Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (651. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.719
Cevap
156
Favori
925.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 649650651652653
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O programın bir dediği bir dediğini tutmuyor. 6 gün önce pil sağlığı için %69 iki gün önce %87 şimdi de %95 diyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FameHooker

O programın bir dediği bir dediğini tutmuyor. 6 gün önce pil sağlığı için %69 iki gün önce %87 şimdi de %95 diyor.
    Acaba akılları sıra pil sağlığını iyileştiriyoruz ayağına programı kullanmaya mı itiyorlar 😅😅

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aymina_55 kullanıcısına yanıt
    izmirde bir telefoncuda, instagram sayfası, internet sayfası mevcut kapakolsun yazarsanız çıkar. satın almak isterseniz il dışına kargo yapıyorlar. 50tl'ye yaptırmıştım, kendiniz kaplamak isterseniz 40 tl dedi
  • tam emin değilim ama bir haftalık kullanımdan sonra daha doğru bilgi verebilir, yine de güvenmemek lazım bazı kullanıcılar verilerin doğru olmadığını belirtmiş
  • Arkadaşlar iki gündür arama yaptığımda ben sesim karşıya ilk 3 sn fln gitmiyor ondan sonra gitmeye başlıyor farklı cihazlarda hat değişikliği yaptım sanki sıkıntı telefonda gibi.. 2 gün önce telefonu yere düşürmüştüm bir hasar olmadı fakat acaba ondan olabilir mi diye düşünüyorum.. Bir fikriniz varmıdır cihazı sıfırlamak geliyor aklıma sadece

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Volte açık mı? İnternetin iyi çekmediği yerlerde volte bu sorunu yapıyor. mobil veriyi kapatıp aradığımda farkettim.

• hepsiburada da şu anda 3099 tl ilgilenen varsa baksın.
  • Aynı sorun bende çok uzun süre önce başlamıştı. 1 ay önce servise götürdüm, toz kaçmış dediler temizleyip verdiler. Bir aydır sıkıntı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zkurtulmus -- 3 Ekim 2019; 13:9:43 >
  • arkadaşlar müzik dinlerken zaman zaman kendi kendine müziği duraklatıyor. bu sorunu yaşayan başkası var mı?
    kendi uygulamasında da 3. parti uygulamalarda da yapıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: kymelria

Volte açık mı? İnternetin iyi çekmediği yerlerde volte bu sorunu yapıyor. mobil veriyi kapatıp aradığımda farkettim.
    Denedim fakat değişen bişey yok.. Bulunduğum konumda şebeke sorunu olduğunu düşünmüyorum ve uzun süredir aynı lokasyonda kullanıyorum yeni yaşamaya başladım bu sorunu.. Bilgileri yedekleyip cihazı fabrika ayarlarına döndüreceğim düzelmezse yukarıdaki arkadaşın tavsiyesi ile servise vereceğim artık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasindemir94

arkadaşlar müzik dinlerken zaman zaman kendi kendine müziği duraklatıyor. bu sorunu yaşayan başkası var mı?
    kendi uygulamasında da 3. parti uygulamalarda da yapıyor
    Hayır ama çok nadir de olsa son sesten orta seviyeye kısıyor. Sonra tekrar yükselteceğim zaman yüksek ses kulaklarına zarar verir gibi uyarı veriyor. Devam diyince yükseliyor tekrar.
  • Selamlar, bir buçuk yıldır sorunsuz bir sekilde kullandığım kameram suan ekte gönderdiğim çizgili fotoğrafı çekti. Tekrardan denedim o sekilde fotoğraf çekecek mi diye ama normale döndü, sizce sorun neyden kaynaklıdır arkadaşlar, telefon düşmedi ve herhangi bir hasarı yok ★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

• Arkadaşlar herkese tekrar merhaba. Porsche design mate 10 cihazıma güncelleme gelmemesi hakkında yazmıştım daha önce. Sağolsun yardımcı olmaya çalıştı forumdaşlar. Önce telefona kurdum firmware finder uygulamasını. Başarısız oldum çünkü o yöntem öleli çok olmuş. Daha sonra pc üzerinden güncellemeyi denedim firmware finder ile. Güncelleme var diyip mevcut sürümü geri yükledi. Erecovery mod ile de güncellemeyi denedim sonuç yine hüsran. Millet 9 nokta bilmem kaçları almış, güle güle alsınlar kimsenin sürümünde gözümüz yok çok şükür de lütfen yardımcı olun bir akıl verin bana. Yardımlarınızı bekliyorum.

• Arkadaşlar ben de aranıza yeni katıldım. Note 4 ten sonra özellikle batarya, hız ve kamera konusunda çok memnunum. Ancak video performansı çok iyi değil. Yazılımsal bir sorun gibi geliyor bana. Bu kadar iyi fotoğraf çeken bir makine daha iyi video çekmeli diye düşünüyorum. Video çekimi için ayrı bir program kullanan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihen

Arkadaşlar ben de aranıza yeni katıldım. Note 4 ten sonra özellikle batarya, hız ve kamera konusunda çok memnunum. Ancak video performansı çok iyi değil. Yazılımsal bir sorun gibi geliyor bana. Bu kadar iyi fotoğraf çeken bir makine daha iyi video çekmeli diye düşünüyorum. Video çekimi için ayrı bir program kullanan var mı?
    Biraz araştırdım CameraMX uygulamasını çok başarılı buldum. Özellikle video çekiminde zoom yapınca bizim telefonun kamerası netleme yapamıyor ama uygulama netleme yapıyor.

• Mate 10 pro kullanıcısıyım. İnstagram ve play store 4 gün kadar önce karanlık moda geçti kendi kendine gece gündüz karanlık mod da kapatamıyorum. Tüm ayarları kurcaladım sizlerde durum nedir. Br çözümü olan var mı.

• br251 kullanıcısına yanıt
    bende geçmeye çalışıyorum ama geçemiyorum ayarlar>pil>arayüz renklerini koyulaştır açıksa ona başlı olarak karanlık moda geçmiş olabilir
  • Hwcallrecorder kayıt uygulamasını telefona yükledim. Otomatik kayıt yapıyor ancak Manuel kayıt yapmak istiyorum. Arama ekranı dialer de kayıt butonu çıkmıyor. Bunun yerine call+ ibaresi çıkıyor. Telefonu ikinci el olarak bir akrabadan aldım. O yüklemiş Manuel kullanmış. Ben Vodafone kullanıyorum. Önceki yükleyen turkcell kullanıyordu. Bu sıkıntının Vodafone ya da son yazılım olan 9.1.0 sürümüyle alakalı olabileceğini tahmin ediyorum. Türk ve yabancı forum sitelerine baktım bir kaç yerde aynı sıkıntı yaşandığını gördüm. Ancak çözümünü bulamadım. Yardımcı olabilecek arkadaş varsa minnettar olurum. Selamlar

• br251 kullanıcısına yanıt
    Bende geçmeye çalışıyorum 😂

• yasindemir94 Y kullanıcısına yanıt
    Yok o ayarla da denedim olmadı. Zaten kapalıydı.

• 
Sayfa: önceki 649650651652653
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.