 10 dk önce farkettim burada aynı sorunu yaşayanlar görüyordum artık onların yorumlarına bakacağım
    Ekran sorunu bende de gerçekleşti.
    2. kez huawei servisini kullandım. (ilki p20 lite idi ses sorunu vardı doğrudan telefonu değiştirdiler)

Çarşamba fixsmart a ücretsiz kargo ile yolladım. Perşembe servise alıp tamir gerçekleşti cuma kargoya verdiler cumartesi elime ulaştı. (sitelerinden takip ederek)

Hatta benim fark etmediğim usb (typ c sanırım) modülü deforme olmuş onu da arada değiştirmişler. (yine garantiden)

Yıllarca çok telefon kullandım ancak özellikle servis konusunda bu kadar memnun kaldığım bir marka hatırlamıyorum...

• Bu konuda önceleri sıkça bildirim problemi konuşulmaktaydı ancak artık, sanırım yazılım güncellemesi ile birçok kullanıcı için geride kaldı, göremiyorum. Fakat ben özellikle whatsapp bildirimlerinde bir tutarsızlık yaşıyorum. Sık sık programı açtığımda, bildirim gelmemiş olmasına rağmen, mesajlarla karşılaşıyor. 10.0.0.170 sürümü yüklü. Bu problemi yaşayan ya da yaşayıp aşabilmiş birileri var mı acaba? Ne yapmam gerek?

• mertgnk kullanıcısına yanıt
    Yok maalesef onları denedim zaten önceden ne yaptıysam olmadı belkide temayla alakalıdır. Gerçi en az 4 5 tane tema denedim ama sonuç alamadım

• ilkaymsi İ kullanıcısına yanıt
    9.1.0.266 surumune dusurdum gayet iyi simdilik. 8'e kadar kac surum var acaba? Ogrenebilecegimiz bir yer var mi kac guncelleme almis, hicbir yerde bulamadim.

• Ghost screen sebebiyle garantiye gönderdiğim cihazım bugün ekranı ve bataryası değişmiş bi şekilde elime ulaştı.

• Andorid 10 ile bazen klavye kasıyor anlık sizdede oluyor mu bide andorid sürümü 10. 0.070 beta sürümü mü yeni güncelleme ne zaman gelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teoman3500 -- 18 Şubat 2020; 22:12:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bacala

Bu konuda önceleri sıkça bildirim problemi konuşulmaktaydı ancak artık, sanırım yazılım güncellemesi ile birçok kullanıcı için geride kaldı, göremiyorum. Fakat ben özellikle whatsapp bildirimlerinde bir tutarsızlık yaşıyorum. Sık sık programı açtığımda, bildirim gelmemiş olmasına rağmen, mesajlarla karşılaşıyor. 10.0.0.170 sürümü yüklü. Bu problemi yaşayan ya da yaşayıp aşabilmiş birileri var mı acaba? Ne yapmam gerek?
    aynı sorunu bende yaşıyorum hatta whatsapp'ta fotoğraf göndermeye girdiğim zaman donuyor işlem yapamıyorum uygulamayı kapatıyorum.. whatsapp'ın güncelleme yapması gerekiyor sanırım..

güncelleme sonrası dikkatimi çeken diğer konu ram kullanımı önceleri ortalama 2 / 4 şimdi 1.5 / 4
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teoman3500

Andorid 10 ile bazen klavye kasıyor anlık sizdede oluyor mu bide andorid sürümü 10. 0.070 beta sürümü mü yeni güncelleme ne zaman gelir
    başlar da beta dediler ne yazık ki güncelleme gelmeyecek , bu sürüm de kalacak
  • Günaydın beyler. Bir hafta kadar once bir guncelleme geldi, onayladim, Emui 10 guncellemesiymis. Onaylamaz olaydim, yağ gibi akan telefon Chromeda kasıyor, chrome kilitleniyor ve ana menuye dönüp tekrar chrome acmam gerekiyor, gecislerde o akıcılık kayboldu. Huawei telefonlar guncellemenin geri alinmasina müsait telefonlar mi?

• milyarderdahi M kullanıcısına yanıt
    Huawei suite programını bilgisayarınıza kurup sadece 1 sürüm(Emui 9.1) geriye çekebilirsiniz. Dilediğiniz zaman tekrar yukseltebiliriz. Hem telefondan hem bilgisayara kurduğunuz program üzerinden.

• 
Sayfa: önceki 268269270271272
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.