Şimdi Ara

★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★ (268. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.101
Cevap
103
Favori
679.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güncelleme sonrası şarj hızlı mı tükeniyor bana mı öyle geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar selam,bende iPhone 6s 64GB var garantisiz yurtdışı ,mate 20 lite ile takas yapıcam kafa kafaya 1 yıl garantili cihaz tavsiye edermisiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: elnine9

Güncelleme sonrası şarj hızlı mı tükeniyor bana mı öyle geldi.
    İLK 1-2 GÜN NORMAL BUNDAN ÖNCE BETA DA BANA ÖYLE GELMİŞTİ SONRA TELEFON OPTİMİZE OLDU DÜZELDİ BENCE FİX OYUN OYNAMAZSAM (ŞEKER OYUNU) 2 GÜN 2-3 SAAT OYNARSAM 1 GÜN AZ OYNARSAM 1.5 GÜN :)
  • nevermore78 N kullanıcısına yanıt
    mate 20 Lite , stabilite ve güncelleme konusunda beni memnun etti , kamera performansı o kadar iyi deil 6s'den iyi ama 2020 cihazlarına göre iyi değil , üstüne 1 sene garanti alacaksınız ama satıtğınız da Huawei veya başka Android cihazların daha ucuza gittiğini unutmayın lütfen
  • serdar0202 kullanıcısına yanıt
    Çizik yok full kutu faturalı sıfır gibi

• drjacob kullanıcısına yanıt
    Peki siz ne yapardınız?

Samsung Note 8 'de kullandım o olsa asla geçme derdim ama Huawei Mate 20 lite iyi bir cihaz fakat karşında iPhone var , bence dene şansını ne de olsa 6s son güncellemesini aldı Mate 20 lite Android 11 alma şansı da var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drjacob -- 12 Şubat 2020; 15:30:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nevermore78

Çizik yok full kutu faturalı sıfır gibi
    O zaman al bence iphone 6s güncelleme desteği bitti Mate 20 lite android 11 alma ihtimali varmıs. Yinede sen bilirsin.
  • iOS 14 alacak dendi

iOS 14 alacak dendi

• drjacob kullanıcısına yanıt
    iOS 14 alacak dendi ama çok ikilemdeyim cevaplarınız için teşekkürler

Umarım alır , Buda android 11 alabilir , karar senin elbette iPhone 📱 çok iyi bir cihaz ama Mate 20 serisi de hafife alınacak cihaz değil , ben ikisi beraber kullanıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bana da şu an 4gb'lık 10.0.0.170 güncellemesi geldi.şu anki performansı aratmaz umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: derebeyi01

bana da şu an 4gb'lık 10.0.0.170 güncellemesi geldi.şu anki performansı aratmaz umarım.
    Yükledik ten sonra ilk izlenimlerini yazarsan sevinirim

• Telefonuma sd kart (hafıza kartı) bozuk uyarısı geliyor. Bir müddet sonra kartı görmüyor. Bu sorunu daha önce yaşayan var mı?
  • trhazel T kullanıcısına yanıt
    kartı yedekle sonra formatla
  • Dostlar şimdi benim cihaz da 10.0.0.170 sürümü var , bazı kullanıcılara 10.0.0.172 gelmiş ne gibi bir farklılık var belli mi ve 172 sürümü nasıl kurabilirim bilgisi olan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: drjacob

Dostlar şimdi benim cihaz da 10.0.0.170 sürümü var , bazı kullanıcılara 10.0.0.172 gelmiş ne gibi bir farklılık var belli mi ve 172 sürümü nasıl kurabilirim bilgisi olan var mı ?
    bende 170 sürümü var. O kısmı bende çözemedim bir yerde okudum bazı kullanıcılara 170 sürümü bazılarına da 172 sürümü gelecek.
    aynen öyle farklı sürümler gelecek ama aradaki fark ne onu çözemedim
  • 
Sayfa: önceki 266267268269270
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.