Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (652. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.719
Cevap
156
Favori
925.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 650651652653654
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İşin garibi kardeşimde de aynı telefon var aynı sürüm onda sıkıntı yok ayarlarımız ve instagram sürümüde aynı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonun şarj soketine Bi haller oldu kabloyu tutmuyor.tutsada bazen süper şarj bazen hızlı şarj bazen de sadece şarj ediliyor yazıyor daha önce bu sorunla karşılaşan oldumu yada çözümü bilen var mı arkadaşlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • br251 kullanıcısına yanıt
    Serviste anakart ve şarj soket yeri değişti. Super şarj yapmıyordu. Mecidiye köyde bi kaç saatte halloldu.

• Arkadaşlar bir türlü adam akıllı ekran filmi bulamadım tavsiye verin lütfen ya, bulduğum modellerde kanarlarda çok fazla boşluk kalıyor. Hem ekran filmi hem kılıf önerisine ihtiyacım var yardım edin lütfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: hmtygn

Hwcallrecorder kayıt uygulamasını telefona yükledim. Otomatik kayıt yapıyor ancak Manuel kayıt yapmak istiyorum. Arama ekranı dialer de kayıt butonu çıkmıyor. Bunun yerine call+ ibaresi çıkıyor. Telefonu ikinci el olarak bir akrabadan aldım. O yüklemiş Manuel kullanmış. Ben Vodafone kullanıyorum. Önceki yükleyen turkcell kullanıyordu. Bu sıkıntının Vodafone ya da son yazılım olan 9.1.0 sürümüyle alakalı olabileceğini tahmin ediyorum. Türk ve yabancı forum sitelerine baktım bir kaç yerde aynı sıkıntı yaşandığını gördüm. Ancak çözümünü bulamadım. Yardımcı olabilecek arkadaş varsa minnettar olurum. Selamlar
    Arkadaşlar yok mu yardımcı olabilecek olan

• Spigen kılıf nereden bulabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: br251

Mate 10 pro kullanıcısıyım. İnstagram ve play store 4 gün kadar önce karanlık moda geçti kendi kendine gece gündüz karanlık mod da kapatamıyorum. Tüm ayarları kurcaladım sizlerde durum nedir. Br çözümü olan var mı.
    Kendim sordum kendim cevaplayayım. Huawei de karanlık mode yok sorunun onun için problem oluyor. Play store da Dark Mode isimli bir mini program var indirip çalıştırınca ordan ayar yapabilirsiniz. Ben gündüz moduna alıp sildim programı

• bllysl B kullanıcısına yanıt
    Bendede böyle fotoğraf çekti sonra düzeldi... Yazılım kaynaklı olabilir

• br251 kullanıcısına yanıt
    Hocam bende o programı yükledim sonra gündüz moduna alıp sildim... Tüm ayarlarım karanlık modda ama ınstagram olmuyor bir türlü

• Elinde 128GB sorunsuz mate 10 Pro var mı ? Lacivert olursa süper olur.
    Elimde sorunsuz P9 var . Faturalı, full kutulu takas düşünür müsünüz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aymina_55 kullanıcısına yanıt
    Bende gündüz moduna alıp sildim 2 gün sonra tekrar instagram kendi kendine karanlık oldu. Şimdi tekrar programı yükledim gündüz moduna şuan play store ve instagram can sıkıcı olmaya başladı bu iş.

• mtrkmn61 kullanıcısına yanıt
    Salak misin sen p9la mate 10 pro takas edilir mi

• quote:

Orijinalden alıntı: mtrkmn61

Elinde 128GB sorunsuz mate 10 Pro var mı ? Lacivert olursa süper olur.
    Elimde sorunsuz P9 var . Faturalı, full kutulu takas düşünür müsünüz.
    Mate 10 pro yok ama iphone xs max ile faturalı, full kutulu p9'u takas etmek isterim. full kutusu içimi ferahlatır benim.

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AİGUN -- 19 Ekim 2019; 15:44:44 >

• Full kutulu p9'unu full aksesuar binek araç ile takas düşünür müsün?

• quote:

Orijinalden alıntı: ronoroa

Salak misin sen p9la mate 10 pro takas edilir mi
    Neden?

• quote:

Orijinalden alıntı: AİGUN

Mate 10 pro yok ama iphone xs max ile faturalı, full kutulu p9'u takas etmek isterim. full kutusu içimi ferahlatır benim.

Alıntıları Göster
    Eee ne var bunda kardeşim?
    Hayır, dalga geçecek başka konu mu bulamadın?

• quote:

Orijinalden alıntı: kucukyenici

Full kutulu p9'unu full aksesuar binek araç ile takas düşünür müsün?
    Ne diyorsun?

• mtrkmn61 kullanıcısına yanıt
    Ooo ne güzel yazıyorsun sen full kutulu p9'dan. Dayanamıyorum artık ver bana o p9'u. Senin için iphone 11 pro max alıp onla takas edecem.

P9'un kudreti hiç bir cihazda yok😱😱😱

• quote:

Orijinalden alıntı: AİGUN

Ooo ne güzel yazıyorsun sen full kutulu p9'dan. Dayanamıyorum artık ver bana o p9'u. Senin için iphone 11 pro max alıp onla takas edecem.

P9'un kudreti hiç bir cihazda yok😱😱😱
    kardeşim, bu teklif çok mu komik? Yani bir üst modele geçmek istemem neden bu kadar komik oldu? Altı üstü tabikide konuşulacak.

Bu denli hor görmek veya garipsemek niye?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtrkmn61 -- 20 Ekim 2019; 15:40:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: br251

Kendim sordum kendim cevaplayayım. Huawei de karanlık mode yok sorunun onun için problem oluyor. Play store da Dark Mode isimli bir mini program var indirip çalıştırınca ordan ayar yapabilirsiniz. Ben gündüz moduna alıp sildim programı

Alıntıları Göster
    Hocam bahsettiğiniz programi bende kurdum sizde görüp, yalnız birşey farkettim bu program direk simsiyah yapmıyor arkaplanlari. Pek tabi hiç yoktan iyidir de 😂 Amoled ekrande siyah kısımdaki piksellerin ışığı kapanıyor normalde, o yüzden bataryaya ciddi faydalar sağlıyor. Ama bu program biraz da grimsi kalmış. 😂 Bildiğiniz daha koyu black yapan bir program var mi😂

• 
Sayfa: önceki 650651652653654
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.